כעת תוכל לשלוח הודעות טקסט מהמחשב האישי שלך

האפליקציה "הטלפון שלך" חדשה בעדכון Windows 10 באוקטובר 2018, הזמין היום. כעת תוכל לשלוח הודעות טקסט מהמחשב שלך ולגשת לתמונות בקלות - בהנחה שיש לך טלפון אנדרואיד.

בעתיד, תוכל אפילו לשקף את כל המסך של הטלפון למחשב Windows 10 שלך ולראות התראות מהטלפון שלך במחשב האישי שלך.

מצטערים, משתמשי אייפון: רוב התכונות הללו זמינות רק אם יש לך טלפון אנדרואיד. אפל לא מאפשרת למפתחי צד שלישי כמו מיקרוסופט להשתלב עמוק במערכת ההפעלה של הטלפון שלך.

קשורים: העדכון של Windows 10 באוקטובר 2018 יצא כעת: התכונות הטובות ביותר וכיצד להשיג אותו

הנה מה זמין החל מה -2 באוקטובר: כאשר תעדכן, תראה סמל חדש "הטלפון שלך" על שולחן העבודה של המחשב האישי. פעולה זו מפעילה את אפליקציית הטלפון שלך, שמנחה אותך לחבר את המחשב לטלפון שלך. היכנס באותו חשבון Microsoft שבו אתה משתמש במחשב שלך ותהיה מחובר.

אם יש לך טלפון אנדרואיד שמריץ אנדרואיד 7.0 ואילך, תוכל לגשת בקלות לתמונות מהטלפון שלך באפליקציית הטלפון שלך. כשמיקרוסופט הציגה, אתה יכול לגרור תמונה מיישום הטלפון שלך ישירות ל- Photoshop או ליישום אחר של Windows - אין צורך בניהול קבצים נוסף.

תוכל גם לראות את הודעות הטקסט האחרונות שלך באפליקציית הטלפון שלך ולשלוח הודעות טקסט ישירות מהמחשב האישי שלך. אפליקציית הטלפון שלך הופכת לכלי עוצמה להעברת הודעות טקסט שעובד עם המקלדת של המחשב האישי שלך. שוב, תכונה זו דורשת טלפון אנדרואיד.

משתמשי אייפון (ואנדרואיד) מקבלים תכונת שיתוף "המשך במחשב האישי" שתשלח קישורים מהטלפון למחשב האישי שלך. זה מועיל אם אתה מתחיל לקרוא דף אינטרנט בטלפון שלך וברצונך לעבור למחשב האישי שלך.

מיקרוסופט הודיעה על תכונות רבות יותר שיגיעו לעדכון עתידי. באירוע ב -2 באוקטובר 2018, מיקרוסופט הציגה שיקוף מסך. בעתיד, תוכל לשקף את כל מסך הטלפון שלך למחשב האישי שלך ולראות אותו בחלון על שולחן העבודה שלך. מיקרוסופט הדגימה את התכונה הזו בשיחת Snapchat, אך היא אמורה לעבוד עם כל אפליקציה.

תכונות אחרות, כמו שיקוף התראות, הובטחו לעדכון עתידי. רבות מהתכונות הללו היו זמינות כבר ב- Windows 10, אך מיקרוסופט מקלה עליהן את המציאה והשימוש בהן.

קשורים: כל הדרכים שבהן Windows 10 עובד עם Android או iPhone

אשראי תמונה: מיקרוסופט