כיצד להיפטר משני אפליקציות זה לצד זה באייפד

בעת השימוש באייפד שלך, ייתכן שבסופו של דבר שני חלונות אפליקציה על המסך נגרמים בגלל תכונות ריבוי משימות הנקראות Slide Over ו- Split View. חלון האפליקציה הנוסף יכול להיות מתסכל להסיר אם אינך יודע את המחוות הנכונות. כך תעשה זאת.

כיצד להיפטר מחלון צף קטן באייפד (החלק מעל)

בזמן השימוש באייפד שלך, אתה עלול בסופו של דבר עם חלון קטן יותר לצד שמרחף מעל אפליקציה במסך מלא. זה נקרא Slide Over, וזה נראה ככה.

כדי לבטל את החלון הקטן Slide Over, הנח את האצבע על סרגל הבקרה בחלקו העליון של חלון Slide Over, והחל אותו במהירות לכיוון קצה ימין של המסך אם החלון נמצא בצד ימין, או החלק לכיוון הקצה השמאלי של המסך אם החלון בצד שמאל.

עבור רוב האנשים זה עושה את הטריק, אבל מבחינה טכנית אתה מסתיר רק את חלון Slide Over, ולא סוגר אותו. זה עדיין יכול להיזכר על ידי החלקה חזרה מקצה המסך המתאים לצד שעליו הסתרת אותו.

כדי לסגור חלון Slide Over באופן מלא, החזיקו את האצבע על סרגל הבקרה בחלקו העליון והחליקו אותו לאט לכיוון קצה המסך עד שהוא הופך לחלק מתצוגת מסך מפוצל (הנקרא Split View). לאחר מכן תוכל לסגור את החלון הלא רצוי על ידי החלקת המחיצה השחורה בין שני החלונות עד לקצה המסך עד שייעלם חלון אחד (ראה "כיצד להיפטר ממסך מפוצל באייפד" בהמשך).

אם ברצונך להשבית את החלקה מעל בהגדרות כך שהיא לעולם לא תופיע שוב, תוכל להשבית ריבוי משימות ב- iPad שלך.

קשורים: כיצד להשבית ריבוי משימות באייפד

כיצד להיפטר ממסך מפוצל ב- iPad (תצוגה מפוצלת)

לפעמים אתה עלול בסופו של דבר עם שני חלונות אפליקציות זה לצד זה על גבי מסך ה- iPad שלך. זה נקרא פיצול תצוגה, וזה נראה ככה.

אם תרצה לבטל את תצוגת המסך המפוצל (על ידי היפטרות מאחד החלונות), הנח את האצבע על מרכז קו המחיצה השחור וגרור אותה במהירות בינונית קבועה לכיוון הקצה הימני של המסך .

ככל שתחליק קרוב יותר לקצה המסך, האפליקציות יטשטשו ותראה במקום שני חלונות עם סמלי האפליקציות. המשך להחליק את האצבע ימינה.

לקצה המסך, המחיצה השחורה בין שני החלונות תתחיל להתרחב (זה מסמל מבחינה ויזואלית שאתה עומד "לפרק" תצוגה מפוצלת). המשך להחליק את האצבע עד שתגיע לקצה המסך.

ברגע שבקצה המסך, שחרר את האצבע שלך והתצוגה המפוצלת אמורה להיעלם.

אם תרצה להשבית את המסך המפוצל בהגדרות כך שהוא לעולם לא יופיע שוב, תוכל להשבית ריבוי משימות ב- iPad שלך.

למידע נוסף על פיצול מסך / ריבוי משימות - או השבת אותו לחלוטין

תכונות ריבוי משימות באייפד יכולות להיות די שימושיות וחזקות אם תפסו את העניין. בגלל הניואנסים של המחוות המעורבות, הם לוקחים סבלנות ומתרגלים כדי להגיע בדיוק.

מצד שני, אם אתה מעדיף להשתמש באייפד כמכשיר למשימה יחידה, או אם אתה ממשיך להעלות חלונות אפליקציות נוספים במקרה, תוכל לכבות את תצוגת הפיצול בקלות ולהחליק בהגדרות.

קשורים: כיצד להשתמש במספר אפליקציות בו זמנית באייפד