כיצד לצפות בטלוויזיה דרך ה- Xbox One שלך, גם ללא כבלים

מיקרוסופט הקטינה את תכונות הטלוויזיה של Xbox One מאז השקתה, אך ה- Xbox One עדיין מציע שילוב טלוויזיה שימושי. זה אפילו שופר: אתה כבר לא צריך מנוי בכבלים או בלוויין כדי לצפות בטלוויזיה. אתה יכול לצפות בטלוויזיה בחינם עם אנטנה.

אם יש לך Xbox One, כדאי לך לשקול ברצינות להגדיר את שילוב הטלוויזיה. ברור שמיקרוסופט השקיעה זמן רב בדברים האלה.

מה אתה צריך

קשורים: כיצד להשיג ערוצי טלוויזיה HD בחינם (מבלי לשלם עבור כבלים)

תוכל לצפות בטלוויזיה מסורתית ב- Xbox One שלך ​​באחת משתי דרכים:

  • עם מנוי כבלים או לווין : אם יש לך שירות טלוויזיה בכבלים או בלווין, אתה יכול לחבר את ה- Xbox One שלך ​​לתיבת הכבלים שלך. אתה מחבר הכל כדי שה- Xbox One יוכל לשלוט בתיבת הכבלים שלך על ידי שליחת אותות אינפרא-אדום, ותוכל לצפות בטלוויזיה ישירות ב- Xbox One שלך.
  • עם אנטנה : אם אתה לא משלם עבור טלוויזיה, עכשיו אתה יכול להשתמש באנטנה כדי לצפות בטלוויזיה חופשית (OTA) ב- Xbox One שלך. אתה רק צריך מתאם. המתאם היחיד הנתמך רשמית לכך בארצות הברית ובקנדה הוא מקלט הטלוויזיה הדיגיטלית Hauppauge ל- Xbox One. היא מגיעה עם אנטנה בסיסית, אך ייתכן שתזדקק לאנטנה טובה יותר כדי לקבל אות חזק יותר, תלוי כמה אתה מרוחק ממגדלי השידור המקומיים שלך (עיין במדריך זה למידע נוסף). עבור מדינות אחרות, מיקרוסופט מייצרת "מקלט טלוויזיה דיגיטלי של Xbox One" משלה. אל תשאל אותנו מדוע מיקרוסופט לא מכינה טיונר משלה לארצות הברית ולקנדה.

כמובן, ישנן דרכים אחרות לצפות בסרטונים ב- Xbox One שלך. אתה יכול להשתמש באפליקציות משירותים כמו Netflix, Hulu, Amazon ו- HBO. יש גם טלוויזיה קלע, שמזרימה לך ערוצי טלוויזיה דרך האינטרנט. יישומים אלה כבר אינם דורשים מנוי ל- Xbox Live Gold, כפי שעשו כאשר Xbox One שוחרר. עם זאת, תצטרך לשלם עבור מנוי עבור כל שירות שאתה רוצה לצפות בו.

כיצד להגדיר שילוב טלוויזיה ב- Xbox One

כדי להגדיר הכל, פתח את אפליקציית OneGuide ב- Xbox One שלך. תכונות הטלוויזיה של ה- Xbox One ממוקמות כאן וניתן לגשת אליהן מאפליקציה זו.

OneGuide עשוי לכוון אתכם לעבר אפליקציות לשירות כמו YouTube ו- Netflix, אך תוכלו ללחוץ על כפתור התפריט ולבחור באפשרות "הגדרת טלוויזיה בשידור חי" אם לא תתבקשו לעשות זאת.

תתבקש להגדיר כבל או תיבת לוויין או מקלט טלוויזיה USB. אם יש לך כבל או תיבת לוויין, יהיה עליך לחבר את כבל ה- HDMI מהכבל או מתיבת הלוויין לגב ה- Xbox One שלך ​​במקום ישירות לטלוויזיה שלך. אם יש לך מקלט USB לטלוויזיה, יהיה עליך לחבר את מקלט ה- USB לאחת מיציאות ה- USB ב- Xbox One שלך ​​- אחת מהשניים בחזית זו בצד - ולחבר את האנטנה לאותו USB. כַּונָן.

לאחר שתעשה זאת, בחר באפשרויות "הגדר את תיבת הכבלים או הלוויין שלך" או "הגדר את מקלט הטלוויזיה USB שלך".

אם אתה מגדיר כבל או תיבת לוויין, ה- Xbox One שלך ​​ינסה למצוא את כניסת ה- HDMI ויבקש ממך לאשר שהוא מזהה את המכשיר הנכון.

עם זאת, אתה מגדיר טלוויזיה דרך האוויר, תתבקש להזין את המיקוד שלך. OneGuide יוכל למצוא מדריך ערוצים מקומי לאזור שלך, כך שהוא יידע מה מתנגן בערוצים הסמוכים שלך. לאחר מכן הוא יסרוק אחר ערוצים סמוכים שתוכלו לקבל עם אות ברור.

לאחר מכן, תוכל לבחור לאפשר השהיית טלוויזיה בשידור חי. זה מאפשר לך להשהות, להריץ אחורה, קדימה מהירה עד 30 דקות של טלוויזיה בשידור חי. נראה שזה עובד באופן אוטומטי, אבל ה- Xbox One שלך ​​מקליט רק את הטלוויזיה ברקע, כך שתוכל לצפות בה בצורה חלקה. זה לוקח 4GB של שטח דיסק קשיח, אבל זו תכונה שימושית שעליך להשאיר מופעלת אלא אם כן אתה זקוק נואש למרחב. תמיד תוכלו לשנות אפשרות זו בהמשך בהגדרות האפליקציה OneGuide.

קשורים: 48 פקודות קוליות של Kinect בהן אתה יכול להשתמש ב- Xbox One שלך

אם יש לך Kinect, תתבקש להגדיר שילוב טלוויזיה. ה- Xbox One שלך ​​יכול להפעיל את הטלוויזיה שלך כאשר אתה אומר "Xbox, פועל" ותוכל לשלוט בעוצמת הקול של הטלוויזיה שלך באמצעות פקודות קוליות של Kinect. זה אכן דורש Kinect, שכן Kinect עצמו ישלח לטלוויזיה שלך אותות אינפרא אדום (IR) כדי להפעיל אותה ולשלוט בעוצמת הקול שלה. Kinect שלך שולח את אותם אותות טלוויזיה ששלט הטלוויזיה שלך עושה.

לשם כך יהיה עליך לעבור דרך האשף ולספק את המותג של הטלוויזיה שלך. לאחר מכן הוא ינסה לשלוח פקודות השתקה, הגברת עוצמת הקול והורדת עוצמת הקול לטלוויזיה שלך. יהיה עליך לספר ל- Xbox One אם האותות שהוא שלח הצליחו, מכיוון שאין לו שום דרך לדעת.

אם Kinect לא יכול לתקשר עם ציוד הקולנוע הביתי שלך, ייתכן שתצטרך כבל מאריך IR.

לאחר שתסיים, תישאל אם ברצונך לתת ל- Xbox One שלך ​​לעקוב אחר תוכניות הטלוויזיה שאתה צופה בהם כדי שתוכל לספק לך המלצות מותאמות אישית באפליקציית Xbox OneGuide. זה תלוי בך.

לאחר מכן תוכל לבחור ב"הגדרת ההתחלה "שלך - תוכל להפעיל את ה- Xbox One שלך ​​בצפייה בטלוויזיה או לעבור ללוח המחוונים הביתי כברירת מחדל. לאחר מכן יוגדר שילוב הטלוויזיה.

כיצד לצפות בטלוויזיה ב- Xbox One שלך

קשורים: כיצד לצלם אפליקציות ורב-משימות ב- Xbox One שלך

כדי לצפות בטלוויזיה, פשוט פתח את אפליקציית OneGuide. לאחר מכן תוכל להשתמש בבקר ה- Xbox One שלך ​​או בפקודות הקוליות של Kinect כדי לשלוט בהפעלת טלוויזיה ולעבור בין ערוצים. אתה יכול גם לפתוח את תפריט OneGuide ולבחור "רישומי טלוויזיה" כדי להציג מדריך טלוויזיה מלא.

ניתן לצלם טלוויזיה לצד משחק שאתה משחק, כך שתוכל לצפות בטלוויזיה ולשחק משחק בו זמנית. פשוט השתמש בתכונת הצמד של Xbox One כדי לצלם את אפליקציית OneGuide.

על פי הדיווחים, מיקרוסופט עובדת על תכונת DVR שתאפשר לך להקליט תוכניות ולהשמיע אותן בהמשך. תכונה זו ככל הנראה תפעל רק עם OTA TV דרך אנטנה.

( עדכון : מיקרוסופט הודיעה כי תכונת ה- DVR כעת "בהמתנה" עבור התכונה הצפויה זמן קצר לאחר שפרסמנו מאמר זה. אלא אם כן מיקרוסופט תודיע על שינוי נוסף של תוכניות, לא נתפלא אם תכונת ה- DVR לעולם לא תשוחרר.)