כיצד לקבל החזרים עבור משחקי EA Origin

"אחריות המשחק הגדולה" של Origin חלה על כל המשחקים שפורסמו על ידי EA עצמה ועל כמה משחקי צד שלישי. אם אינך מרוצה מרכישת משחק, תוכל להחזיר אותו להחזר כספי - בדיוק כמו ב- Steam. Origin החל להציע החזרים לפני ש- Steam עשתה זאת, אך מדיניות ההחזרים של Steam חלה על מבחר רחב יותר של משחקים.

איך עובד התחייבות המשחק הגדולה של מקור

קשורים: כיצד לקבל החזרים עבור משחקי Steam

אחריות המשחק הגדולה של Origin מאפשרת לך להחזיר משחקים להחזר כספי מלא. אתה יכול להחזיר את המשחק מכל סיבה שתרצה. "אם אתה לא אוהב את זה, החזיר אותו", מעודד אתר המקור. עם זאת, לא כל המשחקים זכאים להבטחה זו.

כל המשחקים של EA עצמם זכאים להבטחת המשחק הגדול אם אתה רוכש עותקים דיגיטליים שלהם ב- Origin. כמה משחקי צד שלישי זכאים, אך רוב משחקי צד שלישי ב- Origin אינם. תראה אם ​​משחק זכאי להבטחת המשחק הגדול במהלך תהליך הרכישה.

רק עותקים דיגיטליים של משחקים זכאים. אם אתה קונה עותק פיזי של משחק שמגיע עם קוד Origin וממש את הקוד הזה ב- Origin, אין שום אפשרות להחזיר את המשחק ולקבל את הכסף שלך בחזרה אם אתה לא אוהב את זה.

רק משחקים מלאים זכאים להחזר. אינך יכול להחזיר רכישה של תוכן להורדה (DLC).

גם אם משחק שרכשת זכאי להחזר כספי, יש כמה מגבלות. אם השקתם את המשחק, תוכלו לבקש החזר כספי תוך 24 שעות מרגע שהשקתם את המשחק לראשונה. כלומר, אם אתה רוצה לשחק כמה שעות לפני שאתה מחליט לשמור על זה, אתה צריך לשחק את כולם ביום הראשון ההוא. זה שונה מהמדיניות של Steam, המאפשרת לך להחזיר למשחק עד 14 יום לאחר הרכישה (לא להשקה), אך תאפשר לך לשחק רק שעתיים. לשניהם יתרונות וחסרונות.

אם לא השקת את המשחק, תוכל לבקש החזר תוך שבעה ימים מרגע שרכשת את המשחק. אם הזמנתם את המשחק מראש אך טרם השקתם אותו, תוכלו לבקש החזר תוך שבעה ימים מיום יציאת המשחק.

יש חריג אחר למשחקי EA חדשים: אם אתה קונה משחק EA בתוך 30 יום מיום שחרורו ואתה לא יכול לשחק בו בגלל בעיות טכניות כמו בעיות שרת, באגים במשחק או בעיות אחרות בשליטת EA, אתה יכול לבקש החזר כספי תוך 72 שעות מרגע הפעלת המשחק לראשונה במקום 24 שעות הרגילות.

לכן, כאשר אתה קונה משחק זכאי ב- Origin, הקפד לנסות אותו תוך שבוע ולקבל החלטה אם ברצונך לשמור אותו תוך 24 שעות מרגע שהפעלת אותו לראשונה. להלן התנאים המלאים של הערבות.

כיצד להחזיר למשחק

כדי להחזיר למשחק, היכנס לדף בקש החזר באתר של EA והיכנס באמצעות חשבון המקור שלך.

תראה רשימת משחקים שבבעלותך הזכאים להחזר כרגע. לחץ על כפתור "בחר" שמשמאל למשחק שאתה רוצה להחזיר ולחץ על "הבא".

בחר את הסיבה שברצונך להחזיר את המשחק ולחץ על "אשר". בין אם חשבתם שהמשחק היה קצר מדי, מטושטש מדי או לא מספיק כיף, ובין אם לא הצלחתם להתחבר לשרתים או סתם לקנות את המשחק במקרה, אתם זכאים להחזר. יש אפשרות "אחר" שתוכל לבחור אם הבעיה שלך לא מופיעה ברשימה.

לא משנה איזו סיבה תבחר, אך תוכל לספק מידע נוסף למקור ולמפתחי המשחק על ידי בחירת סיבה מדויקת.

תראה הודעה לפיה ההחזר הכספי שלך מעובד וכי תשמע מ- EA תוך 48 שעות.

תוכל לצפות בסטטוס בקשות ההחזר הנוכחיות והעבר שלך בדף המקרים שלי באתר של EA.

אם הכל ילך כשורה, תקבל דוא"ל ובו נאמר שבקשת ההחזר שלך אושרה והכסף יוחזר לשיטת התשלום בה השתמשת לקניית המשחק ב- Origin. עם זאת, ייקח קצת זמן עד שהכסף יוחזר לאמצעי התשלום שלך. באתר של EA כתוב כי עשויים לחלוף 7 עד 10 ימים לפני שתקבל את ההחזר.

אם אינך מקבל תגובה תוך פרק זמן סביר או שהבקשה שלך תיעלם מדף המקרים שלי, אתר EA מייעץ לך לפנות לתמיכה של EA לקבלת עזרה נוספת.