כאן Windows 10 מאחסן את רקעי ברירת המחדל שלה

Windows 10 כולל מבחר נאה של טפטים המוגדרים כברירת מחדל, אך קל לאבד את עקבם אם תחליט להשתמש בטפט מותאם אישית. אם תרצה להשתמש שוב בתמונות ברירת המחדל, כך תוכל למצוא אותן ולהשתמש בהן.

המקרה של הרקעים הנסתרים

הנה הבעיה: בהתקנות חדשות של Windows, בחירת הטפטים בהגדרות> התאמה אישית> רקע מצביעה על קבצי הטפט המוגדרים כברירת מחדל. בשלב זה, תוכלו לשנות ביניהם בקלות באמצעות תכונת העיון.

עם זאת, אם תחליט להשתמש בסדרה של טפטים משלך המאוחסנים במיקום מותאם אישית ואתה חוזר מאוחר יותר כדי לשנות את הטפט, ברירות המחדל יידחקו מתוך חמש התמונות האחרונות המוצגות כתמונות ממוזערות בהגדרות. גרוע מכך, Windows לא יזכור היכן אוחסנו קבצי הטפט המוגדרים כברירת מחדל בעת לחיצה על "עיון". יהיה עליך למצוא אותם שוב.

כיצד לאתר ולהשתמש בטפטים המוגדרים כברירת מחדל של Windows 10

רקעי ברירת המחדל לשולחן העבודה של Windows 10 מאוחסנים ב- C: \ Windows \ Web. תיקייה זו מכילה בדרך כלל תיקיות משנה על שם נושאי טפט שונים (כגון "פרחים" או "חלונות") או רזולוציות ("4K").

אם איבדת את המעקב אחר תיקיה זו בהגדרות Windows, כך תוכל להשיב אותה. ראשית, פתח את הגדרות Windows ונווט אל התאמה אישית> רקע. ממש מתחת לקטע שאומר "בחר את התמונה שלך", לחץ על כפתור "עיון".

תופיע שיח פתוח. הקלד C: \ Windows \ Web בסרגל הכתובות בחלק העליון ולחץ על Enter. אתה יכול גם פשוט לגלוש לתיקייה זו מכונן C:.

התיקיה המוצגת בתיבת הדו-שיח הפתוחה תשתנה. לאחר מכן תוכל לנווט בתיקיות המשנה כדי לבחור את התמונה שברצונך להשתמש בה כרקע שולחן העבודה שלך. כשתסיים, בחר את הקובץ ולחץ על "בחר תמונה".

אם תרצה, תוכל גם לפתוח את סייר הקבצים ולנווט אל C: \ Windows \ Web, ואז להעתיק את קבצי התמונה המוגדרים כברירת מחדל למיקום טוב יותר - כגון תיקיית התמונות בחשבון המשתמש שלך. לאחר מכן תוכל למצוא את הטפטים ביתר קלות בעתיד.

מחפש את הטפט המקורי שהגיע עם חלונות 10 במקום את אור הלילה? במקום זאת תצטרך להוריד אותו מהאינטרנט.

קשורים: כיצד להחזיר את רקע שולחן העבודה המוגדר כברירת מחדל של Windows 10

עוד טריקים של Windows 10

אם אתם חובבי טפטים יפהפיים כמונו, תוכלו לחפש טפטים מגניבים ברשת, להשתמש בתמונות היומיות של בינג כטפט, או אפילו לשנות את הטפט שלכם על בסיס השעה ביום. ואם אתה מפעיל התקנה מרובת צגים, אתה יכול לבחור טפט שונה לכל צג. תעשה חיים!

קשורים: כיצד לפתוח את סייר הקבצים באמצעות קיצור מקשים ב- Windows 10