כיצד להפעיל או להשבית את מסך המגע של המחשב שלך ב- Windows 10

כולנו מכירים טאבלטים עם מסך מגע, אך בחלק מהמחשבים הניידים יש גם מסכי מגע. אנו חושבים שהם די שימושיים, אך אם אתה נוטה להשתמש במחשב הנייד שלך בשילוב המקלדת והעכבר הרגילים, תוכל להשבית את מסך המגע במכשיר Windows 10 שלך די בקלות.

קשורים: מחשבים ניידים עם מסך מגע אינם רק גימיק. הם למעשה שימושיים

אולי אתה מראה למישהו כיצד לעשות משהו במחשב הנייד שלך ובסופו של דבר אתה נוגע במסך ועושה משהו לא מכוון. או אולי אינך משתמש במסך המגע. זה יהיה מועיל אם תוכל להשבית את מסך המגע, אפילו באופן זמני. אין דרך מובנית להשבית את מסך המגע, אך קל לעשות זאת באמצעות מנהל ההתקנים.

כדי להשבית את מסך המגע ב- Windows 10, לחץ על Windows + X במקלדת שלך כדי לגשת לתפריט User Power ולאחר מכן בחר "מנהל ההתקנים".

במנהל ההתקנים, לחץ על החץ הימני משמאל למכשירי ממשק אנושיים כדי להרחיב את הרשימה.

לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הפריט "מסך מגע תואם HID" ובחר "השבת" מרשימת הקופצים.

מופיעה תיבת דו-שיח אזהרה המודיעה לך כי השבתת מכשיר זה תביא לכך שהוא יפסיק לפעול. מכיוון שזה מה שאתה רוצה, לחץ על "כן".

סמל קטן שנראה כמו חץ למטה מתווסף לסמל עבור פריט מסך המגע התואם HID, המציין שהוא מושבת. כעת, כשאתה נוגע במסך שלך, שום דבר לא אמור לקרות מלבד הוספת כתמי אצבעות נוספים למסך.

כדי להפעיל מחדש את מסך המגע, פשוט לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הפריט "מסך מגע תואם HID" תחת התקני ממשק אנושיים במנהל ההתקנים ובחר "אפשר" מהתפריט הקופץ.

יש גם מצב טאבלט מיוחד שעושה שימוש במסך המגע כדי לקיים אינטראקציה עם Windows. שולחן העבודה של Windows מושבת כאשר מצב טאבלט מופעל ומסך התחל משמש באופן בלעדי.