כיצד להוסיף אתרים למסך הבית בכל טלפון חכם או טאבלט

מסך הבית של הטלפון החכם או הטאבלט אינו מיועד רק לאפליקציות. לא משנה באיזו פלטפורמה אתה משתמש, תוכל להצמיד את האתרים המועדפים עליך למסך הבית שלך כדי שתוכל לגשת אליהם במהירות.

חלק מהפלטפורמות מציעות תכונות בונוס. לדוגמא, Chrome ל- Android פותח אתרים אלה בחלונות משלהם ללא ממשק דפדפן, בעוד ש- Windows 8 ו- Windows Phone מציעים עדכוני אריחים חיים בחלק מהאתרים.

דְמוּי אָדָם

הפעל את Chrome ל- Android ופתח את האתר או דף האינטרנט שברצונך להצמיד למסך הבית שלך. הקש על לחצן התפריט והקש על הוסף למסך הבית. תוכל להזין שם לקיצור הדרך ואז Chrome יוסיף אותו למסך הבית שלך.

הסמל יופיע על גבי מסך הבית שלך כמו כל קיצור דרך אחר או יישומון לאפליקציה, כך שתוכל לגרור אותו ולהניח אותו בכל מקום שתרצה. Chrome עבור Android טוען את האתר כ"אפליקציית אינטרנט "כאשר אתה מקיש על הסמל, כך שהוא יקבל ערך משלו בממתג האפליקציות ולא יהיה לו שום ממשק דפדפן שמפריע לו.

אייפון, אייפד ואייפוד טאץ '

הפעל את דפדפן Safari ב- iOS של אפל ונווט לאתר או לדף האינטרנט שברצונך להוסיף למסך הבית שלך. הקש על כפתור השיתוף בסרגל הכלים של הדפדפן - זה המלבן עם חץ שמצביע כלפי מעלה. זה נמצא על הבר בחלק העליון של המסך באייפד, ועל הסרגל בתחתית המסך באייפון או ב- iPod Touch. הקש על סמל הוסף למסך הבית בתפריט שתף.

תתבקש לתת שם לקיצור הדרך לפני שתקשיק על כפתור הוסף. ניתן לגרור את קיצור הדרך ולהציב אותו לכל מקום, כולל בתיקיות אפליקציות - ממש כמו סמל אפליקציה רגיל. (כדי ליצור תיקיות אפליקציות ב- iOS, גע וגרור את סמל האפליקציה לסמל של אפליקציה אחרת והחזק אותה שם לרגע.) כאשר תלחץ על הסמל, הוא יטען את האתר בכרטיסייה רגילה בתוך אפליקציית הדפדפן Safari.

דפדפנים אחרים, כמו Chrome עבור iOS, אינם מציעים תכונה זו. בשל המגבלות ב- iOS של אפל, רק דפדפן Safari של אפל רשאי לעשות זאת.

חלונות 8, 8.1, RT

קשורים: כיצד להפוך אפליקציות אינטרנט לאזרחי שולחן עבודה ממדרגה ראשונה

מכשירי Windows 8, 8.1 ו- RT מציעים גם דרך להצמיד אתרים למסך ההתחלה שלך. זה ללא ספק שימושי ביותר בטאבלטים, לא במחשבים שולחניים שבהם אינך רוצה לראות את מסך התחל. בשולחן העבודה של Windows, אתה יכול להצמיד קיצורי דרך לאתר לשורת המשימות שלך לגישה קלה יותר.

ראשית, פתח את דפדפן Internet Explorer המודרני - בכל מקרה אתה כנראה משתמש בטאבלט, מכיוון שהוא מציע את החוויה המותאמת ביותר למגע. נווט לאתר שברצונך להצמיד, משוך את סרגל האפליקציה - למשל, באמצעות לחיצה ימנית או החלקה כלפי מעלה מתחתית המסך - והקש על סמל הכוכב. הקש על סמל הסיכה, הזן שם לקיצור הדרך ולחץ על הצמד להתחלה. האתר יופיע כאריח במסך התחל.

הקש על האריח והאתר ייפתח ב- Internet Explorer. אתרים מסוימים מציעים תמיכה באריחים חיים - Windows תשתמש בעדכון RSS משויך כדי להציג את הכותרות והעדכונים האחרונים מאתר אם אתה מצמיד אותו למסך התחל. מרבית האתרים לא הוגדרו לתמוך בתכונה זו. אם כן, תראה את העדכונים לאחר שתצמיד אותם למסך הבית שלך.

Windows Phone

התהליך דומה ב- Windows Phone. ראשית, פתח את האתר שברצונך להצמיד ב- Internet Explorer. הקש על הלחצן עוד (...) והקש על הצמד להתחלה בתפריט שמופיע. Windows Phone 8.1 תומך בעדכוני אריחים חיים מאתרים שהגדירו את התכונה, בדיוק כמו שעושה Windows 8.

אם יש לך סוג אחר של טלפון חכם או טאבלט, כנראה שיש לו גם את התכונה הזו. פשוט פתח את הדפדפן שלו וחפש בתפריט שלו אפשרות בשם משהו כמו "הוסף למסך הבית" או "הצמד למסך הבית".

כדי להסיר קיצור דרך לאתר ממסך הבית של המכשיר, פשוט לחץ לחיצה ארוכה על קיצור הדרך והסר אותו כמו בכל סמל אפליקציה אחר.