כיצד לשנות גופנים באינסטגרם עבור הפרופיל והכתוביות שלך

בעוד שאינסטגרם מאפשרת לך להשתמש בתשעה גופנים שונים בסיפורים שלך, אתה תקוע עם סאן סריף משעמם אחד לפרטי הפרופיל שלך, כיתובי פוסט רגילים ותגובות. כך תוכל להגדיל את המגבלות ולתבל את הדברים.

איך עובדים גופני אינסטגרם בהתאמה אישית

אינסטגרם משתמשת בגופן Proxima Nova לטקסט קטן כמו הערות וכיתובים. אין שום דרך לשנות את זה, אבל אתה יכול קצת לעקוף את זה.

כדי לעבוד עם אלפביתים שונים, סימני פיסוק, סקריפטים ואימוג'י, אינסטגרם תומכת גם ברוב סקריפטים של Unicode. אמנם אלה כוללים דברים כמו אופרטורים מתמטיים (÷), סמלים יווניים המשמשים במדע (Ω) ואותיות עבריות (א), אך הם כוללים גם כמה סגנונות אותיות בסיסיים, כמו ? ??????????? ??????, ? ?????? ????? ו- ⓛⓔⓣⓣ Ⓔⓡⓢ ⓘⓝ ⓒⓘⓡⓒⓛⓔⓢ. ניתן אפילו לשלב גליפים שונים כדי ליצור דברים כמו גופן הפוך (ʇuoɟ uʍop ǝpısdn uɐ) ו- ฬ ђ ค Շ є ש єг ץ ๏ ย ς ค ɭɭ Շ ђ เร.

(צריך להיות ברור ש- How-To Geek תומך גם ב- Unicode!)

אז עכשיו, כשתדעו מה קורה, בואו נסתכל כיצד להשתמש בקלות בגופנים המזויפים האלה באינסטגרם.

כיצד להוסיף גופנים פאנקיים לכיתובים ולביוס שלך

אמנם ניתן להזין כמה תווי Unicode באמצעות מקלדת רגילה, אך אם ברצונך לעשות יותר מאשר להחליף סימן + ל- "t", קל יותר להעתיק ולהדביק מאפליקציה.

בטלפון החכם שלך, בקר ב- CoolFont.org והזן את הכיתוב או התגובה שלך. זה יציג בפניך כ -100 אפשרויות טקסט שונות, החל מגניב ועד קריא בקושי. הקש על הלחצן "קישוט" אם ברצונך להוסיף קישוטי טקסט נוספים כמו לבבות, כוכבים ודפוסים אקראיים.

ברגע שאתה מרוצה ממראה הטקסט, בחר אותו והקש על "העתק", או פשוט הקש על כפתור "העתק". לאחר מכן תוכל להדביק אותו בכל שדה טקסט באינסטגרם.

זה אפילו יעבוד עם סיפורי אינסטגרם, אבל זה כנראה לא ייראה טוב כמו האפשרויות המובנות.

אתה יכול להשתמש באותה טכניקה זו כדי להוסיף גופנים מהנים לאתרי מדיה חברתית אחרים התומכים ב- Unicode כמו טוויטר ופייסבוק. רק היזהר: אתה רוצה לוודא שכל מה שאתה כותב עדיין קל לקריאה.