האתרים הטובים ביותר ליצירה ושליחה של כרטיסים אלקטרוניים בחינם

כשתקופת החגים בפתח, הגיע הזמן לשלוף את רשימת כרטיסי החג ולכתוב. עם זאת, איך היית רוצה לחסוך קצת כסף השנה וגם לעזור לחסוך בסביבה?

ריכזנו עבורכם רשימת אתרים המאפשרים לכם ליצור כרטיסים אלקטרוניים (כרטיסים אלקטרוניים) שתוכלו לשלוח (באמצעות דוא"ל, פייסבוק או אמצעי משלוח אלקטרוניים אחרים) לחברים ובני משפחה לחגים, או לכל אירוע אחר. כל אתר ברשימה מספק כרטיסים אלקטרוניים בחינם שתוכלו לשלוח או שיש לו אפשרות בחינם, כמו גם אפשרות בתשלום.

אגרוף

Punchbowl מאפשר לשלוח כרטיסי אלקטרוני בחינם עם מראה ותחושה של כרטיסי ברכה מנייר מסורתיים. הם מספקים מאות עיצובים בחינם של כרטיסי eCard שתוכלו להתאים אישית עם ברכות ומבטאים בהתאמה אישית כגון ספינות מעטפה, דמי משלוח מותאמים אישית וחותמות גומי.

הערה: כאשר אתה שולח כרטיסים אלקטרוניים בחינם באמצעות Punchbowl, יש פרסומות בכרטיסים. כדי להסיר את הפרסומות, עליך להירשם לתוכנית החברות של פלטינום ($ 99 לשנה). יש גם שתי רמות אחרות של חברות: פלוס (19 דולר לשנה) ופרמיום (59 דולר לשנה). כל רמות מציעות תכונות והטבות נוספות.

123Greetings.com

123Greetings.com מאפשר לך ליצור ולשלוח בקלות כרטיסי אלקטרוני בחינם שתוכל להתאים אישית עם ההודעות האישיות שלך באמצעות עורך טקסט מתקדם. ניתן לשלוח את כרטיסי האלקטרון שלך באופן מיידי או לתזמן עד 60 יום בעתיד. כל כרטיס אלקטרוני יכול לכלול גם כמאה נמענים.

אינך צריך להירשם כדי לשלוח כרטיס אלקטרוני באמצעות 123Greetings.com. עם זאת תוכלו להירשם לשירות 123Greetings Connect שלהם בחינם כדי לקבל גישה לתכונות נוספות. באמצעות 123Greetings Connect, תוכל לקבל תזכורות לימי הולדת, אירועים קרובים וחגים, לייבא, לאחסן ולגשת למספר בלתי מוגבל של אנשי קשר בפנקס כתובות מקוון, לעקוב, לערוך ולמחוק כרטיסי אלקטרוני ששלחת ב- 30 הימים האחרונים, ולעקוב אחר כרטיסים אלקטרוניים שקיבלתם בשלושים הימים האחרונים.

Egreetings.com

Egreetings.com מציע אלפי כרטיסים אלקטרוניים בחינם שתוכלו לשלוח באמצעות גרפיקה עשירה, אנימציות ומוזיקה. הם גם מספקים אפליקציות למכשירי אייפון ואנדרואיד שמזכירים לך ימי הולדת מחשבון הפייסבוק שלך ומאפשרים לך ליצור ולשלוח כרטיסי אלקטרוני לקירות הפייסבוק של חבריך.

טיפול 2

Care2 מאפשר לך לחולל שינוי בזמן שליחת כרטיסי אלקטרוני לחברים ובני משפחתך. הם תורמים 5 אחוז מהכנסות הפרסום במזומן ושירותים לעמותות מובילות. עצם הביקור באתר שלהם כדי ליצור ולשלוח את כרטיסי החג שלך, עוזר לייצר כספים לתוכניות סביבתיות עולמיות.

כל הכרטיסים האלקטרוניים ב- Care2 תומכים בסיבות סביבתיות, כמו שמירת יערות הגשם. בחר מתוך מבחר גדול של כרטיסי אלקטרוני לאירועים רבים ושונים, ואפילו הוסף תמונה משלך לחלקם.

Someecards.com

Someecards.com מאפשר לך לשלוח כרטיסי אלקטרוני מצחיקים בחינם לכל אירוע. כרטיסים, קטגוריות ותכונות חדשים יתווספו לעיתים קרובות. אתה יכול להירשם לניוזלטר שלהם כדי לקבל עדכונים על כרטיסים חדשים, קטגוריות, תכונות אתר וחגים קרובים.

eCardica.com

eCardica.com הוא שירות חינם המאפשר לשלוח ולקבל כרטיסי ברכה והזמנות באופן אלקטרוני לכל אירוע. חלק מהכרטיסים האלקטרוניים מבוססים על פלאש ואילו אחרים הם פשוט תמונות עם הודעה מצורפת. כל הכרטיסים האלקטרוניים הנשלחים באמצעות eCardica.com הם ללא פרסומות. קטגוריות החג שלהם מכסות כל מיני חגים, כולל יום הגבינה (4 ביוני) ויאהב את יום חיית המחמד שלך (20 בפברואר).

כרטיסי היפסטר

לכרטיסים קצת שונים, בקרו בכרטיסי Hipster. הם מאפשרים לך ליצור ולשלוח כרטיסים אלקטרוניים בקטגוריות רבות ופשוטות לצפייה, מלאות יחס ושנינות וקצת חוצפן לפעמים. הם מוסיפים עיצובים חדשים בכל חודש.

Rattlebox

Rattlebox מאפשר לך ליצור "כרטיסי וידאו אלקטרוניים שאינם מבאסים" בחינם לאירועים רבים ושונים. אתה לא צריך להירשם, אבל זה בחינם לעשות זאת. הם מציעים למעלה מ -1,000 כרטיסי וידאו מקוונים הניתנים להתאמה אישית מלאה. אתה יכול לשלוח כרטיסי Rattlebox בקלות באמצעות דואר אלקטרוני או צ'אט, לפרסם אותם בבלוגים או להפיץ אותם באתרי רשתות חברתיות.

ברכות HD

HDgreetings מאפשר לך ליצור קלפי וידאו מקוונים באיכות גבוהה, בחדות גבוהה. ניתן להתאים אישית כל כרטיס אלקטרוני ויכול לכלול תמונה המופיעה עם ההודעה המותאמת אישית שלך בסוף הסרטון. אתה יכול להשתמש במצלמת האינטרנט שלך כדי ליצור סרטון משלך כדי לשלוח לאהובים ולהוסיף אפקטים מהנים לתמונות שלך.

חלק מהכרטיסים האלקטרוניים בברכות HD הם בחינם וחלקם לא. אלה שאינם בחינם מסומנים בכוכב ירוק.

eCardster

eCardster הוא אתר פשוט המאפשר לך ליצור כרטיסי אלקטרוני מתמונות משלך או מתמונות הזמינות בגלריית eCard שלהם. הקלד הודעה מותאמת אישית, בחר את הגופן והצבע לטקסט ובחר גבול מבין יותר מ- 100 זמינים. אתה יכול לשלוח את כרטיס האלקטרוני שלך עד חמישה נמענים.

אם תעלה תמונה משלך ליצירת כרטיס האלקטרוני שלך, יש לך אפשרות להוסיף אותה לגלריית eCard, שם היא נבדקת ונוספה באישור תוך 72 שעות.

כרטיסי דמיון

Imaginaryecards מציע מעל 900 כרטיסי אלקטרוני חינם המכילים עיצובים בהשראת הטבע. בחר כרטיסים מכל אחת מהקטגוריות הזמינות, והכן את כרטיס האלקטרוני שלך מוכן למשלוח תוך מספר דקות בלבד. אתה יכול גם לבחור בין העיצובים הפופולריים ביותר או להציג כרטיס אקראי.

סימן היכר

הולמרק מציעה כרטיסי אלקטרוני פרמיום רבים שעליך לשלם כדי לשלוח אותם, אך ישנם גם המון כרטיסים אלקטרוניים בחינם. כל שעליך לעשות הוא לבחור אירוע, חג או קטגוריה אחרת בצד שמאל ובחר כל אחד מכרטי האלקטרונים שמתחתיהם כתוב "בחינם". באפשרותך לשלוח כרטיסים אלקטרוניים בחינם או לשלוח אותם לפייסבוק.

אם ברצונך להיות מסוגל לבחור באחת מכרטיסי ה- eCard באתר Hallmark, תוכל להירשם למנוי שנתי ל- eCard תמורת 12 $ לשנה. זה מאפשר לך לשלוח כרטיסים אלקטרוניים עם למעלה מ- 600 דמויות ושירים פופולריים, לשלוח כרטיסי פרימיום ומיני כרטיסי אלקטרוני ללא הגבלה, ולתזמן כרטיסי פרימיום שנה שלמה מראש.

Doozycards

Doozycards מאפשר לך ליצור ולשלוח כרטיסי אלקטרוני לחברים ואהובים. אין צורך בחשבון לשליחת כרטיסי אלקטרוני המסומנים "בחינם" או לשלוח כרטיסים אלקטרוניים מדף הכרטיס החינמי. עם זאת, תוכל לפתוח חשבון בחינם לשימוש במערכת התזכורות שלהם בחינם לתזכורות ליום הולדת, יום נישואין, וחג וספר כתובות אישי.

הם מציעים גם חשבון פרמייר ($ 19.95 לשנה) המאפשר לך לשלוח כל כרטיס אלקטרוני באתר האינטרנט שלהם בתדירות שתרצה במשך שנה. כדי להירשם לחשבון הפרמייר, תחילה עליך להירשם לניסיון בחינם למשך 10 ימים.

הערה: שים לב שעליך לספק כרטיס אשראי כדי להירשם לניסיון ללא תשלום. אם לא תבטל את החברות שלך לפני שחלפו 10 הימים, כרטיס האשראי שלך מחויב בסכום של 19.95 $ והחברות שלך מומרת אוטומטית לחשבון Premier.

Regards.com

Regards.com מציע שירות חינם המאפשר ליצור כרטיסי אלקטרוני לכל אירוע. כל כרטיס אלקטרוני שאתה יוצר נשמר במערכת שלהם כדף אינטרנט ייחודי ופרטי עם כתובת משלו, אליו ניתן רק לגישה ולמקבל הכרטיס האלקטרוני שלך. אין צורך בהורדות ארוכות או קבצים מצורפים לדוא"ל. הנמען שלך מקבל הודעת דוא"ל קצרה המפנה אותו לדף האינטרנט הפרטי שבו הוא יכול להציג את הכרטיס האלקטרוני.

Regards.com מציע שירות eCard נוסף, הנקרא RegardsBox, המספק כרטיסי אלקטרוני מצחיקים שונים ו"משוגעים מעט ". RegardsBox גם מאפשר לך להעביר כרטיס אלקטרוני למספר אנשים לחתום עליו לפני שהוא נשלח למקבל.

E-Cards.com

E-Cards.com מאפשר לשלוח ברכות ומתנות מקוונות לחברים ובני משפחה התומכים גם בחיות בר ובסביבה. כל כרטיס שאתה שולח באמצעות E-Cards.com מסייע בהפקת תרומה לחיות הבר והטבע.

אם אתה מעוניין בגישה לכרטיסים אלקטרוניים ותכונות נוספים, הירשם לכרטיסי האלקטרוני שלי תמורת 12 דולר לשנה. החברות שלך מאפשרת לך לגשת לכרטיסים נוספים, לשמור כרטיסים, להעלות תמונות משלך, להוסיף אפקטים לכרטיסים, להשתמש ביומן תזכורות ליום הולדת ובספר כתובות דוא"ל, לתזמן כרטיסים להישלח בתאריכים עתידיים, ולהימנע מפרסומות, כמו גם רבים. תכונות אחרות. חלק מדמי החבר שלך מסייע בהגנה על חיות הבר, הטבע והסביבה.

הקרן העולמית לחיות בר

אתה יכול להראות את תמיכתך בחיות הבר ובכדור הארץ על ידי שליחת כרטיסי אלקטרוני בחינם לחבריך ובני משפחתך מהקרן העולמית לחיות הבר. בחר מתוך אירועים רבים והוסף מסר אישי משלך.

הכרטיסים האלקטרוניים לשמירת טבע

דרך נוספת להראות את אהבתך לטבע היא לשלוח כרטיסי אלקטרוני בחינם משמורת הטבע. יש להם תמונות יפות רבות שתוכלו לשלוח לחברים ולמשפחה שלכם ככרטיסים אלקטרוניים. אתה יכול גם להגדיר את כרטיס האלקטרוני שלך להגיע בכל יום שתרצה.

בנוסף לאתרים המאפשרים ליצור ולשלוח כרטיסים אלקטרוניים, אתה יכול גם ליצור ולהדפיס כרטיסים משלך באמצעות Microsoft Word.

אם מצאת אתרים שימושיים אחרים ליצירת ושליחת כרטיסי אלקטרוני בחינם, הודע לנו על כך.