המקומות הטובים ביותר למצוא ספרי שמע בחינם (באופן חוקי)

ספרי שמע נהדרים לנסיעות, נסיעות ארוכות ומשימות משמימות. להלן מספר מקומות בהם ניתן להוריד ספרי שמע באופן חוקי, ובחינם. והם לא כולם דברים ברשות הציבור.

רבים מאתרי ספרי השמע שתוכלו למצוא באינטרנט מאפשרים לכם להוריד ספרים קלאסיים ברשות הרבים בחינם, אך בחלק מהאתרים יש ספרים איכותיים יותר מאחרים. ריכזנו את מיטב האתרים הללו, ועוד כמה דרכים בהן תוכלו להשיג גם סוגים אחרים של ספרי שמע בחינם.

פרויקט גוטנברג ו- LibriVox

פרויקט גוטנברג הוא מאגר המופעל על ידי מתנדבים, שהחל בשנת 1971, הפועל לדיגיטציה וארכיון של עבודות תרבותיות לעידוד הפצת ספרים אלקטרוניים. אבל הם לא עוסקים רק בספרים אלקטרוניים. לפרויקט גוטנברג יש גם ספרייה נרחבת של ספרי שמע הנקראים על ידי האדם ומחוללים (נקרא על ידי קול ממוחשב) מהציבור.

LibriVox.org היא יוזמה נוספת המופעלת על ידי מתנדבים שמטרתה להוציא ספרי שמע בתחום. מתנדבים קוראים פרקי ספרים, ואז LibriVox משחררת את האודיו לרשות הציבור שניתן להוריד לכל אחד.

שני השירותים עובדים יחד, ורוב ספרי האודיו הזמינים בפרויקט גוטנברג מגיעים מאתר LibriVox. בכל אתר יש כמה ספרים שאין לאחרים, אז כדאי לבדוק את שניהם. שני האתרים מאפשרים לך להאזין לספרים ישירות באתר, להירשם כמנוי על ידי iTunes, או להוריד את הספר למכשיר שלך בפורמטים שונים.

מכיוון שהם משתמשים בספרים שכבר אינם מוגנים בזכויות יוצרים, רוב הספרים באתרים נכתבו לפני 1923. אז זכור זאת בעת חיפוש אחר משהו להאזנה. ואם אתה נהנה מהשירות ואוהב את מה שהם עושים, קל להתנדב אם יש לך זמן פנוי לקרוא פרק או שניים ולהיות חלק מההיסטוריה.

ספוטיפיי

כעת ב- Spotify יש רשימת השמעה של ספרי שמע שנוספו לרפרטואר שלה. שוב, רובם יצירות קלאסיות ברשות הרבים. אין להם כותרות רבות כמו אתרים כמו Project Gutenberg ו- LibriVox, אבל אם אתה כבר משתמש ב- Spotify, הגישה לספרים היא סופר קלה. פשוט הכנס את רשימת ההשמעה.

אתה יכול להאזין לספרי שמע ב- Spotify באמצעות חשבון בחינם, אך תצטרך להאזין לתוספות בתחילת כל כותרת. אם אתה מנוי לחשבון פרימיום, אתה יכול להאזין ללא מודעות.

קשורים: Spotify Free לעומת Premium: האם כדאי לשדרג?

NewFixtion

NewFixtion נמצא בקטגוריה לגמרי בפני עצמה. אין לו הרבה כותרות, אבל מה שיש בו הם סיפורים מקוריים המועברים בפרקים יומיים. כל פרק מושמע על ידי שחקנים מאומנים, מה שמעניק לו תחושה מעוגלת יותר. זה ממש כמו להקשיב לדרמת רדיו של פעם מאשר פשוט לקרוא לך ספר.

אינך יכול להוריד כותרים מ- NewFixtion. עליך לרשום אליהם דרך הדפדפן השולחני או הנייד שלך.

ספר דיגיטלי

DigitalBook, לשעבר Librophile, מאפשר לך לחפש במסד נתונים של ספרי נחלת הכלל ממקומות כמו Librivox, Gutenberg, Open Library, וכולל גם ספרים מאמזון (ו- Audible). למרות שלא כל הספרים הם בחינם, חלק גדול מהם הם, והם מתהדרים בקטלוג של למעלה מ- 100,000 ספרי שמע וספרים אלקטרוניים בחינם.

אם אתה נרשם לחברות בחינם, אתה יכול לשמור ספרים על מדף ספרים אישי כדי לקרוא מאוחר יותר מבלי שתצטרך להוריד.

ארכיון אינטרנט

ארכיון אינטרנט הוא ארכיון ללא כוונת רווח של אתרי אינטרנט וממצאים תרבותיים אחרים, המועמד לרשות המשתמשים בצורה דיגיטלית. זה אחד האתרים הגדולים והידועים יותר שם לגישה כמעט לכל דבר שנמצא ברשות הציבור. מתן גישה חופשית לארכיון של למעלה מ -4 מיליון הקלטות שמע, 11 מיליון ספרים וטקסטים ו- 3 מיליון סרטונים.

למד בקול רם

LearnOutLoud הוא ביתם של אלפי ספרי שמע בחינם הנעים בין בדיה לחינוכית. הם מציעים תוכן דרך אתר האינטרנט שלהם ועוד כמה אתרים שכבר הוזכרו בפוסט זה.

בנוסף לספרי שמע, LearnOutLoud מעניק גישה לכמה מתכני הלמידה הטובים ביותר בתחום האודיו ווידאו באינטרנט, כולל קורסים, סרטי תעודה, הרצאות, ראיונות ונאומים. קל לאבד את הזמן בזמן שגלול בין כמות התוכן שיש להם להציע.

אל תשכח את הספרייה הציבורית שלך

אתה כבר לא צריך לצאת מהבית כדי לשאול ספר מהספרייה. כעת, בעזרת כמה אתרים ואפליקציות, תוכל לגשת לאלפי ספרי שמע מהמכשיר הנייד שלך. כל מה שאתה צריך זה כרטיס ספריה תקף.

  • OverDrive הוא אוסף של יותר מ- 30,000 ספריות ברחבי העולם. זהו אתר המאפשר לך גישה מקוונת לקטלוג של ספריה הקרובה אליך, שם כל מה שאתה צריך כדי 'לשכור' ספר הוא מספר כרטיס ספריה תקף. השימוש ב- LibbyApp, גרסת הנייד והטאבלט של OverDrive, מאפשר לך לבדוק ספרי שמע ישירות למכשיר כף היד שלך. זה זמין עבור iOS, Android ו- Windows.
  • RBDigital מציעה אוסף נרחב של ספרי שמע, כתבי עת וספרים אלקטרוניים, עם האוסף העצמאי הגדול ביותר של ספרי שמע לא מקושרים.
  • YourCloudLibrary הוא יישום ל- Windows, Mac, iPhone ו- Android המציע גישה למיליוני ספרים אלקטרוניים ושמע להורדה.
  • HooplaDigital מאפשר לך גם לבדוק ספרי שמע, ספרים אלקטרוניים, מוסיקה, סרטים ותוכניות טלוויזיה מספריות מקומיות ישירות למחשב, לטאבלט או לטלפון שלך.

באילו יישומים ושירותים אתה משתמש יהיה תלוי רק במה שבחרת הספרייה שלך.

קשורים: כיצד לבדוק ספרי ספרייה ב- Kindle שלך ​​בחינם

אם אתה מנוי פריים של אמזון, אתה יכול להשיג שם גם ספרי שמע בחינם

אם אתה כבר מנוי של אמזון פריים, יש לך גישה לתוכן הערוצים השמיעים שלהם ללא תוספת תשלום. תוכל להזרים מקבוצה מסתובבת של למעלה מ -50 ספרי שמע בכרטיסייה ערוצים באפליקציית השמע שלך. לחברי פריים יש גישה בלתי מוגבלת לסדרות שמע ולספרי שמע נבחרים  להזרמה בלבד.

עדכון : הטבת פריים זו כבר אינה זמינה.

ניסויים בחינם

אם אתה לא יכול למצוא את מה שאתה צריך באף אחד מאותם אתרים ואתה לא מנוי של אמזון פריים, ישנם כמה אתרים שמציעים תקופת ניסיון בחינם כדי לקבל מושג לגבי סוג השירות שהם מציעים. בדרך כלל ניסויים אלה מספיקים להאזנה לכמה ספרים.

  • BookBeat מציע האזנה ללא הגבלה לאלפי ספרי שמע, חדשים וישנים. הם מציעים ניסיון ללא תשלום למשך שבועיים ולאחר סיום התקופה זה עולה מחיר אחיד של £ 12.90 לחודש ($ 17 ארה"ב).
  • בקובו נמצאים 5 מיליון ספרים אלקטרוניים וספרי שמע עם קטלוג שהולך וגדל. קובו עשוי להיות אחד המתחרים הגדולים ביותר שנלחמים בקו הקינדל של אמזון. ניסיון חינם למשך 30 יום, בטל בכל עת. 12.99 $ לחודש עבור מנוי לספרי שמע לאחר אותה נקודה.
  • Audible היא ככל הנראה אחת הספקיות הגדולות ביותר של ספרי שמע חדשים באינטרנט והן מציעות ניסיון חינם למשך 30 יום, לאחר סיום הניסיון, נדרשת חברות בסך 14.95 $ לחודש כדי לגשת לספרי שמע ללא הגבלה.

יש לך מקור מצוין לספרי שמע (חוקיים) בחינם שלא סקרנו? ספר לנו בתגובות!

מקור תמונה: Kaboompics, Pexel