כיצד למחוק אנשי קשר מרובים בבת אחת ב- iPhone

התוכנה של האייפון צמחה מאוד מאז שפורסמה לראשונה. למרות האבולוציה שלה, אפליקציית אנשי הקשר של אפל באייפון היא עדיין עצמות למדי. אינך יכול אפילו למחוק אנשי קשר מרובים באפליקציה. אבל אל דאגה, יש אפליקציה לכך!

אמנם נראה שאפל לא רוצה תכונות ארגון נוספות לאפליקציית אנשי הקשר, אך יש הרבה אפליקציות של צד שלישי שיעזרו לך. האפליקציה 'קבוצות אנשי קשר' מציעה אפשרות פשוטה המאפשרת לך לבחור ולמחוק אנשי קשר מרובים מפנקס אנשי הקשר שלך.

קשורים: כיצד לנהל ולמחוק אנשי קשר ב- iPhone או ב- iPad שלך

הגרסה החינמית של האפליקציה מאפשרת לך למחוק 10 אנשי קשר בכל פעם ולחזור על התהליך כמה שתרצה. כדי להסיר את המגבלה, אתה יכול להירשם כמנוי לגרסת המקצוענים של האפליקציה Contact Groups, שעולה $ 1.99 לשנה או $ 5.99 לרכישה לכל החיים.

לאחר הורדת קבוצות אנשי קשר, תן לאפליקציה הרשאה לגשת לאנשי הקשר שלך על ידי הקשה על כפתור "אישור".

האפליקציה נועדה לעזור לכם ליצור ולנהל קבוצות אנשי קשר. כחלק ממערך התכונות המרכזי שלה, יש לו גם סעיף נפרד לניהול אנשי קשר. עבור לכרטיסייה "אנשי קשר" כדי להתחיל בתהליך.

כאן, הקש על כפתור "בחר" מהפינה השמאלית העליונה.

כעת תוכל לגלול בספר אנשי הקשר שלך ולבחור את אנשי הקשר שברצונך למחוק.

לאחר מכן, הקש על לחצן "מחק" מסרגל הכלים התחתון.

מההודעה המוקפצת, הקש שוב על כפתור "מחק" כדי לאשר.

ובדיוק כך תגלו כי אנשי הקשר יימחקו מאפליקציית אנשי הקשר המובנית של אפל. אתה פותח מחדש את אפליקציית אנשי הקשר ומחפש איש קשר לאישור.

אם אינך רוצה להשתמש באפליקציית צד שלישי, תוכל להשתמש באפליקציית אנשי הקשר כדי למחוק אנשי קשר אחד-אחד. לחלופין, תוכל להשתמש באתר iCloud ב- iPad או ב- Mac שלך כדי למחוק אנשי קשר מרובים מחשבון iCloud שלך.

קשורים: כיצד לנהל ולמחוק אנשי קשר ב- iPhone או ב- iPad שלך