כיצד להמיר קובץ PDF למסמך טקסט הניתן לעריכה

תקן ה- PDF של אדובי הוא שימושי בכל פעם שאתה צריך להפיץ מידע ולהיות בטוח שזה נראה באותה צורה על ידי כל הנמענים. אבל קבצי PDF הם גם קשים לעריכה.

אלא אם שילמת עבור Adobe Acrobat (הגרסה המלאה, לא רק הקורא), תצטרך לחפש כלי ספציפי לעריכת טקסט מסמכי PDF. רבים מהם זמינים בפלטפורמות שונות, אך עבור שיטה קלה וחינמית הפועלת בכל מיני מחשבים שולחניים ומכשירים ניידים, תוכלו להשתמש ב- Google Docs.

אם קובץ ה- PDF שלך מוכן, פתח את drive.google.com בכל דפדפן והיכנס באמצעות חשבון Google שלך. אפשר לעבור את התהליך הזה בנייד עם דפדפן טלפון, כל עוד אתה עושה את זה ב"תצוגת שולחן העבודה ", אבל זה יהיה קצת קשה - להגיע למחשב נייד מלא או למחשב שולחני אם אתה יכול.

העלה את קובץ ה- PDF שלך מהקבצים המקומיים שלך על ידי לחיצה על כפתור "חדש" הכחול בצד שמאל ואז על "העלאת קבצים". בחר את מסמך ה- PDF שלך והמתין להעלאתו לשרת של גוגל.

ברגע שהקובץ נמצא בכונן שלך, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני או הקש עליו לחיצה ארוכה על הפריט בתצוגה הראשית של Drive. בחר "פתח פתח עם" ולחץ על "Google Docs". מסמך ה- PDF ייפתח בכרטיסיית דפדפן חדשה בממשק Google Docs.

מכאן תוכלו לערוך כל אחד מהטקסטים במסמך PDF כאילו היה קובץ מעבד תמלילים רגיל. חלק מהעיצוב עשוי להיות מעט כבוי בזכות הפרשנות של Docs לתמונות ולריווח בקובץ PDF, אך כל הטקסט המעוצב צריך להיות גלוי וניתן לעריכה - אם מדובר בקובץ גדול יותר, Docs אפילו ייצור מתאר אוטומטי המופרד לדפים.

באפשרותך לערוך כל אחד מהטקסטים בחלון זה ולשמור את עבודתך באופן מקוון ב- Google Docs למועד מאוחר יותר. אם אתה מעדיף שיהיה לך קובץ מסמך רגיל עבור מעבד תמלילים לא מקוון, לחץ על "קובץ" ואז על "הורד בשם". כאן תוכלו לבחור בין פורמטים של Docx, ODT, TXT, RTF ועוד, כך שתוכלו לפתוח אותם ב- Microsoft Office (או במעבד התמלילים שבחרתם).

לחץ על אחד שאתה רוצה, והוא יורד מיד לתיקיית שולחן העבודה או הטלפון המוגדרת כברירת מחדל. זהו זה! כעת יש לך עותק שמור וניתן לעריכה של ה- PDF המקורי שלך, התואם לכל מעבד תמלילים.