כיצד לגרום למצב הלא מקוון של Steam לעבוד

המצב הלא מקוון של Steam הוא בעייתי לשמצה. כדי להבטיח שהוא יעבוד כמו שצריך, עליך לבצע סדרת צעדים במצב מקוון. אם לא, Steam אמורה להנחות אותך למצב לא מקוון - אבל זה לא תמיד עובד כמו שצריך.

אם המצב הלא מקוון של Steam בכלל לא עובד, יתכן שעדיין יהיה לכם מזל - חלק ממשחקי Steam לא משתמשים בכלל ב- DRM של Steam וניתן להפעיל אותם ידנית.

הפעלת מצב לא מקוון כהלכה

אם אתה יודע שאתה זקוק למצב לא מקוון - אמור שאתה מתכונן לנסיעה ארוכה במטוס או שאתה עובר למקום חדש שלא יהיה לך חיבור לאינטרנט במשך זמן מה - אתה צריך לעבור כמה צעדים כדי להבטיח ש- Steam מוכנה כראוי להפעלה תחילה במצב לא מקוון. יש לא מעט "gotchas" עם המצב הלא מקוון של Steam - זה לא יעבוד אם Steam יודעת שיש עדכון זמין אבל עדיין לא עודכן, זה לא יעבוד למשחקים שלא השקת בזמן שאתה מקוון, זה זכה ' לא עובד אם אישורי חשבונך אינם נשמרים, וייתכן שזה אפילו לא יעבוד אלא אם תפעיל זאת במצב מקוון. יש לבצע את הצעדים האלה בזמן שאתה מקוון.

ראשית, היכנס ל- Steam וודא שתיבת הסימון זכור את הסיסמה שלי מופעלת. אם בדרך כלל נכנסת ל- Steam באופן אוטומטי, תיבת סימון זו כבר מופעלת.

לאחר מכן, פתח את חלון ההגדרות של Steam וודא שתיבת הסימון אל תשמור אישורי חשבון במחשב זה אינה מסומנת.

לאחר מכן, עבור לכרטיסיית הספרייה שלך וודא שכל משחק שאתה רוצה לשחק במצב לא מקוון יורד במלואו. אם אתה רואה איזשהו מחוון התקדמות ליד שם המשחק, אינך יכול לשחק אותו במצב לא מקוון - וודא שכל משחק שאתה רוצה לשחק יורד עדכון מלא לפני שהוא יוצא לא מקוון.

הפעל כל משחק שאתה רוצה לשחק במצב לא מקוון לפחות פעם אחת. לעתים קרובות, כאשר אתה מתחיל משחק, יהיה עליו לבצע תהליך הגדרה ראשון - יש לבצע את התהליך בזמן שאתה מקוון.

כשתהיה מוכן לצאת למצב לא מקוון, לחץ על תפריט Steam ובחר Go Offline.

לחץ על הלחצן הפעל מחדש במצב לא מקוון ו- Steam יופעל מחדש במצב לא מקוון - תכונות כמו דפדפן השרת של Steam, החברים וההישגים אינם זמינים במצב לא מקוון. Steam יופעל במצב לא מקוון בכל פעם שתשתמש בו עד שתפעיל מחדש מצב מקוון באופן ידני.

אם ביצעת את השלבים הבאים, המצב הלא מקוון של Steam אמור לעבוד ללא בעיות עד לפעם הבאה שתגיד ל- Steam להיכנס לאינטרנט.

משיק Steam לא מקוון

אם לא ביצעת את השלבים שלעיל, Steam צריכה להנחות אותך להפעיל מצב לא מקוון אם היא אינה יכולה להתחבר לשרתי Steam. עם זאת, במקרים מסוימים - נניח, אם חיבור האינטרנט שלך אינו פועל כראוי אך נראה שאתה מקוון - Steam עשויה פשוט להציג שגיאה שאומרת שהיא אינה מסוגלת להתחבר.

כדי להכריח את Steam למצב לא מקוון, תוכל להשבית את חיבור הרשת שלך. אם למחשב הנייד שלך יש מתג חומרה עבור Wi-Fi, השבת אותו. אם מחובר כבל אתרנט למחשב שלך, נתק אותו. ניתן גם להשבית את המתאם לחלוטין ב- Windows. כדי להציג את מתאמי הרשת שלך, לחץ על התחל, הקלד חיבורי רשת ובחר הצג חיבורי רשת .

לחץ לחיצה ימנית על מתאם הרשת הנמצא בשימוש ובחר השבת כדי להשבית אותו. חיבור האינטרנט שלך יושבת.

הפעל את Steam ובמקום לנסות ליצור קשר עם שרתי Steam לתקופה מסוימת ולהיכשל, עליו להבחין מיד כי חיבור הרשת אינו זמין. Steam תציע להפעיל מצב לא מקוון עבורך.

צעדים אלה לא יעזרו אם המשחקים לא יעודכנו לחלוטין או שקיים עדכון ל- Steam.

הפעלת משחקים ללא קיטור

כדי להריץ משחק מבלי להפעיל את Steam, פתח את סייר Windows ונווט לתיקיית המשחק בספריית Steam שלך. בהנחה שהתקנת את Steam למיקום ברירת המחדל, תיקיית המשחק צריכה להיות בספריה הבאה:

C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps \ common \ GameName

אתר את קובץ ה- exe של המשחק ונסה ללחוץ עליו לחיצה כפולה. משחקים מסוימים - במיוחד ישנים יותר - יושקו כרגיל, בעוד שמשחקים הדורשים את ה- DRM של Steam ינסו לפתוח את Steam ויתלוננו אם אינך מחובר.

למרבה הצער, גישה זו לא תעבוד ברוב המשחקים - אך כדאי לנסות אם המצב הלא מקוון של Steam לא עובד בשבילך.