כיצד לשנות את שם המשתמש שלך ואת שם התצוגה

באינסטגרם תוכל לשנות את שם התצוגה או את שם המשתמש שלך בכל עת שתרצה, בתדירות שתרצה. עקוב אחר המדריך למטה כדי לשנות את שם Instagram ו / או הטיפול שלך.

שם התצוגה שלך ושם המשתמש שלך ב- Instagram הם שני דברים נפרדים. שם התצוגה שלך מופיע מתחת לסמל הפרופיל שלך, והוא לא חייב להיות ייחודי. אתה יכול אפילו להוסיף אימוג'ים או תווים מיוחדים כדי לתבל אותו.

ידית האינסטגרם שלך, או שם המשתמש שלך, לעומת זאת, מופיע בראש פרופיל האינסטגרם שלך. זהו המזהה הייחודי שלך. זה לא יכול לארוך יותר מ -30 תווים, ותווים מיוחדים אינם מורשים כאן. אתה יכול להשתמש רק באותיות, נקודות, מספרים או קו תחתון.

כיצד לשנות את שם התצוגה שלך ב- Instagram

אתה יכול לשנות את שמך וגם את הטיפול מפרופיל Instagram שלך.

כדי לשנות את שם התצוגה שלך, פתח את Instagram במכשיר ה- iPhone או Android שלך. הקש על סמל הפרופיל שלך בפינה השמאלית התחתונה.

לאחר מכן הקש על "ערוך פרופיל".

הקש על תיבת הטקסט לצד "שם", ואז הקש על סמל המחיקה (x) כדי להסיר את שם התצוגה הנוכחי שלך.

כעת הקלד את שמך החדש. כשתסיים, הקש על "בוצע".

אינסטגרם מחזירה אותך לפרופיל שלך, שם תראה את שם התצוגה החדש שלך.

כיצד לשנות את שם המשתמש שלך ב- Instagram

קל באותה מידה לשנות את ידית האינסטגרם שלך, כל עוד שם המשתמש שאתה רוצה כבר לא משמש מישהו אחר.

אתה מתחיל את התהליך באותו אופן שעשית כדי לשנות את שם התצוגה שלך. פתח את Instagram, עבור אל הפרופיל שלך ואז הקש על "ערוך פרופיל".

הקש על תיבת הטקסט לצד "שם משתמש".

כעת הקש על סמל המחיקה (x) כדי למחוק את שם המשתמש הנוכחי שלך.

הקלד את שם המשתמש החדש שלך ואז הקש על "בוצע".

אם שם משתמש זה אינו זמין, היישום יגיד לך. אם זה לא זמין, נסה להוסיף נקודה או קו תחתון, או בחר שם משתמש אחר. הקש שוב על "בוצע" כדי להגיש את שם המשתמש החדש.

לאחר קבלת שם המשתמש החדש שלך, תחזור לקטע "ערוך פרופיל". הקש על "בוצע".

כעת תראה את שם המשתמש המעודכן שלך בראש פרופיל Instagram שלך.

אם תחליט לחזור לשם המשתמש הישן שלך, אתה יכול לנסות להחליף אותו. אינסטגרם תשמור את שם המשתמש הקודם שלך למשך 14 יום. אחרי זה, עם זאת, הוא שוחרר לטבע. גם אז אתה עדיין יכול לחזור אליו, כל עוד אף אחד אחר לא טען זאת.

חדש באינסטגרם? למד כיצד להשתמש בכמה מהתכונות המהנות שלה, כמו אפקטים של אינסטגרם. כדאי גם לקצץ או לערוך בומרנגס או להגדיר את התכונה 'חברים קרובים'.

קשורים: כיצד להשתמש באפקטים של אינסטגרם באייפון ובאנדרואיד