כיצד להוסיף ערוצים פרטיים נסתרים לרוקו שלך

לא כל ערוץ Roku מופיע בחנות הערוצים. יש לא מעט "ערוצים פרטיים" נסתרים שעליך לצאת מגדרך כדי למצוא.

ב- Roku ערוצים הם בעצם אותו הדבר כמו "אפליקציות". פירוש הדבר שיש יקום של יישומים נוספים עבור ה- Roku שלך, ותוכל למצוא אותם באמצעות דפדפן האינטרנט שלך. קל להתקנה אם אתה יודע איפה לחפש.

מהו ערוץ פרטי ומדוע הם פרטיים?

ערוצים פרטיים הם ערוצים שהם חלק מחנות הערוצים הרשמית של Roku, אך אינם מוצגים בפומבי. המשמעות היא שהם לא נראים כממוצעי Roku ממוצעים כאשר הם לוחצים דרך חנות הערוצים בשלט הרחוק, או מחפשים ערוצים באתר של Roku.

חלק מהערוצים הללו הם פרטיים מכיוון שהם בגרסת בטא ולא מוכנים למהדורה מלאה. חלקם דורשים חברות והם מוסתרים כך שמשתמשי רוקו ממוצעים לא נתקלים בהם ומתקינים אותם. יש סוגים של תוכן שמציעים Roku לא רוצים לראות באופן ציבורי בחנות הערוצים. אחרים עשויים להיות ערוצים לא רשמיים של צד שלישי עבור אתרים שונים ושירותים אחרים, כמו טוויטר.

מצא ערוץ פרטי שברצונך להתקין

ראשית, יהיה עליך למצוא את הערוץ הפרטי שברצונך להתקין. חיפוש "ערוצים פרטיים של Roku" או "ערוץ פרטי של Roku [נושא]" יעזור לך מאוד כאן. אבל כך תוכלו להתחיל.

איש השום מקום יצר מגוון ערוצים פרטיים שתוכל להתקין, כולל לקוחות עבור טוויטר, Vine, CNN, USTREAM.tv, Songza, והאקדמיה לחאן. יש אפילו "שום מקום Bullet", שומר מסך PushBullet שיכול להציג את הודעות הטלפון או הטאבלט שלך ב- Android בטלוויזיה שלך.

הוא מציע גם את "Nowhere TV" - ערוץ פרטי פופולרי המציג תכני וידאו מקוונים בחינם ממגוון אתרים בממשק נוח.

תמצאו גם ספריות של ערוצים פרטיים של Roku באתרים אחרים. התבונן בספריית streamfree.tv או בספרייה mkvXstream כדי לעיין במה שיש.

חפש קוד ערוץ פרטי, או קישור שתוכל ללחוץ עליו. הקישור יהיה בצורה "//owner.roku.com/add/CODE" - זו פשוט דרך קלה להזין את הקוד לאתר של Roku.

הוסף את הערוץ הפרטי

כעת עליך להוסיף את הערוץ הפרטי ל- Roku שלך. תהליך זה מבוצע בעיקר בדפדפן האינטרנט שלך, מכיוון שאין שום דרך להזין קוד ערוץ פרטי ב- Roku עצמו.

היכנס לחשבונך באתר של Roku וגש לדף החשבון שלי. לחץ על הקישור "הוסף ערוץ". יהיה עליך להשתמש באותו חשבון Roku שקישרת למכשיר ה- Roku שלך.

הקלד את קוד הערוץ הפרטי - המכונה גם "קוד גישה לערוץ" או "קוד הזמנה" - בתיבה באתר של Roku. לחץ על "הוסף ערוץ" והערוץ יתווסף לחשבון Roku שלך ויעמוד בתור להתקנה ב- Roku שלך.

לאחר מכן, עבור אל ה- Roku שלך. הערוץ יופיע ב- Roku שלך בתוך 24 שעות כאשר הוא יבדוק אוטומטית אם קיימים עדכונים, אך אינך צריך לחכות.

כדי לבדוק את הערוץ הפרטי ולהורידו מיד, פתח את מסך ההגדרות, בחר מערכת, בחר עדכון מערכת ובחר "בדוק עכשיו". ה- Roku שלך יוריד אוטומטית כל ערוצים פרטיים חדשים שהוספת.

התחל לצפות בערוץ הפרטי

לאחר התקנת הערוץ הפרטי, הוא יופיע לצד כל הערוצים המותקנים האחרים שלך במסך הבית של Roku שלך. הערוץ הפרטי מגיע מאותו חנות ערוץ Roku שממנו מגיעים הערוצים האחרים שלך, והוא יעודכן אוטומטית כמו שהם יעשו.

אתה יכול להסיר ערוץ פרטי כמו שאתה מסיר כל ערוץ אחר. פשוט בחר אותו במסך הבית של Roku עם השלט הרחוק שלך, לחץ על כפתור * ובחר באפשרות להסרתו. יהיה עליך להזין מחדש את הקוד שלו באתר של Roku אם תרצה להוסיף אותו שוב.