כיצד להאזין לספוטיפיי רק באמצעות דפדפן האינטרנט שלך

Spotify הוא אחד משירותי הזרמת המוזיקה המועדפים עלינו ודבר אחד שאולי לא ידעת הוא שכדי להשתמש בו, אינך צריך להוריד אפליקציה: אתה יכול להשתמש בה ישירות מדפדפן האינטרנט שלך.

נגן האינטרנט של Spotify עובד ב- Google Chrome, Firefox, Edge ו- Opera. ההיעדרות הבולטת היחידה היא ספארי. כדי להשתמש בו באחד מהדפדפנים האחרים, עבור אל play.Spotify.com והיכנס. אם עדיין אין לך חשבון Spotify, תוכל להירשם בחינם; התוכנית החינמית מעולם לא הייתה טובה יותר.

קשורים: Spotify Free לעומת Premium: האם כדאי לשדרג?

אם אתה משתמש בנגן האינטרנט בעת התוכנית החינמית, תהיה לך את החוויה המלאה של Spotify בחינם. אתה פשוט תשמע כמה דקות של מודעות בכל שעה כדי ש- Spotify תוכל לשלם לאמנים. עם זאת, אנו חושבים שכדאי לשלם עבור Spotify אם אתה משתמש בה הרבה.

נגן האינטרנט של Spotify ערוך כמעט זהה לאפליקציית שולחן העבודה. אתה יכול ליצור רשימות השמעה (ולגשת לאלה שהגדרת באפליקציה שלך), לדפדף בהמלצות מוצגות, לחפש אמנים ושירים ספציפיים, ואפילו לעבור למצב רדיו. יש לך גם גישה לכל מה בקטלוג Spotify שיש לך באפליקציה.

בחר את מה שאתה רוצה להאזין לו, לחץ על כפתור ההפעלה, ואז אתה יכול להתחיל.

למרות שנגן האינטרנט של Spotify בהחלט נוח, הוא מגיע עם כמה חסרונות.

  • קבצי שמע מוזרמים בקצב סיביות נמוך יותר דרך נגן האינטרנט מאשר אפליקציית שולחן העבודה. מנויים בחינם מקבלים 128kbps מנגן האינטרנט אך 160kbps מאפליקציית שולחן העבודה. מנויי פרימיום מקבלים 256 קילו-ביט לשנייה מנגן האינטרנט אך עד 320 קצב לשנייה מאפליקציית שולחן העבודה.
  • פקדי הפעלת המדיה במחשב או באוזניות שלך לא יעבדו עם נגן האינטרנט.
  • אם אתה מנוי פרימיום, אינך יכול להוריד רצועות להאזנה לא מקוונת או לגשת ל- Spotify בזמן שאתה לא מחובר. אתה צריך את האפליקציה בשביל זה

אם אתה משתמש במחשב משלך, זה כנראה רעיון טוב להוריד את אפליקציית שולחן העבודה. עם זאת, אם אתה שואל מחשב ורוצה להאזין לכמה מנגינות - או אם אתה משתמש ב- Chromebook - נגן האינטרנט Spotify הוא מדהים; זו דרך הרבה יותר טובה להאזין למוזיקה מאשר יוטיוב.