כיצד להשתמש בסטרימינג של Steam בתוך הבית

הסטרימינג הביתי של Steam זמין כעת לכולם, ומאפשר לך להזרים משחקי מחשב ממחשב אחד למחשב אחר באותה רשת מקומית. השתמש במחשב הגיימינג שלך להפעלת מחשבים ניידים ומערכת קולנוע ביתי.

תכונה זו אינה מאפשרת לך להזרים משחקים דרך האינטרנט, אלא רק אותה רשת מקומית. גם אם רימתם את Steam, כנראה שלא הייתם מקבלים ביצועי זרימה טובים דרך האינטרנט.

למה להזרים?

קשורים: כיצד לשחק משחקי מחשב בטלוויזיה שלך

כאשר אתה משתמש בסטרימינג ב- Steam In-Home, מחשב אחד שולח את הווידיאו והשמע שלו למחשב אחר. המחשב השני מציג את הווידיאו והשמע כאילו הוא צופה בסרט ומחזיר קלט עכבר, מקלדת ובקר למחשב השני.

זה מאפשר לך למחשב גיימינג מהיר להפעיל את חווית המשחק שלך במחשבים איטיים יותר. לדוגמה, תוכל לשחק במשחקים תובעניים גרפית במחשב נייד בחדר אחר בביתך, גם אם המחשב הנייד הזה כולל גרפיקה משולבת איטית יותר. אתה יכול לחבר מחשב איטי יותר לטלוויזיה שלך ולהשתמש במחשב המשחקים שלך מבלי להסיע אותו לחדר אחר בבית שלך.

סטרימינג מאפשר גם תאימות בין פלטפורמות. יכול להיות לך מחשב גיימינג של Windows ולהזריק משחקים למערכת מק או לינוקס. זה יהיה הפיתרון הרשמי של Valve לתאימות למשחקים ישנים בלבד של Windows במכונות הקיטור של Linux (Steam OS) שיגיעו מאוחר יותר השנה. NVIDIA מציעה פתרון משלים להזרמת משחקים, אך היא דורשת חומרת גרפיקה מסוימת של NVIDIA ויכולה להזרים רק למכשיר NVIDIA Shield.

איך להתחיל

קשורים: מהי בדיוק מכונת קיטור, והאם אני רוצה אחת?

הזרמה בבית היא פשוטה לשימוש ואינה דורשת תצורה מורכבת - או תצורה כלשהי, באמת. ראשית, היכנס לתוכנית Steam במחשב Windows. באופן אידיאלי זה צריך להיות מחשב גיימינג חזק עם מעבד חזק וחומרת גרפיקה מהירה. התקן את המשחקים שברצונך להזרים אם עדיין לא עשית זאת - אתה תזרום מהמחשב שלך, לא משרתי Valve.

(בסופו של דבר, Valve יאפשר לך להזרים משחקים ממערכות Mac OS X, Linux ו- Steam OS, אך תכונה זו עדיין לא זמינה. אתה עדיין יכול להזרים משחקים למערכות הפעלה אחרות אלה).

לאחר מכן היכנס ל- Steam במחשב אחר באותה רשת עם אותו שם משתמש ב- Steam. שני המחשבים צריכים להיות באותה רשת משנה של אותה רשת מקומית.

תראה את המשחקים המותקנים במחשב השני שלך בספריית לקוח Steam. לחץ על כפתור הזרם כדי להתחיל להזרים משחק מהמחשב השני שלך. המשחק יושק במחשב המארח שלך, והוא ישלח את האודיו והווידאו שלו למחשב שלפניך. הקלט שלך על הלקוח ישלח חזרה לשרת.

הקפד לעדכן את Steam בשני המחשבים אם אינך רואה תכונה זו. השתמש באפשרות Steam> בדוק אם קיימת עדכונים בתוך Steam והתקן את העדכון האחרון. עדכון תמיד למנהלי ההתקן הגרפיים העדכניים ביותר עבור חומרת המחשב הוא תמיד רעיון טוב.

שיפור ביצועים

הנה מה ש- Valve ממליץ על ביצועי זרימה טובים:

  • מחשב מארח : מעבד מרובע ליבות למחשב שמריץ את המשחק, מינימום. המחשב זקוק לכוח מעבד מספיק בכדי להריץ את המשחק, לדחוס את הווידיאו והשמע ולשלוח אותו דרך הרשת עם זמן אחזור נמוך.
  • לקוח סטרימינג : GPU התומך בפענוח H.264 מואץ בחומרה במחשב הלקוח. חומרה זו כלולה בכל המחשבים הניידים והמחשבים האחרונים. אם יש לך מחשב או נטבוק ישן יותר, יתכן שהוא לא יוכל לפענח את זרם הווידאו במהירות מספקת.
  • חומרת רשת : חיבור רשת קווי הוא אידיאלי. יתכן שתצליח עם רשתות N או AC אלחוטיות עם אותות טובים, אך זה לא מובטח.
  • הגדרות משחק : בזמן הזרמת משחק, בקר במסך הגדרת המשחק והוריד את הרזולוציה או כבה את VSync כדי להאיץ את העניינים.
  • הגדרות אידוי בתוך הבית : במחשב המארח, לחץ על Steam> הגדרות ובחר הזרמה בבית כדי להציג את הגדרות הזרמת הבית. באפשרותך לשנות את הגדרות הסטרימינג שלך כדי לשפר את הביצועים ולהפחית את זמן ההשהיה. אל תהסס להתנסות באפשרויות כאן ולראות כיצד הן משפיעות על הביצועים - הן צריכות להסביר את עצמן.

עיין בתיעוד הזרמת הבית של Valve למידע על פתרון בעיות.

אתה יכול גם לנסות להזרים משחקים שאינם של Steam. לחץ על משחקים> הוסף משחק שאינו קיטור לספרייה שלי במחשב המארח שלך והוסף משחק מחשב שהתקנת במקום אחר במערכת שלך. לאחר מכן תוכל לנסות להזרים אותו ממחשב הלקוח שלך. Valve אומר כי "זה עשוי לעבוד אך אינו נתמך רשמית."

קרדיט תמונה: רוברט קוז-בייקר בפליקר, ציון דרך בפליקר