כיצד לשדרג ל- Windows 10 מ- Windows 7 בחינם

Windows 7 מת, אך אינך צריך לשלם כדי לשדרג ל- Windows 10. מיקרוסופט המשיכה בשקט את הצעת השדרוג בחינם בשנים האחרונות. אתה עדיין יכול לשדרג כל מחשב עם רישיון אמיתי של Windows 7 או Windows 8 ל- Windows 10.

איך עובד השדרוג בחינם

בהנחה שאתה משתמש במחשב Windows עם מקש אמיתי ומופעל של Windows 7 (או Windows 8), תוכל לשדרג ל- Windows 10 בכמה לחיצות בלבד. המחשב האישי שלך יקבל מפתח Windows 10 אמיתי ומופעל - בדיוק כמו שהוא עבד במהלך השנה הראשונה של Windows 10 שבה פורסמה רשמית הצעת השדרוג בחינם.

אתה יכול גם לשדרג מחשב על ידי ביצוע התקנה חדשה של Windows 10, גם אם לא מותקנת בו מערכת הפעלה כלשהי. אתה רק צריך לספק מפתח חוקי של Windows 7 (או Windows 8).

אין שום ערובה שזה יעבוד לנצח, אבל זה עדיין עבד ב -14 בינואר 2020. מיקרוסופט עשויה יום אחד למשוך את התקע ולנתק שדרוגים חדשים. אבל נכון לעכשיו, אתה עדיין יכול לשדרג. ולאחר שתבצע שדרוג, המחשב שלך יקבל מפתח Windows 10 תקף שימשיך לעבוד - גם אם מיקרוסופט תפסיק לאפשר שדרוגים חדשים בעתיד.

עדכון : שים לב שאנחנו לא יכולים לדבר עם הצד ברישוי עסקים של הדברים כאן. אם יש לך מחשבי Windows 7 בעסק שלך, ייתכן שמיקרוסופט לא תחשב שאתה עומד בתנאי הסכם הרישוי שלה לאחר השימוש בשיטה זו לשדרוג המחשבים העסקיים שלך. לא היינו דואגים לגבי מחשבים ביתיים, אך ככל הנראה ארגונים צריכים לפנות לשותף הרישוי של מיקרוסופט לקבלת פרטים נוספים.

קשורים: אתה עדיין יכול לקבל את Windows 10 בחינם עם מפתח Windows 7, 8 או 8.1

גבה לפני השדרוג

לפני שתתחיל, אנו ממליצים לך לגבות את הקבצים שלך. תהליך השדרוג לא אמור למחוק את הקבצים שלך אלא אם כן תבחר למחוק אותם, אך תמיד מומלץ לקבל גיבוי נוכחי - במיוחד כאשר אתה מבצע שדרוג גדול של מערכת ההפעלה.

אנו ממליצים לך גם למצוא את מפתח Windows 7 (או Windows 8) שלך, למקרה שתזדקק לו. מפתח זה עשוי להיות מודפס על מדבקה על מארז המחשב האישי שלך או על המחשב הנייד שלך. אם התקנת את Windows 7 או את Windows 8 בעצמך, תרצה למצוא את מפתח הרישיון שרכשת.

אם למחשב שלך אין מדבקה, אתה תמיד יכול להשתמש בכלי כמו ProduKey של NirSoft כדי למצוא את מפתח הרישיון שנמצא בשימוש כרגע במחשב האישי שלך.

קשורים: מהי הדרך הטובה ביותר לגבות את המחשב שלי?

כיצד לשדרג ל- Windows 10 בחינם

כדי לקבל את השדרוג בחינם, עבור אל אתר האינטרנט של מיקרוסופט הורד את Windows 10. לחץ על כפתור "כלי הורד עכשיו" והורד את קובץ ה- exe. הפעל אותו, לחץ על הכלי ובחר "שדרג את המחשב הזה עכשיו" כאשר תתבקש לעשות זאת.

כן, זה כל כך פשוט. אנחנו לא עושים כאן שום דבר מתחמק - מיקרוסופט בוחרת לאפשר לאנשים לשדרג באמצעות הכלי.

אם אתה מעדיף התקנה נקייה, אתה יכול לבחור באפשרות "צור מדיה התקנה" ואז לספק מפתח Windows 7 או 8 תקף בזמן התקנת Windows 10.

לאחר השדרוג

במהלך תהליך השדרוג, אתה יכול לבחור אם ברצונך לשמור את כל הקבצים במערכת שלך או להתחיל טרי.

לאחר התקנתו, תוכלו לעבור אל הגדרות> עדכון ואבטחה> מסך הפעלה. תראה שהמערכת שלך "מופעלת באמצעות רישיון דיגיטלי."

אם תיכנס ל- Windows 10 באמצעות חשבון Microsoft, רישיון זה יקושר לחשבון Microsoft שלך, מה שמקל עוד יותר על הפעלת Windows 10 מחדש במחשב שלך אם יהיה צורך להתקין אותו.

וכן, אתה אמור להיות מסוגל לבצע התקנה נקייה של Windows 10 בעתיד. לאחר מכן, הפעלת Windows 10 "תתקשר הביתה" ותבחין כי בתצורת החומרה שלך יש רשיון חוקי, והיא תפעיל את עצמה באופן אוטומטי.

אם יש לך מערכת Windows 7, זה באמת רעיון טוב לשדרג. אם אינך רוצה להשתמש ב- Windows 10, שקול להתקין לינוקס, להשיג Chromebook או לעבור ל- Mac. אינך צריך להשתמש ב- Windows 10, אך אנו חושבים שעליך לעבור מ- Windows 7.

בדקנו זאת במשך שנים, ואתרים אחרים כמו PCWorld, ZDNet, The Verge ו- Bleeping Computer אימתו לאחרונה גם שיטה זו.