כיצד להוסיף את חשבון Gmail שלך ל- Outlook באמצעות IMAP

אם אתה משתמש ב- Outlook כדי לבדוק ולנהל את הדוא"ל שלך, אתה יכול להשתמש בו בקלות גם כדי לבדוק את חשבון Gmail שלך. אתה יכול להגדיר את חשבון Gmail שלך כדי לאפשר לך לסנכרן דוא"ל בין מספר מכונות באמצעות לקוחות דוא"ל במקום דפדפן.

קשורים: יסודות דוא"ל: POP3 מיושן; אנא עבור ל- IMAP היום

אנו נראה לך כיצד להשתמש ב- IMAP בחשבון Gmail שלך, כך שתוכל לסנכרן את חשבון Gmail שלך בין מספר מכונות, ואז כיצד להוסיף את חשבון Gmail שלך ל- Outlook 2010, 2013 או 2016.

הגדר את חשבון Gmail שלך לשימוש ב- IMAP

כדי להגדיר את חשבון Gmail שלך לשימוש ב- IMAP, היכנס לחשבון Gmail שלך ועבור לדואר.

לחץ על כפתור ההגדרות בפינה הימנית העליונה של החלון ובחר הגדרות מהתפריט הנפתח.

במסך ההגדרות, לחץ על העברה ועל POP / IMAP.

גלול מטה למקטע IMAP Access ובחר אפשר IMAP.

לחץ על שמור שינויים בתחתית המסך.

אפשר לאפליקציות פחות מאובטחות לגשת לחשבון Gmail שלך

קשורים: כיצד לאבטח את חשבון Gmail ו- Google שלך

אם אינך משתמש באימות דו-גורמי בחשבון Gmail שלך (אם כי אנו ממליצים לך לעשות זאת), תצטרך לאפשר לאפליקציות פחות מאובטחות לגשת לחשבון Gmail שלך. Gmail חוסם גישה לאפליקציות פחות מאובטחות מגישה לחשבונות Google Apps מכיוון שקל יותר לפרוץ לאפליקציות האלה. חסימת אפליקציות פחות מאובטחות עוזרת לשמור על אבטחת חשבון Google שלך. אם תנסה להוסיף חשבון Gmail שאין בו אימות דו-גורמי, תראה את תיבת הדו-שיח הבאה.

עדיף להפעיל אימות דו-גורמי בחשבון Gmail שלך, אך אם אתה באמת מעדיף שלא, היכנס לדף האפליקציות של Google פחות מאובטח והיכנס לחשבון Gmail שלך אם תתבקש לעשות זאת. לאחר מכן, הפעל את Access עבור אפליקציות פחות מאובטחות.

כעת אתה אמור להיות מסוגל להמשיך לסעיף הבא ולהוסיף את חשבון Gmail שלך ל- Outlook.

הוסף את חשבון Gmail שלך ל- Outlook

סגור את הדפדפן ופתח את Outlook. כדי להתחיל להוסיף את חשבון Gmail שלך, לחץ על הכרטיסייה קובץ.

במסך פרטי חשבון, לחץ על הוסף חשבון.

בתיבת הדו-שיח הוספת חשבון, תוכלו לבחור באפשרות חשבון הדואר האלקטרוני המגדיר באופן אוטומטי את חשבון ה- Gmail שלכם ב- Outlook. לשם כך, הזן פעמיים את שמך, כתובת הדוא"ל והסיסמה לחשבון Gmail שלך. הקש "הבא. (אם אתה משתמש באימות דו-גורמי, יהיה עליך לקבל "סיסמת אפליקציה" מדף זה.)

התקדמות ההתקנה מוצגת. התהליך האוטומטי עשוי או לא יכול לעבוד.

אם התהליך האוטומטי נכשל, בחר הגדרה ידנית או סוגי שרת נוספים במקום חשבון דואר אלקטרוני ולחץ על הבא.

במסך בחר שירות בחר POP או IMAP ולחץ על הבא.

בהגדרות חשבון POP ו- IMAP הזן את פרטי המשתמש, השרת והכניסה. לקבלת מידע על השרת, בחר IMAP מהרשימה הנפתחת סוג חשבון והזן את הפרטים הבאים עבור פרטי השרת הנכנסים והיוצאים:

  • שרת דואר נכנס: imap.googlemail.com
  • שרת דואר יוצא (SMTP): smtp.googlemail.com

הקפד להזין את כתובת הדוא"ל המלאה עבור שם המשתמש ובחר זכור סיסמה אם ברצונך ש- Outlook ייכנס אליך אוטומטית בעת בדיקת הדוא"ל. לחץ על הגדרות נוספות.

בתיבת הדו-שיח הגדרות דואר אלקטרוני באינטרנט, לחץ על הכרטיסייה שרת יוצא. בחר את השרת היוצא שלי (SMTP) דורש אימות וודא שהאפשרות השתמש באותן הגדרות כמו שרת הדואר הנכנס שלי נבחרה.

עוד בתיבת הדו-שיח הגדרות דואר אלקטרוני באינטרנט, לחץ על הכרטיסייה מתקדם. הזן את המידע הבא:

  • שרת נכנס: 993
  • חיבור מוצפן של שרת נכנס: SSL
  • TLS חיבור מוצפן לשרת יוצא
  • שרת יוצא: 587

הערה: עליך לבחור את סוג החיבור המוצפן עבור השרת היוצא לפני הזנת 587 עבור מספר יציאת השרת היוצא (SMTP). אם תזין תחילה את מספר היציאה, מספר היציאה יחזור ליציאה 25 כאשר תשנה את סוג החיבור המוצפן.

לחץ על אישור כדי לקבל את השינויים ולסגור את תיבת הדו-שיח הגדרות דואר אלקטרוני באינטרנט.

הקש "הבא.

Outlook בודק את הגדרות החשבונות על ידי כניסה לשרת הדואר הנכנס ושליחת הודעת דוא"ל לבדיקה. בסיום הבדיקה לחץ על סגור.

אתה אמור לראות מסך שאומר "הכל מסודר!". לחץ על סיום.

כתובת Gmail שלך מוצגת ברשימת החשבונות בצד שמאל עם כל כתובות דוא"ל אחרות שהוספת ל- Outlook. לחץ על תיבת הדואר הנכנס כדי לראות מה בתיבת הדואר הנכנס שלך בחשבון Gmail שלך.

מכיוון שאתה משתמש ב- IMAP בחשבון Gmail שלך והשתמשת ב- IMAP כדי להוסיף את החשבון ל- Outlook, ההודעות והתיקיות ב- Outlook משקפות את מה שיש בחשבון Gmail שלך. כל שינוי שתבצע בתיקיות ובכל פעם שאתה מעביר הודעות דוא"ל בין תיקיות ב- Outlook, אותם שינויים נעשים בחשבון Gmail שלך, כפי שתראה כאשר תיכנס לחשבון Gmail שלך בדפדפן. זה עובד גם בכיוון ההפוך. כל שינוי שתבצע במבנה חשבונך (תיקיות וכו ') בדפדפן יבוא לידי ביטוי בפעם הבאה שתיכנס לחשבון Gmail שלך ב- Outlook.