מה קרה ל- Chrome: // פלאגינים בגוגל כרום?

גוגל ביצעה שינוי נוסף בהגדרות "מתחת למכסה המנוע" של Chrome עם הסרת עמוד התוספים chrome: // בגרסה 57, אז איך ניגשים להגדרות התוספים כעת? לפוסט שאלות ותשובות של SuperUser של היום יש את התשובה לשאלת הקורא המתוסכל.

מושב השאלות והתשובות של היום מגיע אלינו באדיבות SuperUser - חלוקה משנה של Stack Exchange, קיבוץ מונחה קהילה של אתרי שאלות ותשובות.

השאלה

קורא SuperUser Jedi רוצה לדעת מה קרה לתוספי Chrome: // ב- Google Chrome:

עד לאחרונה, Google Chrome אפשר לאדם להפעיל או להשבית תוספים (כמו Adobe Flash Player) באמצעות דף Chrome: // plugins . אך נראה כי הדף כבר אינו קיים (החל ב- Google Chrome 57.0.2987.98). אז איך אוכל לגשת לתוספים של גוגל כרום עכשיו?

מה קרה ל- Chrome: // פלאגינים בגוגל כרום?

התשובה

לתורם SuperUser סטיבן יש את התשובה עבורנו:

Chrome: // plugins הדף הוסר ב- Google Chrome, גרסה 57.

  • מטרה: הסר את עמוד התוספים chrome: //, העבר את התצורה של התוסף האחרון שנותר, Adobe Flash Player, למקום המפורש שלו בהגדרות התוכן (כולל אפשרות, בהגדרות, כדי להשבית אותו).

מקור: Chromium - גיליון -615738: הוצא משימוש ב- Chrome: // תוספים

השתמש בכרום: // הגדרות / תוכן כדי לשלוט מתי מוצג תוכן של Adobe Flash ורכיבי Chrome: // כדי להציג את גרסת Adobe Flash Player המותקנת.

יש לך מה להוסיף להסבר? נשמע בתגובות. רוצה לקרוא תשובות נוספות ממשתמשים אחרים של Stack Exchange המתמצאים בטכנולוגיה? עיין כאן בשרשור הדיון המלא.