לימוד Windows 7: ערכות נושא ושולחן עבודה

כשמקבלים מחשב Windows חדש, הדבר הראשון שאנשים רבים עושים הוא לצבוט את הרקע והנושאים כדי לשנות את המראה והתחושה. במאמר זה נראה לכם כיצד לשנות נושאים ורקעים, למצוא נושאים מוסתרים וליצור מצגת רקע על שולחן העבודה שלכם.

שנה ערכות נושא ורקעים

כאן אנו בוחנים את ערכת הנושא המוגדרת כברירת מחדל עבור Windows 7. זה לא נראה כל כך רע וחלק מכם אולי ירצו לשמור עליו.

אם אתה רוצה להתאים אישית את המראה והתחושה של Windows 7, מקום מצוין להתחיל בו הוא עם ערכות נושא ורקעים. כדי לשנות את המראה לחץ לחיצה ימנית על אזור ריק על שולחן העבודה ובחר התאמה אישית.

במסך שנפתח תוכלו לעבור ולנסות נושאים שונים מ- Aero Themes ל- High Contrast Themes.

לדוגמה, כאן אנו נסתכל על הנושא Aero Landscapes. תבחין בכך שהוא משנה את הרקע ואת הצבע של צבעי גבול החלון. זה גם משנה את הצלילים הספציפיים לנושא הנופים.

הרקע ישנה תמונות מעת לעת. באפשרותך להתאים את מרווחי הזמן על ידי כניסה אל התאמה אישית ולחיצה על רקע שולחן העבודה, אשר יוגדר כמצגת שקופיות כברירת מחדל.

כאן תוכלו להחליט אילו תמונות רקע מוצגות, באיזו תדירות הן משתנות ומיקום התמונה. בדוגמה זו אחת מתמונות הנוף אינה נבחרת, היא תשתנה כל עשר דקות ותוגדר לדשדש.

אינך צריך להשתמש בתמונות עבור העיצובים הספציפיים. תוכלו לעבור על כל התמונות ולבחור את התמונות הרצויות בקטגוריות שונות כמו משהו בתווים למשל.

יש כמה תמונות ברירת מחדל שונות לבחירה. לחץ על התפריט הנפתח מיקום תמונה כדי לחקור קטגוריות שונות.

צור נושא מותאם אישית

אז עכשיו שיחקת עם התמונות והנושאים המוגדרים כברירת מחדל, אבל אתה רוצה להכין בעצמך ולהתאים אותו מעט. אתה יכול להשתמש בתמונות משלך ... לחץ על כפתור העיון ואז נווט לספרייה בה ממוקמות התמונות שלך.

ואז התמונות בתיקיה זו יוצגו ותוכלו להשתמש בהן לרקעים.

לאחר שנבחרה תמונה למסך הרקע תוכל להתחיל בהתאמה אישית של תכונות אחרות כמו צבע החלון.

יש לך כמה אפשרויות של צבעים שונים ותוכל לערבב אותם כדי לקבל את זה לטעמך.

אתה יכול לשנות את צלילי הנושא שלך.

כאן תוכלו לעבור על ערכות סאונד שונות ולראות כיצד הן יישמעו באירועי תוכנית שונים כמו כניסה, התראות מערכת, אזעקת סוללה חלשה ... וכו '.

ייתכן שתרצה גם לבחור שומר מסך שילווה את הנושא.

בחר את שומר המסך שבו ברצונך להשתמש והתאים אישית את הגדרותיו ואז לחץ על אישור.

אם בסופו של דבר תמצא נושא שאתה אוהב, תוכל לשמור אותו בקטגוריית הנושאים שלי.

תוכל גם לשתף את הנושאים המותאמים אישית שלך עם חברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה. לחץ לחיצה ימנית על הנושא שברצונך לשתף ובחר שמור נושא לשיתוף.

תן לו שם והוא יישמר בתיקיה המסמכים שלי, ואז תוכל לשתף אותו עם המשפחה שלך באמצעות הקבוצה הביתית או לשלוח אליהם בדוא"ל את הקובץ.

כדי להשתמש בערכת הנושא המותאמת אישית, הם רק יצטרכו ללחוץ לחיצה כפולה על קובץ ערכת הנושא.

צור מצגת שקופיות ברקע

בשלב זה כנראה הבנתם שתוכלו ליצור בקלות מצגת שקופיות ברקע מותאמת אישית. זה שימושי בזמן שאתה בעבודה או בבית ורוצה להשוויץ בקלות בכמה תמונות. או שאתה פשוט משועמם ותרצה לשחק עם ההגדרות. יש לנו כבר מדריך שתוכל לקרוא - כיצד להפוך את שולחן העבודה שלך למצגת תמונות ב- Windows 7.

גלה נושאים נסתרים

בדרך כלל הגרסה של Windows 7 שתקבל כוללת נושאים ספציפיים לאזור בהתבסס על המדינה והשפה שלך. תוכל לגשת גם לנושאים אחרים של Aero אזוריים שמוסתרים עמוק במערכת. בדוגמה שלהלן זה נושא לדרום אפריקה. כדי לברר כיצד לגשת לנושאים מוסתרים אלה קרא את המאמר שלנו - גישה לנושאים אזוריים מוסתרים ב- Windows 7.

סיכום

מדריך זה אמור לגרום לך להתחיל להשתמש בתכונת הנושאים ב- Windows 7. ייתכן שתמצא משהו מושך עם נושאי ברירת המחדל שמציעה מיקרוסופט, אך הכיף האמיתי מגיע כשאתה יוצר משלך. אם אתה מחפש כמה טפטים מדהימים לשימוש ביצירת נושאים משלך, עיין ברשימת האוספים שלנו למטה. תעשה חיים!

How-To Geek אוספי טפטים מדהימים

  • טפטים לגו מדהימים לגמרי לשולחן העבודה שלך
  • רקעים לשולחן עבודה מדהימים: מהדורת Windows 7