כיצד לסובב סרטון באנדרואיד

שם מתנהלת מלחמה. לא תראו את זה בחדשות, לא תקראו על כך בעיתון - אבל זה קורה. זו מלחמה קשה שרבים מאיתנו לעולם לא חושבים עליה: המלחמה נגד וידיאו המכוון בצורה לא נכונה. יש לך סרטון שמופיע לצדדים? כך תסובב את הסרטון 90 מעלות באנדרואיד.

בדרך כלל זה קורה שהטלפון שלך פשוט לא סובב את כיוונו כשהתחלת לצלם וידאו. כשזה קורה, בסופו של דבר יש לך סרטון צדדי - החזקת את הטלפון במצב לרוחב, אבל משום מה הוא צילם דיוקן. זה קרה לי יותר פעמים ממה שדואג לי להודות.

בהזדמנויות אחרות, אתה באמת יכול לסובב את הטלפון שלך  בזמן  הקלטת וידאו. כשזה קורה, כיוון הווידיאו לא ישתנה, אך במקום סרטון שנראה תקין ואז פתאום מסתובב הצידה (או להיפך). החדשות הרעות כאן הן שכדי לסובב את הווידאו תצטרכו גם לקצץ אותו - למרבה הצער אינכם יכולים לסובב סרטון באמצע הדרך. כאן הכל או כלום.

קשורים: 18 דברים שאולי לא ידעת שתמונות Google יכולות לעשות

בצד החיובי, סרטונים מסתובבים באנדרואיד לא יכולים להיות קלים יותר. אנו נשתמש באפליקציית התמונות של גוגל לצורך הדרכה זו, כך שאם עדיין לא מותקן בה, תוכל להשיג אותה מכאן. זה בחינם, אז בואו נעשה את הדבר הזה.

אם זו ההפעלה הראשונה שלך עם אלבומי Google, תגדיר בהתחלה את הגדרות הגיבוי והסנכרון שלך. תוכלו לקרוא עוד על אלה כאן, אך הגדרות ברירת המחדל הן בדרך כלל מושלמות: העלאות בחינם ללא הגבלה ב"איכות גבוהה "(קראו: דחיסה קלה), והעלו באמצעות Wi-Fi בלבד. פשוט הקש על "בוצע" כדי לצאת מהחלון הקטן הזה ולהתחיל לסובב.

עם ההגדרה מהדרך, קדימה ומצא את הסרטון שברצונך לסובב. הקש כדי לפתוח אותו.

סביר להניח שהסרטון יופעל אוטומטית כשתפתח אותו, אז אל תהסס להשהות אותו. כשתקיש על המסך, פקדי הווידאו יטענו - הקש על סמל העיפרון הקטן בתחתית המסך.

פעולה זו תפתח את תפריט העריכה של תמונות. אם אתה צריך לקצץ את הסרטון, אתה יכול לעשות זאת כאן - פשוט השתמש במחוון בתמונות הממוזערות שמתחת לתמונת הווידאו. לקבלת מבט מעמיק יותר על חיתוך וגיזום, עיין במדריך שלנו.

כאשר הגיזום יוצא מהדרך (או אם אינך צריך בכלל לקצץ), בדוק מקרוב בתחתית המסך: יש כפתור שכותרתו "סובב". הקש על זה.

פוף! כמו קסם, הסרטון מסתובב. פשוט המשך להקיש על כפתור זה עד שהכיוון נכון. ברגע שזה נראה טוב, הקש על כפתור "שמור" בפינה השמאלית העליונה.

ייקח שנייה לשמור את הסרטון - שהוא שומר כהעתק, ולא מחליף את המקור - וסיימת. הסרטון החדש המכוון כהלכה ארוז ומוכן לשימוש.

המשיכו להילחם במאבק הטוב!