כיצד לנקות את היסטוריית החיפושים שלך

בינג מאחסן ומשתמש בהיסטוריית החיפושים שלך כדי להתאים אישית את התוצאות שלך. וניקוי ההיסטוריה בדפדפן האינטרנט שלך לא נוגע בהיסטוריה המאוחסנת ב- Bing עצמה, שככל הנראה מגיע ממספר מכשירים שבהם אתה משתמש. אתה יכול לנקות את ההיסטוריה.

לפני שניכנס רחוק מדי, כדאי שתדעו שרוב מנועי החיפוש הגדולים ואתרים חברתיים מאחסנים תוצאות כאלה - זה לא רק עניין של בינג. גוגל שומרת את התוצאות שלך, וכך גם פייסבוק. הם עושים זאת אם אתה מחובר לשירות, אך גם באמצעות כתובת ה- IP של המכשיר שממנו אתה מחפש, יחד עם קובצי Cookie המאוחסנים במכשירים שלך. וזה לא בהכרח דבר רע. כך תוצאות החיפוש מותאמות טוב יותר לצרכים שלך.

עם זאת, אם לא נעים לך שהיסטוריית החיפושים נמצאת שם, תוכל לנקות אותה - בין אם תנקה את כל העניין ובין אם רק ערכים בודדים שאתה מעדיף שלא יישמרו. כך.

כיצד לנקות את היסטוריית החיפושים שלך

ההיסטוריה שלך לגבי כל הדברים שאתה מחפש באמצעות בינג מאוחסנת בחשבון Microsoft שלך, אז עבור אל הגדרות הפרטיות של חשבון Microsoft שלך והיכנס.

לאחר הכניסה תראה את לוח המחוונים של פרטיות חשבונך. גלול מעט למטה לקטע "היסטוריית חיפושים", ואז לחץ על הלחצן "הצג ונקה היסטוריית חיפושים".

פעולה זו פותחת את הכרטיסייה "היסטוריית פעילויות" בלוח המחוונים שלך, וממקדת את החיפושים הקודמים שלך. אם מה שאתה רוצה לעשות הוא לנקות את כל היסטוריית החיפושים שלך, אתה יכול פשוט ללחוץ על הקישור "נקה פעילות" בפינה השמאלית העליונה של רשימת החיפושים שלך.

תתבקש לאשר את פעולתך. אם ברצונך למחוק את כל היסטוריית החיפושים שלך, המשך ולחץ על כפתור "נקה".

אם אינך רוצה למחוק הכל, תוכל גם לגלול מטה כדי להציג את היסטוריית החיפושים שלך.

מתחת לכל רשומת חיפוש בודדת, תבחין בשני קישורים, לחץ על "מחק" כדי להיפטר מתוצאת החיפוש ההיא.

וזה פחות או יותר כל מה שיש בזה.

אבל אם אתה מגלה שאתה משתמש ב- Bing ובא לך לנקות את ההיסטוריה שלך מדי פעם, כדאי לך לשקול להשתמש בגלישה פרטית כדי שהחיפושים לא יישמרו מלכתחילה.

קשורים: כיצד להפעיל גלישה פרטית בכל דפדפן אינטרנט

כיצד לנקות סוגי נתונים אחרים הקשורים למיקרוסופט

לצד תוצאות היסטוריית החיפושים, מיקרוסופט מאחסנת הרבה נתונים אחרים מדברים שאתה עושה בעת כניסה לחשבונך, כמו אפליקציות ושירותים שבהם השתמשת, חיפושים קוליים של Cortana והיסטוריית גלישה בקצה. ניתן למחוק את כל הדברים האלה ממרכז השמירה על הפרטיות שלך באותו אופן כמו היסטוריית החיפושים שלך.

בכרטיסיה היסטוריית פעילות בלוח המחוונים שלך, תראה רשימה של הנתונים המשויכים לחשבון Microsoft שלך בקטע "חקור את הנתונים שלך" משמאל. לחץ על אחת מהאפשרויות כאן כדי לחקור אותן.

מחיקת הערכים עבור כל סוג זהה למחיקת היסטוריית החיפושים. כאשר אתה מאתר הזנת נתונים שאתה כבר לא רוצה, לחץ על הקישור "מחק" שמתחתיו.

אם אתה רוצה להיפטר מכל ערך בכל רשימה שאתה מציג, פשוט לחץ על הקישור "נקה פעילות" בפינה השמאלית העליונה.

כתכונת אבטחה, אינך יכול למחוק כל רשומה אחת אם אתה גולש באפשרות "כל סוגי הנתונים" (הכוללת הכל). אז אם אתה רוצה לטהר הכל מחשבונך, יהיה עליך ללחוץ על "נקה פעילות" מכל קטע בנפרד.