כיצד למחוק את חשבון אמזון שלך

מחיקת חשבון אמזון שלך היא הדרך היחידה למחוק לחלוטין את היסטוריית הרכישות שלך. אם אתה רוצה למחוק את חשבונך לתמיד, כך תתן לעצמך לוח נקי.

מה שאתה צריך לדעת

חשבון אמזון שלך משותף בין אתרי אמזון, כך שאם תמחק אותו תאבד את הגישה לאמזון.קום כמו גם לחנויות בינלאומיות כמו אמזון.co.uk ואתרים בבעלות אמזון כמו Audible.com. לא תוכל להיכנס לאף אתר שאליו אתה משתמש בחשבון אמזון שלך. חשבון Amazon Payments שלך ייסגר גם כן.

תאבד גישה לכל דבר בעצם. כל הזמנות פתוחות יבוטלו, מנויים כמו אמזון פריים יסתיימו מיד ותאבד כל יתרת כרטיסי מתנה של אמזון בחשבונך. לא תוכל להחזיר פריטים שנרכשו תמורת החזר כספי או החלפה. תוכן דיגיטלי שרכשת ייעלם, ולא תוכל להוריד מחדש ספרים אלקטרוניים של קינדל, קטעי וידאו של אמזון, מוסיקה, תוכנות דיגיטליות ומשחקים וכל תוכן דיגיטלי אחר שיש לך.

אמזון תמחק גם את היסטוריית הרכישות ונתוני הלקוחות של חשבונך, כך שכל הביקורות, הודעות הדיון והתמונות שהעלית לאתר של אמזון יימחקו גם כן.

קשורים: כיצד ארכיב וניהול טוב יותר של הזמנות אמזון שלך

סגירת חשבונך ויצירת חשבון חדש היא הדרך היחידה למחוק את היסטוריית הרכישות שלך באמזון. עם זאת, באפשרותך "לאחסן" חלק מההזמנות שלך בכדי להפוך אותן לפחות גלויות ברשימת הרכישות הקודמות.

זהו צעד יוצא דופן לנקוט. אינך צריך לסגור את חשבונך אם ברצונך לבטל את אמזון פריים, לשנות את כתובת הדוא"ל שלך או להסיר אמצעי תשלום. אתה יכול לעשות את כל זה בלי לסגור חשבון. אבל אם אתה באמת רוצה, הנה מה שתצטרך לעשות.

כיצד לסגור את חשבון אמזון החל משנת 2020

עדכון : אמזון שינתה את אתר האינטרנט שלה מאז שכתבנו מאמר זה במקור. אנו ממליצים ליצור קשר עם אמזון באמצעות צ'אט מקוון או להתקשר לשירות הלקוחות של אמזון בטלפון 888-280-4331. בקש מנציג שירות הלקוחות לסגור את חשבונך עבורך.

שמענו מקוראים שהשתמשו הן בתכונת הצ'ט והן במספר הטלפון כדי לסגור את חשבונותיהם בהצלחה.

הדרך הישנה לסגור את חשבונך

יהיה עליך ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות של אמזון כדי לסגור את חשבונך, אך אמזון מציעה תהליך יעיל לשם כך. ( עדכון : אמזון הסירה אפשרות זו מאתר האינטרנט שלה.)

בקר בדף צור קשר באתר של אמזון כדי להתחיל. היכנס באמצעות חשבון אמזון שברצונך לסגור.

לחץ על "פריים או משהו אחר" בראש עמוד תמיכת הלקוחות.

בקטע "ספר לנו עוד על הבעיה שלך", בחר "הגדרות חשבון" בתיבה הראשונה ו"סגור את החשבון שלי "בתיבה השנייה.

יהיה עליך לדבר עם צוות תמיכת הלקוחות של אמזון על כך. תחת הכיתוב "כיצד תרצה ליצור איתנו קשר?" בחר באפשרות "דוא"ל", "טלפון" או "צ'אט".

אנו ממליצים לבחור "דואר אלקטרוני", שנראה כי השיטה המהירה ביותר. בכל מקרה תצטרך לקבל דוא"ל כחלק מתהליך מחיקת החשבון. הצוות של אמזון לא ימחק מיד את חשבונך אם תפנה אליהם בטלפון או בצ'אט מקוון.

עדכון : הקוראים הודיעו לנו כי החל מה- 16 בנובמבר 2019, נציגי שירות הלקוחות של אמזון יכולים למחוק מיד חשבון אם תפנו אליהם בטלפון.

אמור לצוות תמיכת הלקוחות של אמזון שאתה רוצה לסגור את חשבונך ולספק סיבה.

צוות תמיכת הלקוחות של אמזון ייצור איתך קשר בדוא"ל עם אזהרות נוספות לגבי מה שתפסיד כשתמחק חשבון. הם גם ינסו להבין איזו בעיה יש לך ולהציע פתרונות אפשריים אחרים. אבל, אם אתה בטוח שאתה רוצה לסגור את חשבונך, הם יעזרו לך לעשות זאת.

עקוב אחר ההוראות שאמזון תשלח אליך באימייל כדי לאשר שאתה אכן רוצה לסגור את חשבונך. אמזון תסגור את חשבונך, ותרצה ליצור חשבון חדש עם היסטוריית רכישות חדשה, אם תרצה בכך.

קרדיט תמונה: פול סוואנסן