האתרים הטובים ביותר להזרמת מוזיקה בחינם

האינטרנט מקלקל אותנו עם אפשרויות. השאלה היא לא היכן למצוא תוכן מעולה, אלא אילו מהשירותים הרבים הכי מתאימים לך. הזרמת מוזיקה בחינם אינה יוצאת מן הכלל, אז הנה כמה מהאתרים המועדפים עלינו.

ספוטיפיי

Spotify הוא אחד משירותי הזרמת המוזיקה הפופולריים בעולם. יש לו חוויה כמו רדיו עם כמה תכונות לפי דרישה. משתמשים בחינם יכולים להזרים מוסיקה הנתמכת על ידי מודעות בעוד שמשתמשים משלמים יכולים להזרים לפי דרישה, לקבל גישה לא מקוונת ולהאזין למוזיקה ללא מודעות.

אחת התכונות המייחדות את Spotify הן המלצותיה. לדוגמא, הפלייליסט Discover Weekly הוא תכונה פופולרית מאוד שממליצה לך על 30 שירים בכל יום שני בהתבסס על מה שהאזנת לו. תכונות אלה ותכונות אחרות הפכו את Spotify לשירות הזרמת הפופולרי ביותר עם למעלה מ -70 מיליון משתמשים משלמים.

קשורים: Spotify Free לעומת Premium: האם כדאי לשדרג?

פנדורה

פנדורה הוא אתר נהדר להזרים את המוסיקה האהובה עליך ולגלות גם מוזיקה חדשה.

כשאתה נכנס לז'אנר או האמן המועדפים עליך בתיבת החיפוש בדף הבית, פנדורה יוצרת עבורך תחנת רדיו הכוללת מוסיקה הדומה לבחירתך. בהתבסס על המשוב שאתה מספק, פנדורה מקבלת החלטות לגבי איזו מוזיקה להמליץ ​​עליהן אחר כך.

בדיוק כמו כל השירותים האחרים, הגרסה החינמית של פנדורה נתמכת על ידי מודעות. פנדורה מציעה שתי תוכניות בתשלום - פלוס ופרמיום. עלות גרסת הפלוס $ 4.99 לחודש ומעניקה לך גישה לדילוגים ללא הגבלה, הפעלות חוזרות ללא הגבלה ושמע באיכות גבוהה יותר. עלות גרסת הפרימיום $ 9.99 לחודש. הוא כולל את כל תכונות הפלוס, נותן לך גישה לכל מאגר הנתונים של 40 מיליון השירים ומאפשר לך לאחסן מוסיקה במצב לא מקוון מעל כל תכונות הפלוס.

Google Play מוזיקה

ל- Google Play מוסיקה אוסף מוסיקה ענקי, ואתה יכול לחפש מוסיקה או אמנים כדי להתחיל להזרים אותם מייד. לחלופין, אתה יכול לבקר במצעדים המובילים או בסעיף המהדורות החדשות כדי להאזין לרצועות פופולריות. אתה יכול להזרים קצת מוזיקה ישירות, אך חלקם דורשים שתתחיל תחנת רדיו.

תכונה ייחודית אחת שרק Google Play מוסיקה מציעה היא לאפשר לך להעלות עד 50,000 מהשירים שלך בבעלות חוקית לספריית Google, שאותם תוכל להזרים בכל עת.

השירות נתמך על ידי מודעות, אך ניתן לשלם עבור מנוי כדי להיפטר מהמודעות. זה עולה 9.99 דולר לחודש, אבל הם מציעים גם תוכנית משפחתית שתומכת בעד שישה חברים ועולה 14.99 דולר לחודש.

iHeartRadio

iHeartRadio הוא אתר נהדר להזרמת מוזיקה בו תוכלו להאזין לרדיו חי או ליצור ערוץ משלכם עם האמנים והז'אנרים המועדפים עליכם. iHeartRadio הוא חלק מקבוצת iHeartMedia, שהיא השדרנית הגדולה ביותר בארה"ב.

וזה נקודת המכירה האמיתית של השירות; אתה יכול להשתמש בו להאזנה לתחנות רדיו בכל רחבי ארה"ב. הם מפעילים מעל 850 ערוצים, מקימים אירועי מוזיקה ואפילו מפיקים אירועים וקונצרטים.

SoundCloud

ניתן לתאר את SoundCloud כ- YouTube למוזיקה. יש בו אוסף עצום של מוסיקה שנוצרה על ידי אמנים ברחבי העולם. מכיוון שהוא כולל מוזיקה של אמנים עצמאיים, צריך לחפש קצת יותר כדי למצוא מוזיקה שאתה אוהב. ברגע שתעקוב אחר כמה אמנים טובים, אתה תמיד יכול למצוא מוזיקה טובה בפיד שלך.

הגרסה החינמית של SoundCloud נתמכת על ידי מודעות. היא מציעה גם תוכנית פרימיום - SoundCloud Go + - שמסירה את המודעות ומוסיפה האזנה לא מקוונת. SoundCloud Go + מפעיל 9.99 דולר לחודש.

תוכנית פרימיום נוספת - SoundCloud Pro - מיועדת לאמנים שמשתפים את המוסיקה שלהם ב- SoundCloud. תוכנית זו מספקת מגבלות העלאה גבוהות יותר, ניתוחים מפורטים ועוד כמה תכונות.

צעק

SHOUTcast הוא שירות הזרמת מוזיקה מעניין המעניק לך גישה ליותר מ 89,000 תחנות רדיו מרחבי העולם. אתה יכול לנווט בתחנות לפי ז'אנר, או לחפש תחנות או אמנים. אין צורך בהרשמה ותוכל להתחיל להזרים מוסיקה תוך שניות.

אבל, SHOUTcast הוא לא רק שירות סטרימינג. כלי השידור מאפשר לך להפעיל את תחנת הרדיו שלך. השירות הוא לגמרי בחינם, ואתה יכול אפילו לייצר רווחים מתחנת הרדיו שלך באמצעות תוכנית Targetspot Publisher.

AccuRadio

AccuRadio הוא מקום נהדר לא רק להזרים מוזיקה אלא גם לגלות מוזיקה חדשה. בניגוד לאתרים מסוימים, הממשק של AccuRadio די פשוט. אתה יכול ללחוץ על כל אחד מהאמנים או הז'אנרים המומלצים בדף הבית, או לחפש את המוסיקה המועדפת עליך ולהתחיל להאזין מיד.

למרות ש- AccuRadio נתמכת על ידי מודעות, היא מציעה דילוג על שירים ללא הגבלה - דבר שרוב אתרי הסטרימינג בחינם אינם מציעים. אם אתה רוצה להאזין בדרכים, אתה יכול להשתמש באפליקציות הסלולריות של AccuRadio שזמינות עבור Android, iOS ופלטפורמות רבות אחרות.

Last.fm

Last.fm הייתה אחת הרשתות החברתיות ושירותי הסטרימינג הראשונים לפני שהגיעו חלופות אחרות. זה מאפשר לך להזרים מוזיקה באופן חופשי, אך גם לגלות מוזיקה על סמך מה שהקהילה מקשיבה. תכונת ה- "Scrobbles" שלהם טוענת כי היא עוקבת אחר מה שאתה מאזין וממליצה על מוזיקה אחרת שאתה אוהב. "Scrobbling" מתבצע באתר Last.fm, אך אתה יכול גם להתחבר לשירותי מוסיקה אחרים כמו Spotify, SoundCloud, Google Play Music כדי לקבל המלצות מכווננות בהתאם לטעמך.

אמנם אנו רוצים שנוכל להמליץ ​​רק על אחד מאתרי האינטרנט הללו כטובים ביותר לצרכי הזרמתך, אך איננו יכולים. לכל אחד יש טעם שונה במוזיקה, וכמות המוזיקה העצומה הזמינה לא מאפשרת להכריז על שירות אחד כטוב ביותר . אנו ממליצים שתסתובב בכל האתרים האלה ברר בעצמך אילו אתה הכי אוהב.

אשראי תמונה: agsandrew / Shutterstock