כיצד לנהל את מצב שינה במצב חלונות 7

אם אינך משתמש באפשרות מצב שינה ב- Windows 7, תוכל לחסוך מקום בדיסק על ידי השבתתו. כאן נבחן כמה דרכים שונות לניהול אפשרויות שינה ב- Windows 7.

הערה: מצב שינה אינו אופציה במערכות עם זיכרון RAM 4GB ומעלה.

הפעל או השבת את מצב שינה באמצעות שורת הפקודה

שימוש בשורת הפקודה עשוי להיות הדרך הקלה ביותר להפעיל או להשבית את מצב שינה. לחץ על התחל והקלד CMD בתיבת החיפוש והוא יופיע תחת תוכניות. לחץ לחיצה ימנית על הסמל ובחר הפעל כמנהל .

שורת הפקודה נפתחת ותשתמש בהמשך כדי להפעיל את מצב שינה.

powercfg / שינה במצב פועל

הקלד את הדברים הבאים כדי להשבית את מצב שינה.

powercfg / שינה במצב כבוי

נהל שינה באמצעות לוח הבקרה

לחץ על התחל ופתח את לוח הבקרה ואז לחץ על אפשרויות צריכת חשמל.

בצד שמאל לחץ על שנה כאשר המחשב ישן .

כעת לחץ על שנה הגדרות מתח מתקדמות .

בחלון אפשרויות צריכת חשמל מתקדמות הרחב את עץ השינה ואז הרחיב את מצב שינה לאחר ושנה את הדקות לאפס כדי לכבות אותו. לחלופין, תוכל לציין את כמות הדקות שברצונך להעביר לפני שהוא עובר למצב שינה. לאחר שבחרת לחץ על החל והפעל בסדר ואז סגור את המסכים הנותרים.

איפה שינה?

מה אם תנסה באפשרות שורת הפקודה להפעיל אותה ומצב שינה עדיין לא זמין? אז מה שתרצה לעשות הוא להשבית שינה היברידית על ידי הרחבת אפשר שינה היברידית וכיבוי.

עכשיו אתה צריך להיות במצב שינה ומצב שינה כחלק מאפשרויות ההפעלה בתפריט ההתחלה ויהיה גם אפשרות כשתלחץ על Ctrl + Alt + Del.

השבת מצב שינה באמצעות Regedit

הערה: שינוי ערכי הרישום עלול לגרום למחשב שלך להיות לא יציב או להפסיק לתפקד ומומלץ רק למשתמשים מנוסים.

כעת, כאשר כתב ויתור הוא מהדרך ... ייתכן שתרצה להשבית לחלוטין את מצב שינה באמצעות עריכת רישום. פתח את הרישום ועיין ב- HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Power ושנה את נתוני הערך HiberFileSizePercent ו- HibernateEnabled לאפס. לאחר שביצעת את השינויים מתוך עורך הרישום והפעל מחדש את המכונה.

אם אתה תמיד מכבה את המחשב או לעולם לא עושה זאת, תוכל להשבית את מצב שינה כדי להרוויח קצת שטח נוסף בדיסק הקשיח. במחשב Windows 7 (32 סיביות) שלנו עם כונן קשיח של 300 ג'יגה, השבתת מצב שינה השיגה לנו קצת יותר מ -3 GB של שטח דיסק נוסף. זה אולי לא נראה כמו הרבה במיוחד עם כוננים בעלי קיבולת גבוהה של ימינו, אך אם אינך זקוק למצב שינה, מדוע לא להחזיר לעצמו שטח זה?