חסוך 10% ב- Instacart על ידי ביטול הסכום מדמי השירות

InstaCart עוקב באופן אוטומטי "דמי שירות" של 10% לכל הזמנה שתבצע, אך למעשה תוכל לבטל את הסכמתך לתשלום זה כדי לחסוך 10% בכל הזמנת InstaCart שתבצע.

עדכון : מאז שכתבנו מאמר זה בינואר 2018, Instacart שינתה את המדיניות שלה. Instacart גובה כעת דמי שירות בסך 5%, עם מינימום 2 דולר. אינך יכול עוד לבחור לוותר על דמי השירות.

עמלה של 10% זו נפרדת מהטיפ. אנו ממליצים לך להעביר טיפ לאיש המשלוח שלך לאחר הלידה - או לפני המשלוח - מכיוון שהטיפ הזה למעשה עובר ישירות לאדם שעושה את העבודה. העמלה האופציונלית של 10% עוברת ל- InstaCart.

לביטול דמי השירות, בצע הזמנה דרך InstaCart כרגיל. כשתגיע למסך הסופי שמציג את פרטי התשלום שלך ואת המחיר, הקש על כפתור "ערוך" משמאל לאפשרות "דמי שירות" מעל סכום המשנה.

בדף דמי שירות, הקש על האפשרות "10%" ולאחר מכן בחר "ויתור ($ 0)" לביטול דמי השירות. אתה יכול גם להוסיף טיפ מכאן, או שאתה יכול להעביר טיפ לאיש המשלוח שלך לאחר הלידה.

לאחר בחירת האפשרות ויתור, הקש על "שמור" כדי לאשר את השינויים שלך. חזרה למסך ההזמנה הראשי, דמי השירות אמורים לעלות כעת $ 0. הקש על "בצע הזמנה" כדי לבצע את ההזמנה.

ביטול הסכמה הוא משהו שתצטרך לעשות עם כל הזמנה שתבצע; זו לא הגדרה מתמשכת. כמו כן, אם תחליט לחזור ולבצע שינויים בהזמנתך, InstaCart יפעיל מחדש את דמי השירות ותצטרך לבטל את הסכמתך שוב לאחר שתגיע למסך זה.

הקישור "למידע נוסף" במסך דמי השירות מעביר אותך לדף זה באתר העזרה של InstaCart, המסביר כי "Instacart משתמשת בדמי השירות להפעלת השירות שלנו ולספק לך את השירות הטוב ביותר האפשרי. דמי השירות אינם טיפ ואינם עוברים ישירות לקונה המספק את הזמנתכם. "

InstaCart ככל הנראה משתמשת בחלק מדמי שירות זה כדי לשלם לקונים שלה, אך אתה יכול להבטיח שהקונים שלך יקבלו תשלום טוב יותר על ידי הטלת אותם ישירות.