כיצד לבנות מראה חכמה עתידנית משלך

מראה חכמה יכולה להציג את לוח השנה, מזג האוויר והחדשות כמו משהו מתוך סרט מדע בדיוני. מופעל על ידי פטל פטל, אתה יכול לבנות משלך בעזרת כמה כלים וחומרה פשוטים.

יפהפה, ניתנת להגדרה ובנויה בהתאמה אישית

מראות חכמות כבר קיימות זמן מה, והגרסה הבולטת ביותר מגיעה ממייקל טיוו. הרעיון הוא די פשוט; תבנה מסגרת ותיבה. בתוך הקופסה, תציב זכוכית חד כיוונית (לעתים קרובות נראית בטלוויזיה בדרמות משטרתיים), צג, פטל פטל והכבלים הדרושים להפעלת ההתקנה שלך. מייקל ותורמים אחרים יצרו פלטפורמת Magic Mirror עם קוד פתוח שתוכל להתקין. לאחר ההתקנה, תוכל להתאים אישית אותו כך שיציג את לוח השנה שלך, מזג האוויר, חדשות ועוד. התקנת התוכנה היא קלה - היא דורשת שורת קוד אחת בלבד.

החלקים הקשים יותר הם יצירת תיבת המסגרת, הגדרת ה- Raspberry Pi ואז התאמה אישית של התוכנה כדי להציג את המידע המועדף עליך. אבל אפילו מישהו עם מעט ניסיון ללא עבודות עץ וקוד יכול לבנות את פרויקט ה- DIY הזה עם קצת סבלנות בסוף שבוע או שניים. החלקים הארוכים ביותר הם פסיביים, כמו המתנה לייבוש דבק וכתם. אתה תבלה כשלוש עד חמש שעות בעבודה פעיל על המסגרת והתקנת התוכנה.

ואנחנו נראה לך בדיוק איך.

החומרים שתזדקק להם

תלוי במה שיש לך כבר, פרויקט זה יכול להיות זול או יקר. אם קניתם כל פריט ברשימה הבאה, הייתם מוציאים כ -700 דולר. אבל מכיוון שהיה לנו הכל בהישג יד למעט הזכוכית והעץ, הוצאנו רק 140 דולר. וזכור, אתה לא צריך לקנות את הכלים. אם יש לך חבר שבבעלותו, שאל אם אתה יכול לשאול אותם.

כדי להתחיל תצטרך את הדברים הבאים:

 • צג: רצוי לפחות 24 אינץ ', וכזה שלא אכפת לך לאבד. משהו יותר דק וקל יותר עדיף, אבל המסך הזה של שרביט יעבוד. יהיה עליך להסיר את המעמד. זה גם מועיל (אך לא הכרחי) להסיר את המסגרת מהצג.
 • זכוכית דו כיוונית: הזכוכית שלך צריכה להיות מעט גדולה יותר מממדי הצג שלך. המוצר שקישרנו באמזון הוא בגודל כללי, אבל היה לנו מזל טוב להזמין מספק זכוכית מקומי.
 • פטל פי 3 אחד
 • מקרה פטל פטל
 • כתם עץ או צבע
 • פוליאוריטן (אם מכתים)
 • מילוי עץ (אם מכתים, קבל מילוי עץ מוכתם)
 • נייר זכוכית בחצץ 80, 120 ו- 220 (השמיט 220 אם תחליט לצייר)
 • מסור זווית (או מסור ידיים ומד זווית)
 • דבק לעץ
 • סרט מדידה.
 • סרגל או קצה ישר אחר (לציור קווים ישרים).
 • קלטת ציירים
 • מיתרי בנג'י
 • ברגי עץ קצרים
 • שימס
 • רצועת ניילון
 • מברג
 • ווים למסגרת כבדה (אם תלויים)
 • הגנת אוזניים, עיניים ונשימה. הוסף מסנן אדים אם אתה מורח פוליאוריטן ללא אוורור.
 • עץ לבניית המסגרת והתיבה: אנו ממליצים על עץ קשה כמו מייפל או אגוז בעובי של סנטימטר אחד לפחות. אתה גם רוצה משהו דק כמו דיקט כדי להפוך את החלק האחורי של הקופסה אם אתה לא תולה את המסגרת. כמה עץ וכמה רחב תלוי בצג שלך (ראה מידע נוסף בבניית המסגרת).

לבנייה פשוטה יותר יש לנו כמה אפשרויות מתקדמות. אלה אינם נחוצים, אך הם יעזרו:

 • מלחציים F (לפחות ארבעה)
 • מלחציים פינתיים (לפחות שניים)
 • מרק
 • מלטשת מסלולית אקראית
 • נייר זכוכית הוק ולולאה בגריסים 80, 120 ו- 220.
 • תרגיל

בניית המסגרת

כדי להתחיל, תעשה מסגרת בסיסית (כמו זו שתמצא תלויה על הקיר שלך). ואז תוסיף תיבה פשוטה לאחיזת המראה, הצג, פטל פי וכבלים. בסיום המבנה עשוי להידמות לארון תרופות רדוד מאוד.

פירוק המוניטור

הצעד הראשון לבניית המסגרת שלך מתחיל בצג שלך. גודל הצג שלך קובע את גודל הזכוכית ואת אורך ורוחב העץ שאתה צריך. אם אתה מתכנן להסיר את המסגרת מהצג שלך, תרצה לעשות זאת עכשיו. כל צג שונה, ולכן איננו יכולים לתת הוראות מדויקות כאן. אתה רוצה לחפש תפרים לאורך הקצה כדי לחטט בנפרד, ובכל צעד ושעל הדרך לנסות להיות עדין. אתה צריך שיהיה לך משהו כזה כשתסיים:

קביעת מדידות עץ

לאחר הסרת המסגרת (או אם אתה מדלג על שלב זה), מדוד את אורך הצג והרוחב בתוך שולי המסך. מדוד לאורך מסגרת המתכת שבפנימיות או בקצה הפנימי של המסגרת אם לא פירקת אותה.

כתוב אותם, והכפל את המספרים. המספר הסופי הזה הוא אורך העץ הכולל שתזדקק לו. למשל, רוחב המסך הזה הוא 11 וחצי אינץ ', והאורך הוא 19 וחצי אינץ'. הכפלה פירושה 23 אינץ 'ו 48 אינץ' עץ בהתאמה. עדיף לקנות לפחות כמה סנטימטרים יותר ממה שאתה צריך כדי להסביר חלקים חתוכים וטעויות.

לאחר מכן, כדי לקבוע את רוחב העץ שאתה צריך לקנות, הנח את הצג שלך על משטח ישר, בצד המסך כלפי מטה. עכשיו מדוד מעל פני השטח השטוח כדי לקבוע כמה עבה המסך שלך. העץ שאתה רוכש צריך להיות לפחות כל כך רחב, רצוי קצת יותר רחב.

התיבה דורשת אורך דומה למסגרת, כך שתוכל להכפיל את הסכום שוב.

במקרה של פרויקט זה, קנינו ארבעה לוחות שרוחב שלושה סנטימטרים ועובי סנטימטר אחד. אורך שני לוחות 36 ס"מ, והשניים האחרים אורכו 48 ס"מ. האורך הנוסף פירושו הרבה מקום לטעויות. אם יש לך רכב גדול, תוכל לקנות שני לוחות ארוכים (במקרה זה 84 אינץ ').

חתכי מיטרה למסגרת תמונה

אם זו הפעם הראשונה שאתה משתמש במסור מיטר, עליך לצפות בסרטון היסודות המסורתי של מיטב המסור של סטיב רמזי.

לפני שתעבוד עם כלי עבודה חשמליים, שיוף או מריחת כתם או פוליאוריטן, עליך ללבוש הגנה. זה כולל משקפי בטיחות ומסכת אבק או פילטר אדים. אם אתה משתמש בכלי חשמל, אנא השתמש במגן אוזניים כמו אטמי אוזניים.

הצעד הבא שלך הוא לחתוך זוויות מיטר לתוך העץ שלך. במקרה זה, זוויות הזווית הן זוויות של 45 מעלות בלבד. שני לוחות זווית של 45 מעלות שנדחפים זה לזה יוצרים פינה של 90 מעלות. וארבע פינות של 90 מעלות יהוו ריבוע, או במקרה זה מלבן.

אתה יכול לעשות את החיתוך הזה עם מסור מיטר, מסור שולחן, או אפילו מסור ידיים ומד זווית. מסור היד נוטה לבעיות נסחפות; אולי לא תקבל זווית מושלמת או חתך אנכי ישר. לכן אנו ממליצים בחום להשתמש במסור מיטר (אותו ידריך המדריך הזה).

כדי להתחיל, הגדר את מסור המיטר שלך ל 45 מעלות. למסור הזווית שלך יש 45 שמאל ואפשרות 45 ימינה, בחר 45 נכון עבור החיתוך הראשון הזה.

טיפ: לרוב המסורים הזוויתיים יש עצירות קשות ב 45 מעלות; אתה צריך להרגיש את זה לחץ במקום.

כעת הניחו את לוח ה"רוחב "הראשון שלכם על מסור המיטר, כאשר הפינה העליונה של הקצה השמאלי משתרעת ממש מעבר לשמאל העליון של חור הלהב. אתה רוצה שהלהב יעבור דרך הלוח כולו, אך המטרה היא גם למזער את כמות העץ שהורדה בחיתוך הראשון הזה.

ג'וש הנדריקסון

שמור את החלק הקטן שחתכת; תצטרך את זה עוד רגע.

החיתוך הבא דורש זווית הפוכה של 45 מעלות כדי להקל על שתי הפינות באותו כיוון. במקום להזיז את המסור קדימה ואחורה, הפוך את הלוח ואז החלק אותו מטה. מכיוון שמדדת מסביב לצג, בהמשך, עליך למדוד את הקצוות 'הפנימיים' של העץ שישבו הכי קרוב לצג. זה אומר הצד הקצר יותר.

כאשר הלוח התהפך, מדוד את האורך הראשון שרשמת קודם (11 אינץ 'בדוגמה שלמעלה) וצייר קו ישר למעלה ולמטה. עכשיו תפס את החלק החתוך מקודם וקודם את קצהו בקו הציור שלך, השתמש בו כדי לצייר קו זווית של 45 מעלות.

סימן זה הוא הזווית והאורך עבור החיתוך שלך. החלק את הלוח מטה כדי לבצע את החיתוך הבא שלך. זה חיוני שלא תנסה לחתוך בדיוק את הקו שציירת. הלהב שלך עבה יותר מקו העיפרון, כלומר חיתוך על הקו נותן לך חתיכה קצרה ממה שאתה רוצה. בדיוק כמו בתמונה שלמעלה, גלף את קו הלוח על פני הלהב כך שתחתוך מעט בעץ שנשאר. אתה תמיד יכול להוריד קצת יותר אם השארת יותר מדי, אבל אתה לא יכול להחזיר עץ.

תחזור על תהליך זה כדי להשיג את שאר לוחות המסגרות. הפוך את הלוח, למדוד את אורך, גזור וחזור. עכשיו כדאי שיהיו לך ארבע חתיכות עץ זוויתי שמתאימות לצורת מסגרת. אם אתה מוצא שחלק מהחתכים שלך לא הושבתו מעט, ייתכן שתצטרך לקצץ. פשוט קח את זה לאט ונתק פחות ממה שאתה חושב שאתה צריך; עדיף לדחוף את הדרך לאורך הנכון מאשר לחתוך בניסיון לנוע במהירות.

כאשר הם מתאימים זה לזה, הלוחות שלך צריכים להיראות כך:

הדבקת המסגרת יחד

עכשיו הגיע הזמן להדביק את הלוחות שלך זה לזה. ייתכן שאתה תוהה מדוע איננו משתמשים בציפורניים או ברגים. דבק עץ חזק להפליא ויעניק לנו מפרק הדוק וחזק יותר מאשר רצון הציפורניים, ויש לו את היתרון של מראה נקי יותר, בזכות היעדר ראשי ציפורניים ובורג.

נכון שמפרקי מיטר אינם חזקים כמו מפרקים אחרים, אך לענייננו איננו זקוקים לכוח, אנו רוצים את המראה הדקורטיבי.

מריחת דבק עץ היא תהליך ישר קדימה, ואם השתמשת אי פעם בדבק אחר, אתה כבר יודע את רוב מה לעשות. יהיה עליך למרוח דבק על הקצה שאליו ברצונך להצטרף, למרוח אותו כדי לכסות את כל פני העץ, ואז לדחוף אותו על החלק השני.

אך בניגוד לדבק נייר, אינך יכול פשוט להרפות - לתת לך זמן לקבל מיקום מושלם, לדבק העץ יש זמן ייבוש איטי, ואם אתה משחרר מוקדם מדי, הוא יכול להחליק או להתפרק. כדי לפתור בעיה זו, אתה יכול להשתמש במלחציים פינתיים כדי להחזיק את העץ הזוויתי. אם אין לך מהדקים פינתיים, יש לנו קלטת שתעשה את העבודה.

ראשית תפסו פיסת אורך ורוחב (בתמונה לעיל, חלק אופקי ואנכי) והניחו אותם על גבם כאשר חתכי הזווית בקושי נוגעים. ואז חתוך חתיכת קלטת צבעים ארוכה מספיק כדי לאחוז בשתי פיסות העץ ולהניח אותה ליד חלקי המסגרת שלך.

כעת מרחו חרוז דבק דק על אחת החלקים הזוויתיים. ואז השתמש באצבע שלך או במברשת כדי להפיץ אותה כדי לגעת בכל הפנים של הזווית הזו. ואז מרחו את הדבק על הפנים הזויות האחרות. עם גרגר קצה, העץ נוטה להשרות בדבק, אז המתן חמש דקות ואז מרוח את הדבק שוב. ואז הניחו את הלוחות על פיסת הקלטת, וודאו שהפינות נוגעות.

קפלו את שתי החלקים יחד, וודאו שהקלטת תישאר כמה שיותר הדוקה. ואז משטחים ודשי קלטת תלויים מעל. קח את גליל הסרט שלך וחצה את הזוויות מספר פעמים כדי לאטום כמה שיותר חזק.

טיפ: דבק המחלחל החוצה כפי שנראה כאן הוא סימן טוב למרוח דבק מספיק. המתן כחמש עשרה דקות עד שהדבק יצהיב, וגריד אותו בעזרת מרק או סכין חמאה מפלסטיק.

חזור על התהליך עם הלוחות האחרים, ואז חבר אותם יחד.

בדוק את ההוראות על דבק העץ שלך, והשאיר את המסגרת מוקלטת לפחות לזמן המינימלי הדרוש. ככל שתשאיר את העץ מהודק יותר, כך הוא יהיה חזק יותר, אם כי בדרך כלל אין צורך ביותר מ 24 שעות.

לאחר ייבוש הדבק, הסר את הסרט ובדוק את פינותיך. אם אתה רואה פערים כלשהם, זה בסדר; אתה יכול למלא אותם במילוי עץ.

מילוי עץ הוא בדיוק איך שזה נשמע. הוא מורכב מחתיכות עץ, דבק, פלסטיק ותכנים אחרים. המטרה עם מילוי עץ היא למלא את החור יתר על המידה. אל תדאג לגבי מילוי עץ שמתפשט סביב הפער, שיוסר על ידי שיוף מאוחר יותר. אתה יכול להשתמש בסכין מרק או בסכין מטבח מפלסטיק כדי לפזר אותו על פני העץ.

טיפ: למילוי העץ צריך להיות עקביות כמו בוצה של יוגורט. אם זה קשה ומצולל כמו בתמונה למטה, ערבב 3 חלקים חריפים מינרליים וחלק אחד שמן מינרלי כדי להצעיר אותו.

שוב, קרא את החבילה של מילוי העץ שלך. בדרך כלל תצטרך להמתין שעה לשיוף ויום לכתם. לאחר שחיכיתם זמן רב כדי לשייף אותו, השתמשו בנייר זכוכית עם חצץ 80 כדי להסיר את מילוי העץ העודף על המסגרת.

מזל טוב, בנית מסגרת. כמבחן מהיר, הנח את הזכוכית והמראה שלך על המסגרת כדי לבדוק כפול שיושבים עליה בחוזקה ולא נופלים לתוך החור המלבני.

טיפ: אם יש לכם שולחן נתב, תוכלו להשתמש בסיבית Ogee של רומן כדי להוסיף קישוט למסגרת שלכם.

עכשיו הגיע הזמן לבנות ארגז.

בניית התיבה

עכשיו, כשהמסגרת שלך הושלמה, הגיע הזמן לבנות תיבה. החדשות הטובות הן, שזה הרבה יותר קל מאשר לחתוך את העץ ולהרכיב את המסגרת. הרעיון הבסיסי הוא לבנות מלבן של עץ בגודל לקצוות החיצוניים של המסגרת שלך:

תתחיל בחיתוך שתי חתיכות עץ שאורכן זהה ללוחות הארוכים של המסגרת שלך. מדוד את המסגרת בקצה מקצה לקצה. לאחר מכן, מדדו את המרחק הזה על אחד הלוחות שלא נחתכו וצייר קו ישר עם סרגל או קצה ישר אחר. עבור חתך זה, תגדיר את מסור המיטר שלך ל- "0" כדי לבצע חתך ישר.

טיפ: בדיוק כמו הזווית של 45 מעלות, לרוב מסורי הזווית יש "עצירה קשה" באפס; אתה צריך להרגיש את זה לחץ במקום.

שוב, כשאתה מניח את הלוח שלך על המסור, אל תנסה לחתוך ישירות על הקו. גזור לצד הקו, בצד הלוח שהוא "נוסף" (לא החלק שאתה חותך).

בתמונה לעיל, החלק החתוך יהיה מימין. הקו המוצג רחב במיוחד לשם בהירות, אך שימו לב שהלהב ייחתך ממש משמאל לסימן. עדיף לגזור קרש שיער ארוך מדי ולקצץ אותו מאשר לחתוך אותו קצר מדי.

לאחר שחתכתם את הלוח הראשון שלכם, תוכלו להניח אותו על הלוח השני ולהשתמש בו כמקל מדידה. פשוט צייר את הקו בקצה הישר שיצרת ושוב עקוב אחר ההליך שלמעלה בעת החיבור.

התאם את הלוחות שלך על המסגרת שלך והרגיש את הקצוות כדי לקבוע שהם סומקים ולא ארוכים מדי. חתוך לפי הצורך. ואז למדוד את הפערים בין שני הלוחות שלך כדי לקבוע את אורך שני החלקים האחרונים שלך. שוב, צייר קווים וקצץ רק את הקווים האלה וגזור לפי הצורך.

אתה צריך בסופו של דבר עם משהו כזה:

שוב, עליך לבצע התאמת בדיקה של הזכוכית והצג עם כל הרכיבים שהושלמו. הניחו את הזכוכית והצג על המסגרת, ואז הוסיפו את ארבעת הלוחות האלה מסביב כדי לבדוק שוב את החומרה שמתאימה. זה בסדר אם הם לא מתאימים, אנו נדאג לכך בשלבים מאוחרים יותר.

עכשיו תדביקו את הלוחות יחד. כפי שהזכרנו קודם, קצות הלוח (גרגיר הקצה) יספגו דבק, ויחלישו את המפרק. מרחו דבק בשני קצוות שתי החלקים הקצרים יותר, המתינו חמש דקות והניחו שוב. ואז לחץ על הלוחות הארוכים יותר למצבם. נסו לוודא שהם סומכים (כל הקצוות מסתדרים).

בדיוק כמו לעיל, לדבק העץ יש זמן ייבוש איטי, לכן עליכם לשמור על לחץ קבוע. אם יש לך מהדקי F, כעת אתה יכול להשתמש בשלוש-ארבע להפעלת לחץ על הלוחות. אם לא, חוטי בנג'י יעשו את העבודה. עוטפים בזהירות רבה את מיתרי הבאנג'י סביב המלבן, נסו לשמור על הפינות בזוויות של 90 מעלות. ואז חבר את וו באנג'י:

אתה רוצה להשתמש במיתרי בנג'י חזקים ומהודקים. ובהתאם לחוזק, ייתכן שתרצה להשתמש ביותר מסט אחד. מיתרי הבאנג'י שלעיל הם חדשים לגמרי ומתאימים היטב סביב הקופסה, ולכן אחד הספיק. אבל אתה יכול להוסיף עוד במידה טובה.

המתן עד שהדבק יתייבש (בהתאם להוראות הדבק שלך) ואז הסר את החוטים. שוב, בדוק שכל הקצוות סומכים ושתיבת המלבן שלך שטוחה. אם קצה הלוח נסחף למעלה או למטה, אתה יכול לשייף אותו שטוח.

הדבקת התיבה למסגרת

ההדבקה של הקופסה למסגרת הינה יחסית קדימה. סחטו דבק בשורה לאורך כל הקצה הצר של הקופסה, ואז פרשו אותו על העץ בעזרת האצבע או בעזרת מברשת.

המטרה היא לקבל כיסוי טוב של הדבק על פני העץ; זה לא צריך להיות שכבה עבה. התבונן במסגרת שלך וקבע איזה צד אתה חושב שנראה טוב יותר. הניחו את הצד ההוא כלפי מטה על משטח ישר (רצוי מכוסה בנייר). ואז הניח את המסגרת שלך, הדבק כלפי מטה.

כדי להוסיף לחץ, הדבר הכי קל לעשות זה להשתמש בחפצים כבדים. הניחו משהו שטוח על הקופסה כמו קרטון או דיקט, ואז הניחו משקולות כבדים בקצוות המסגרת, כמו פחיות צבע או ספרים. נסה לכוון למרווח אפילו כדי לספק לחץ מסביב לקופסה.

שוב, המתן לפחות לזמן המינימלי שהדבק שלך מציין. כאשר אתה מוריד את המשקולות והחתיכה השטוחה, בדוק אם קיימים פערים במארז שלך ומלא בדבק עץ לפי הצורך. אחרי שמאפשרים לזה להתייבש, הגיע הזמן לשיוף.

מלטש את המסגרת למכתים וצביעה

לפני שאתה מכתים או צובע עץ, עליך לשייף אותו כמו שצריך. מלטש את העץ שלך מסיר רסיסים, טבלים ושאר פגמים בתהליך הבנייה שנוצר. אם תדלג על שלב זה, כתם וצבע רק ידגישו את הפגמים.

אם אתה חדש בשיוף, התהליך די פשוט קדימה. ככל האפשר, יש לשייף עם גרגר העץ (כלומר, לעקוב אחר הקווים שרואים בעץ), ולא לדחוף בכל הכוח.

טיפ: אם אתה חדש בשיוף, נסה לצייר קווים גלים על המסגרת שלך כפי שנראה בתמונה למעלה. כאשר הקווים נעלמו, כנראה שיייפת מספיק.

התחל עם נייר זכוכית 80 חצץ, ואז העבר ל 120, ואז ה 220. אם אתה מצייר או שאתה רוצה צבע כתם עמוק יותר, דלג על נייר ה 220.

לאחר השיוף, העבירו את הידיים לאורך העץ. אתה אמור להרגיש הבדל ניכר היכן שיייפת. נסו למצוא את האיזורים שהחמצתם ולשייף לפי הצורך.

אל תשכח לשייף את הגבול הפנימי של המסגרת שלך, שם המסך שלך יופיע. אתה יכול לדלג על שיוף כל קטע שלא נראה.

מכתים את המסגרת שלך

אם החלטתם לצבוע את המסגרת שלכם, תוכלו לדלג על שלב זה ועל שלב האיטום. פשוט צבעו את המסגרת כרגיל. אם החלטת שאתה נראה את מראה העץ כמו שהוא, אתה יכול לדלג על שלב הצביעה, אבל אתה לא צריך לדלג על שלב האיטום.

טיפ: דלג על המברשת, השתמש בזוג גרביים ישן או חולצת טריקו כדי למרוח את הכתם שלך. יש שתי סטים, אחת להכתמה ואחת לניגוב.

לפני הצביעה, נגב את כל נסורת שיצרת על ידי שיוף המסגרת שלך. רולר מוך דביק עובד טוב, אך ניתן להשתמש גם בנייר לח בעדינות; רק דאגו לייבש את העץ מיד. אם יש לכם חלל בחנות, זה יכול להועיל לשאוב את הנסורת באזור גם כן. אתה לא רוצה שנסורת תיכנס לכתם.

כדי להכתים את המסגרת שלך, בדוק פעמיים את כיווני הכתם שלך לזמני הייבוש. בדרך כלל תראה זמן מחיקה וזמן מנוחה, שים לב לאלה. התחל בפתיחת הפחית ובחישת התוכן. הדרך היעילה ביותר למרוח כתם היא לנגב אותו ולכן אנו ממליצים על גרביים ישנות או חולצת טריקו. טובלים את החומר בכתם ונותנים לו להיספג ביסודיות. ואז לנגב על המסגרת שלך. אתה לא צריך לדחוף חזק מדי, אלא לנסות לעבוד אותו לתוך העץ.

כאשר אתה מכתים את השירותים האנכיים, נסה להשיג קו חלק והימנע מטפטפות. כתם כל חלק מהמסגרת שלך שייראה, כולל הגבול הפנימי אליו עובר המסך.

המתן לזמן הניקוי המתאים ואז נגב את כל עודף הכתמים שלא נספג בעץ. שלב זה הוא קריטי אם לא תנגב את העודף שהכתם יתייבש בבלגן לא אחיד.

בטח תבחין כי המסגרת אינה כהה לאחר מחיקת הכתם העודף, זה נורמלי. אם תרצה שהמסגרת שלך תהיה כהה יותר, המתן לזמן ההשעיה שצוין ואז חזור על שלבים אלה עד שתהיה מרוצה.

לפני שתעבור לשלב הבא, המתן עד שהכתם יבש לחלוטין. זה יהיה לפחות "זמן הרגיעה" המופיע על הפחית שלך, והמסגרת לא צריכה להרגיש דביקה.

איטום עץ המסגרת שלך

כתם עץ הוא דקורטיבי; זה לא יגן על העץ שלך מפני נזקים סביבתיים קלים ואחרים, אז אתה צריך לאטום את העץ.

אתה יכול להשתמש במגוון גימורים שונים, אך פוליאוריתן ניגוב (או פולי) הוא שיטה קלה. כל מה שאתה צריך זה חולצת טריקו ישנה. פוליאוריטן אחר עשוי לקרוא למברשת במקום.

שוב, פתח את הפחית ומערבב את התוכן. ואז העמיס את החולצה או המברשת שלך. נסו למרוח במשיכות אחידות וארוכות כדי למנוע קווים נזלים. כשאתם מורחים על משטחים אנכיים, נסו להימנע מהשארת אחריכם כדורי פולי גדולים; אחרת, הוא יתייבש כך.

טיפ: אם קניתם פולי "ברור", הוא ייראה לבן חלבי עם החלתו. כאשר הוא מתייבש, הוא יתבהר.

בדוק את ההוראות על הפחית שלך. זה יפרט זמן יבש ומספר מינימלי של שכבות. לאחר כל תקופת ייבוש יש לשייף מעט עם נייר השיוף 220 גרגירים. אל תשתמש בכלים חשמליים לצעד זה; תשייף דרך הפוליאוריטן והכתם.

המטרה כאן היא לשטח כל בליטות בשכבת הפולי, ולא להסיר אותה לחלוטין. חזור על שלבים אלה עד שיש לך את מספר השכבות המינימלי שמציע יכולתך, לא תזדקק ליותר.

קולבים למסגרת שלך

אם אתם מתכננים לתלות את המסגרת על הקיר, עומדות בפניכם שתי אפשרויות. אתה יכול לצרף ווים תלויים חסונים, או שאתה יכול לקדוח חורים בקופסה לציפורני קיר להחליק לתוכם. כל אחת מהשיטות תעבוד, אך תרצה לפחות שלוש (שמאל, ימין ומרכז) בקצה העליון של הקופסה כדי להפיץ באופן שווה את כבד המשקל.

חורים קדוחים יעניקו לך שטף נגד פרופיל הקיר. אבל ווים לא ידרשו תרגיל להצמדת.

מזל טוב; בנית את כל רכיבי המסגרת הדרושים למראה החכמה שלך. עכשיו הגיע הזמן לעבור לחומרה.

הוספת החומרה למראה שלך

התחל על ידי הנחת הזכוכית והצג לתוך תיבת המסגרת ומיקומם כך שיופיעו דרך חור המלבן בצורה נכונה. סביר להניח שיש לך פערים בין הצג והמראה לבין קצוות המסגרת.

אפשרות אחת היא לדפוק שימים למקומם כפי שנראה משמאל לתמונה לעיל. אבל אם החלל צפוף מדי, או שהכוס שלך גדולה משמעותית מהצג, shims לא יעבדו. במקום זאת, השתמש ברצועת ניילון. הברג צד אחד וצייר חזק לצד השני למדידה. גזור אורך קצת יותר מהנדרש. השתמש במצת כדי לשרוף את הקצה החתוך כדי לאטום את רצועת הניילון ואז הברג אותה לצד השני.

כאשר המסך והזכוכית מאובטחים, הוסף את Raspberry Pi וכבלי החשמל. אם הוספת מארז ל- Raspberry Pi, שקול להשתמש בסרט דביק דו צדדי כדי להדביק אותו למסגרת.

לאחר שהכל ממוקם, העיפו בד שחור כהה על כל ההתקנה והדביקו אותו למסגרת או הדביקו אותו למסגרת.

הוספת מטלית שחורה מעל הצג והזכוכית תשפר גם את אפקט המראה. כדי להדגים, הנה מבט מפוצל של זכוכית דו כיוונית עם בד שחור מאחורי המחצית השמאלית של המראה.

החומרה שלך הושלמה. עכשיו הגיע הזמן להגדיר את ה- Raspberry Pi ולהתקין את תוכנת Magic Mirror.

התקנת Mirror Magic ב- Raspberry Pi

ראשית, תרצה להגדיר את ה- Raspberry Pi שלך בהתאם לצעדים הסטנדרטיים. הדבר הכי קל לעשות זה להשיג עותק של NOOBS להתקנת הגרסה האחרונה של Raspbian.

פרויקט זה מופעל על ידי תוכנת Magic Mirror ומותקן ומוגדר בעיקר במסוף ועורך טקסט. אינך צריך להכיר את הטרמינל; אתה יכול להעתיק ולהדביק את הפקודות למטה.

ראשית, עליכם לוודא כי ה- Raspberry Pi שלכם מעודכן. הפעל את הפקודות הבאות:

sudo apt-get עדכון

וספק את סיסמת השורש כשתתבקש. לחלופין, ניתן להשתמש suבכל sudoהערכים ולדלג עליהם .

לאחר סיום כל העדכונים שלך, תתקין את תוכנת Magic Mirror על ידי הפעלת פקודה זו:

bash -c "$ (curl -sL //raw.githubusercontent.com/MichMich/MagicMirror/master/installers/raspberry.sh)"

התוכנה תתקין ותבקש ממך שתי אפשרויות:

האם אתה רוצה להשתמש ב- PM2 להפעלה אוטומטית של מראה הקסם שלך?

הפעלת אפשרות זו תפעיל אוטומטית את תוכנת Magic Mirror כאשר ה- Raspberry Pi שלך יתחיל. הקלד Y ולחץ על Enter.

האם אתה רוצה להשבית את שומר המסך?

אם לא תשבית את שומר המסך, זה יפריע לממשק. הקלד Y ולחץ על Enter.

לאחר מכן, התוכנה תסיים את ההתקנה ותתחיל בעצמה. עם זאת, עליך להגדיר אפשרויות נוספות, לכן חזור אל Alt + Tab למסוף והקלד את הדברים הבאים:

pm2 לעצור את MagicMirror

תוכנת Magic Mirror תיעצר ותיסגר.

קביעת תצורה של תוכנת Magic Mirror

אולי שמתם לב לכמה דברים כשהתוכנה התחילה: התצוגה במצב אופקי, לוח השנה ריק, שום מזג אוויר לא מוצג והשעה בפורמט של 24 שעות. בואו נדאג לזה.

ראשית, כדי לשנות את כיוון המסך, יהיה עליך לשנות קובץ הקובע הגדרות בעת ההפעלה. במסוף הקלד את הפקודה הבאה ולאחר מכן הקש Enter:

sudo nano /boot/config.txt

הקובץ Config.txt ייפתח במסוף. השתמש במקש החץ למטה כדי לגלול לתחתית הקובץ ולהוסיף את הטקסט הבא:

# סובב תצוגה אנכית display_rotate = 1

לחץ על Ctrl + X כדי לסגור את הקובץ. הקלד Y כדי לאשר שברצונך לשמור ואז הקש Enter כדי לאשר את שם הקובץ config.txt.

כדי לראות את השינוי שלך, הקלד את הפקודה הבאה במסוף ואז הקש Enter:

אתחול סודו

ה- Raspberry Pi שלך יופעל מחדש, ואתה צריך להיות במצב דיוקן. אתה יכול ללחוץ על Ctrl + M כדי למזער את ממשק מראה הקסם ולפתוח את המסוף.

עדכון זמן, לוח שנה, מזג אוויר וחדשות

כעת נגדיר את ממשק Magic Mirror. פתח את יישום מנהל הקבצים ודפדף לכתובת הבאה:

/ home / pi / MagicMirror / config

לחץ לחיצה ימנית על הקובץ config.js ובחר "פתח באמצעות". הרחב את קטגוריית התכנות ובחר ב- Geany מהרשימה. ואז לחץ על "אישור".

הקובץ שפתחת זה עתה מטפל ברכיבי התצורה העיקריים של תוכנת מראה הקסם. זה נמשך ממודולים להוספת תכונות, ואתה מגדיר כאן את העדפות התכונות האלה. תוכנת Magic Mirror מגיעה עם מודולי ברירת מחדל לזמן, מזג אוויר, לוח שנה ומחמאות.

כדי לשנות את השעה לפורמט של 12 שעות והמדידות לקיסריות, גלול לקטע זה:

שפה: "en", timeFormat: 24, יחידות: "metric",

שנה את 24 ל- 12 ואת "המדד" ל"קיסרי ". צריך להיות לך:

שפה: "en", timeFormat: 12, יחידות: "imperial",

שמור את הקובץ. השינוי אמור להיכנס לתוקף באופן מיידי. אם אינך רואה זאת, הפעל את הפקודה הבאה במסוף או הפעל מחדש את Raspberry Pi שלך:

pm2 הפעל מחדש את MagicMirror

באותו קובץ תצורה נמצאים גם הגדרות לוח השנה ומזג האוויר. כדי להוסיף את יומן Google שלך, תחילה תזדקק לקישור "הכתובת הסודית שלך בפורמט iCal" מאתר יומן Google.

פתח שוב את הקטע config.js וגלול Module: calendarלמקטע.

שנה את "חגים בארה"ב" לשם שאתה מעדיף ומחק את כתובת האתר המתחילה ב- "webcal" בין המרכאות. ואז הדבק בקישור ה- iCal שלך (הקפד לשמור על הצעות המחיר).

כדי להוסיף מזג אוויר, תזדקק למפתחות API של OpenWeatherMap. היכנס לאתר OpenWeatherMap והירשם לחשבון בחינם. ואז עיין למקטע ה- API שלהם. צור מפתח והעתק אותו.

חזור אל config.js וגלול למודולי מזג האוויר ותחזית מזג האוויר.

הדבק את מפתח ה- API שהועתק אל "Your_OPENWEATHER_API_KEY" (הקפד להשאיר את הצעות המחיר).

פתח דפדפן ועבור אל דף החיפוש העירוני OpenWeatherMap. חפש את העיר שלך ולחץ על התוצאה. קישור הדפדפן יכלול מספר בסוף. לדוגמה, הקישור של סינסינטי הוא:

//openweathermap.org/city/4508722

העתק את המספר של העיר שלך והדבק אותו בקטעי זיהוי המיקום בין הצעות המחיר. לבסוף, שנה את שם המיקום מ"ניו יורק "לשם העיר שלך. אתה אמור לראות משהו כזה:

כדי לעדכן את החדשות, שנה את הקישור הנוכחי עם עדכון ה- RSS המועדף עליך. עבור How-To Geek, זה:

//feeds.howtogeek.com/HowToGeek

שנה את שם הכותרת לאתר המתאים. אם ברצונך להציג יותר מכותרות אתר חדשות אחד, תצטרך לרשום אותן במערך שכזה:

{title: "NPR", url: "//www.npr.org/rss/rss.php?id=1001",}, {title: "How-To Geek", url: "//feeds.howtogeek. com / HowToGeek ",}

התוצאה שלך צריכה להיראות כך:

מזל טוב, השלמת את המראה החכמה שלך!

אתה יכול להתאים אישית את זה עוד יותר אם תרצה. לדוגמה, אתה יכול להסיר מודולים כמו המחמאות או להוסיף מודולים חדשים מהקהילה Magic Mirror. מודולים מאפשרים לך להוסיף תכונות כמו Google Assistant ו- Alexa, פתיתי שלג בחורף או סרטונים מ- YouTube.