כיצד ליצור חשבון משתמש מקומי חדש ב- Windows 10

כשאתה משדרג את Windows 10 החשבון הישן שלך מגיע איתך, כאשר אתה מבצע התקנה נקייה אתה יוצר חשבון חדש במהלך התהליך, אבל מה אם ברצונך להוסיף חשבונות מקומיים נוספים? המשך לקרוא כאשר אנו מראים לך כיצד.

מדוע אני רוצה לעשות זאת?

מיליוני משתמשי Windows לעולם לא יוצרים חשבונות משניים במחשבים שלהם ומשתמשים בחשבון הניהולי הראשי שלהם לכל דבר. זהו נוהג לא כל כך בטוח, ורוב האנשים צריכים לצאת מההרגל של.

יצירת חשבון משני לעצמך (כך שלא תמיד אתה מחובר עם הרשאות ניהול) הוא רעיון מצוין ומגביר משמעותית את האבטחה של המחשב שלך. יצירת חשבונות מקומיים נפרדים לילדים או למשתמשים אחרים פירושה שהם יכולים להגדיר את הדברים כמו שהם רוצים, להחזיק תיקיות משתמש נפרדות - מסמכים, תמונות וכן הלאה - ולוודא שההורדות המפוקפקות של Minecraft שהם מוצאים באתרים מוצלים לא להדביק את חשבונך.

קשורים: מדוע כל משתמש במחשב שלך צריך להיות בעל חשבון משתמש משלו

למרות שאתה עשוי להיות נוטה להשתמש בחשבון Microsoft עבור התכונות המקוונות שהוא מספק, חשבון מקומי סטנדרטי - מהסוג שהיה לך ב- Windows 7 ובגירסאות קודמות - הוא נהדר עבור אנשים שלא רוצים לקשר את הכניסה שלהם ל- Microsoft וזה התאמה מושלמת לילדים שלא זקוקים לכל התוספות (ואולי אפילו אין להם כתובת דוא"ל שתוכל לקשר לחשבון מלכתחילה).

בואו נסתכל על תהליך יצירת חשבונות משתמשים מקומיים חדשים ב- Windows 10.

צור חשבון משתמש מקומי חדש ב- Windows 10

קשורים: כל התכונות המחייבות חשבון מיקרוסופט ב- Windows 10

ראשית, יהיה עליך לגשת להגדרות חשבון המשתמש שלך. שים לב שב- Windows 10, שמדובר בחיה נפרדת מהערך בלוח הבקרה "חשבונות משתמשים".

לחץ על Windows + I כדי להעלות את אפליקציית ההגדרות ואז לחץ על "חשבונות".

קשורים: כיצד להוסיף ולפקח על חשבון ילד ב- Windows 10

בדף חשבונות, עבור לכרטיסייה "משפחה ואנשים אחרים", ואז לחץ על הלחצן "הוסף מישהו אחר למחשב זה". יתכן שאתה מתפתה ללחצן "הוסף בן משפחה", אך תכונה זו מחייבת הגדרת חשבון Microsoft מקוון והקצאת חברים למשפחתך. זו תכונה שימושית המאפשרת לך לפקח על חשבונו של ילד, אך לא על מה שאחרינו.

בחלון חשבון מיקרוסופט שצץ, תפנה לכיוון יצירת חשבון Microsoft מקוון. התעלם מהבקשה למסור דוא"ל או מספר טלפון. במקום זאת לחץ על הקישור "אין לי פרטי הכניסה של אדם זה" בתחתית.

בעמוד הבא, Windows יציע לך ליצור חשבון מקוון. שוב, התעלם מכל זה ולחץ על הקישור "הוסף משתמש ללא חשבון מיקרוסופט" בתחתית.

אם יצרת חשבונות חדשים ב- Windows 7 ובגירסאות קודמות, המסך הבא ייראה לך מוכר. הקלד שם משתמש, סיסמה ורמז לסיסמה, ואז לחץ על "הבא".

לאחר לחיצה על "הבא", אתה מועבר חזרה למסך החשבונות שראית קודם לכן, אך כעת צריך לרשום את חשבון המשתמש החדש שלך. בפעם הראשונה שמישהו יכנס באמצעות החשבון, Windows ייצור תיקיות משתמשים ויסיים את הגדרת הדברים.

קשורים: כיצד להגדיר ולהגדיר חשבונות משתמשים ב- Windows 10

כברירת מחדל חשבון המשתמש המקומי שלך מוגדר כחשבון מוגבל, כלומר אינו יכול להתקין יישומים או לבצע שינויים ניהוליים במכונה. אם יש לך סיבה משכנעת לשנות את סוג החשבון לחשבון מנהל מערכת, אתה יכול ללחוץ על ערך החשבון, לבחור באפשרות "שנה סוג חשבון", ואז לעבור ממוגבל לניהולי. שוב, אלא אם כן יש לך צורך אמיתי להקים חשבון ניהול, השאר אותו במצב מוגבל הרבה יותר בטוח.

יש לך שאלה דחופה של Windows 10? שלח לנו דוא"ל בכתובת [email protected] ואנחנו נעשה כמיטב יכולתנו לענות עליו.