כיצד למצוא את טלפון האנדרואיד האבוד שלך, גם אם מעולם לא הגדרת אפליקציית מעקב

אנדרואיד לא מגיע עם תכונת "מצא את אנדרואיד שלי", כך שאין דרך רשמית לעקוב אחר הטלפון שלך אם אתה מאבד אותו. עליכם להכין את הטלפון לאובדן על ידי הגדרת אפליקציית מעקב כזו - אבל מה אם לא?

עדכון : לא ניתן עוד להפעיל מרחוק את Android Lost. אנו ממליצים להשתמש בתכונה 'מצא את המכשיר שלי' של גוגל, המובנית באנדרואיד.

האינסטינקט הראשון שלך יכול להיות להוריד את תוכנית B של Lookout, שהייתה היישום GO למטרה זו. עם זאת, תוכנית ב 'פועלת רק על אנדרואיד 2.3 ג'ינג'ר ומטה, כך שטלפוני אנדרואיד מודרניים ידרשו פיתרון חדש. אם אתה עדיין מריץ 2.3 ומטה, אתה בהחלט צריך לבדוק את זה, אבל כל השאר יכולים להמשיך לקרוא.

איך זה עובד

יש להגדיר מבעוד מועד את רוב אפליקציות Android למעקב אחר הטלפונים שאבדו. עם זאת, יש סיבה שתכנית B עובדת (לפחות אם יש לך מכשיר ג'ינג'ר). הסיבה לכך היא כי אנדרואיד מאפשרת לך להתקין אפליקציות מרחוק - לחץ על כפתור ההתקנה באתר Google Play והאפליקציה תורד מרחוק למכשיר שלך, בהנחה שהיא מופעלת, מחוברת לאינטרנט ומוגדרת לשימוש באותו חשבון גוגל. אם האפליקציה יכולה להגדיר את עצמה, אתה אמור להיות מסוגל לאתר מרחוק את הטלפון שלך.

בעוד שתוכנית ב 'לא עובדת, אנדרואיד אבודה כן. כדי להגדיר אפליקציה זו, תוכלו לקיים אינטראקציה עם האפליקציה במכשיר שלכם - או שתוכלו לשלוח הודעת SMS מיוחדת למכשירכם. בהנחה שיש לך גישה לטלפון הנייד של מישהו אחר, אתה יכול לדחוף את אפליקציית Android Lost לטלפון האבוד שלך, לשלוח הודעת SMS ואז היא תקושר לחשבון Google שלך. לאחר מכן תוכל להיכנס לחשבון Google שלך ​​באתר Android Lost ולאתר את הטלפון שלך.

באמצעות Android Lost

ראשית, התקן את האפליקציה. פתח את דף AndroidLost ב- Google Play. לחץ על כפתור ההתקנה והתקן מרחוק את האפליקציה לטלפון שאבד.

לאחר מכן, יהיה עליך להפעיל את Android Lost. מכיוון שאין לך את הטלפון שלך, יהיה עליך לשלוח הודעת SMS לטלפון כדי שזה יעבוד. השתמש בטלפון אחר ושלח הודעת טקסט עם התוכן הבא לטלפון שאבד:

להרשם

כעת חשבון Google של הטלפון שלך צריך להיות רשום ב- Android Lost, בהנחה שהוא מופעל ויש לו חיבור. כעת תוכל לפתוח את אתר Android Lost, ללחוץ על קישור הכניסה ולהיכנס באמצעות חשבון Google שבו אתה משתמש בטלפון Android שלך.

היכנס לדף הבקרות לאחר הכניסה לחשבון Google שלך ​​ותוכל לעקוב אחר הטלפון שלך ולשלוט עליו מרחוק. ייתכן שתצטרך לחכות זמן מה לפני שהטלפון שלך יירשם. בנוסף לבקשת מיקום הטלפון, אתה יכול גם להפעיל אזעקה חזקה שתגרום למסך הטלפון להבהב - שימושי במיוחד אם אתה חושב שמיצבת את הטלפון לא נכון במקום כלשהו וזקוק לאיתורו.

לאחר שהטלפון שלך ישלח את מיקומו בחזרה, תוכל להציג אותו וללחוץ על קישור כדי לפתוח אותו בדף מפות Google אינטראקטיבי.

ייתכן שתצטרך לחכות זמן מה עד שהטלפון יירשם. אם דחפתם את האפליקציה ושלחתם את הודעת ה- SMS והטלפון לעולם לא יירשם, ייתכן שהוא כבוי, אין לו שום אות, או - גרוע מכך - שמישהו ניגב את הטלפון ולא תוכלו לעקוב אחריו כי הוא כבר לא מקושר לחשבון Google שלך.

אם איבדת את הטלפון שלך ומעולם לא הקמת אפליקציית מעקב מבעוד מועד, Android Lost הוא הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כרגע.

יישומים אחרים יכולים לשלוח את מיקום הטלפון שלך ברקע (כך שתוכל להציג אותו גם אם הטלפון שלך היה כבוי), לנגב מרחוק את הטלפון שלך, או להתקין את עצמם עמוק באחסון הטלפון שלך כדי שיוכלו להתמיד על פני מגבונים (זה דורש גישה שורשית) . עם זאת, יהיה עליכם להגדיר אפליקציות כאלה מבעוד מועד.

קרדיט תמונה: נאס"א