האתרים הטובים ביותר לצפייה בסרטים תיעודיים בחינם

אם אתם חובבי סרטי תעודה, ישנם אתרים רבים בהם תוכלו לצפות בהם בחינם. להלן רשימה של אתרים שמצאנו, חלקם מאפשרים להוסיף הערות על הסרטים ואף מאפשרים להוריד את הסרטים.

סרטי תעודה מובילים

סרטי תעודה מובילים מציעים סרטי תעודה מלאים ומידע על סרטי תעודה על ידי ציטוט ביקורות ממקורות מהימנים. הסרטים התיעודיים מסווגים בקטגוריות, מה שמקל על מציאת סרטים על הנושאים המועדפים עליך. אתה יכול גם להוסיף הערות על סרטים תיעודיים שצפית בהם, ולספק דעות שצופים אחרים יכולים לקרוא על הסרטים כדי לראות אם הם רוצים לצפות בהם.

אם אתה מוצא סרטי תעודה שאתה באמת אוהב, תוכל להחליט לקנות אותם מחנות הסרטים הדוקומנטריים המובילים.

Freedocumentaries.org

Freedocumentries.org משדר סרטים תיעודיים באורך מלא, מעורר מחשבה, חינוכי ומשעשע בחינם, ללא צורך בהרשמה. הם חיפשו באינטרנט סרטונים שהופקו היטב ואוספים אותם לאתר אחד. בחלק מהסרטים תוכלו אפילו לצפות בטריילרים או להוריד את הסרט. לחלק מהסרטים באתר תפוצה רחבה, אך אחרים נוצרים על ידי יוצרי סרטים עצמאיים, התלויים באתרים כמו Freedocumentaries.org כדי להעביר את המידע שלהם לציבור.

גן עדן תיעודי

גן עדן תיעודי מציע אוסף עצום של סרטים תיעודיים המשתרעים על פני ז'אנרים רבים. הם מעדכנים את האתר ברציפות מדי יום כדי לספק את הטוב ביותר בסרטים תיעודיים.

DocumentaryWIRE

DocumentaryWIRE מציע אוסף גדול של סרטי תעודה חינמיים, מעניינים וחינוכיים לצפייה ברשת. הסרטים מכסים ז'אנרים רבים. צפה מה תופס את העניין שלך ושתף את מחשבותיך.

סרטים תיעודיים פתוחים

סרטי תעודה פתוחים מנהלים מאגר דוקומנטרי עם הרבה סרטים תיעודיים כדי שתוכלו לצפות בהם בחינם בהרבה קטגוריות. אין עלויות הכרוכות בכך ואינך צריך להירשם. עם זאת, תוכל להירשם אם ברצונך ליצור רשימת השמעה משלך ולקבל עדכוני דוא"ל כאשר מתווספים סרטי תעודה חדשים. יש גם אפשרות להוספה אוטומטית של סרטי תעודה חדשים לפלייליסט שלך.

Documentary.net

Documentary.net מציע קטלוג גדול של סרטי תעודה באורך מלא, בחינם על מגוון רחב של נושאים, כגון טבע, פוליטיקה, מדע והיסטוריה. תוכלו לגלוש לפי קטגוריות, למיין לפי סרטים מובילים, לפי אורך (קצר, אמצעי וארוך, שהם פחות מ- 10, 11-30 ו- 30+ בהתאמה), ואפילו לצפות במיני תיעוד אודות יצירת הסרט סרטי תעודה עצמם. הסרטים התיעודיים זמינים ברחבי העולם, ללא כל מגבלות טריטוריות.

DocumentaryStorm

DocumentaryStorm מציע סרטי תעודה באורך מלא בחינם שנאספים מרחבי האינטרנט. המטרה העיקרית שלהם היא לשתף ידע, להפיץ רעיונות וליהנות. DocumentaryStorm מוסיף סרט תיעודי חדש לאתר שלהם מדי יום.

Documentary24.com

Documentary24.com אוסף את סרטי התיעוד הטובים ביותר שיש ברשת. צפה בסרטים תיעודיים איכותיים הזורמים ישירות בדפדפן מבלי להצטרך להירשם.

סרטי תעודה מלאים

סרטי תעודה מלאים מציעים כמה מהסרטים התיעודיים האינפורמטיביים ביותר, הזמינים באינטרנט, המאורגנים בקטגוריות. ניתן גם לפרסם תגובות אודות הסרטים ולדרג אותם.

Documentary-Log.com

Documentary-Log.com הוקמה על ידי אוהדי סרטי תעודה שאוספים את הסרטים הטובים ביותר מרחבי הרשת. הם מתמקדים בסרטים תיעודיים מדעיים, כי זה נראה לז'אנר הכי לא מיוצג באינטרנט, אבל הם מציעים גם סרטים המכסים ז'אנרים אחרים. אל תהסס להוסיף הערות על סרטים שאתה צופה באתר שלהם ולדרג גם את הסרטים.

שפופרת תעודה

Tube Documentary מציע מגוון רחב של סרטי תיעוד באורך מלא המכסים עשרים ושתי קטגוריות, כגון אמנות, בריאות, מדע, טיולים והיסטוריה. אתה יכול לחפש לפי נושא או שם הסרט התיעודי כדי לראות אם הוא זמין באתר.

Tube Documentary כולל גם את 100 הסרטים התיעודיים המובילים הנצפים בכל שבוע. יש גם קטע באתר המאפשר לך להגיש סרטים תיעודיים שאתה מפיק ולהכין בעצמך. הגשות אלו נבדקות על ידי עורכי האתר כדי לבדוק אם הן מתאימות לאתר.

אתה יכול להירשם בחינם לצינור התיעודי כדי להתעדכן לגבי מהדורות חדשות המוצגות באתר. אפשרות נוספת היא לשלוח סרטי תעודה חדשים לקורא העדכונים שלך באמצעות עדכוני RSS. אתה יכול לבחור להירשם להתראות דוא"ל שבועיות, ולהודיע ​​לך מדי שבוע על מהדורות חדשות הזמינות ב- Documentary Tube. מידע על שחרור חדש זמין גם על ידי לחבב את Documentary Tube בפייסבוק או על ידי ביצוע האתר בטוויטר. יש גם מתנה מדי חודש לחברים רשומים.

סרטים תיעודיים שצפיתם בהם ב- Documentary Tube מתווספים אוטומטית לפלייליסט, כך שתוכלו לחזור בקלות ולצפות בהם שוב, או לגלות באילו נושאים וכותרות כבר צפיתם. יש גם חלק באתר המכיל מאמרים הסוקרים חלק מהסרטים התיעודיים הנוכחיים, המספקים מידע נוסף על הסרטים. רשימת מאמרים זו מתעדכנת מדי שבוע.

סרטי תעודה מדעיים

האם אתה אוהב סרטי תעודה מדעיים? האתר סרטי תעודה מדעיים מציע אוסף של מיטב סרטי התיעוד המדעיים הקיימים באינטרנט. הם מתמקדים באיכות, ולא בכמות. לא תמצאו סרטים תיעודיים "מלאים ברעיונות מטאפיזיים, עב"מים, אנרגיות ביו ומדעי מטא אחרים." מה שתמצא הם סרטי תעודה מדעיים אינפורמטיביים, חושפניים, מעניינים ומפתיעים על נושאים כמו אסטרונומיה, ביולוגיה, מתמטיקה, פיסיקה, IT וטכנולוגיה.

סרטים תיעודיים בחינם של YouTube

כידוע, ישנם סרטונים רבים הזמינים ב- YouTube, כולל סרטים תיעודיים בחינם. אלה עשויים להימצא בחלק מהאתרים האחרים שאוספים סרטי תעודה, או שתוכל לגשת אליהם ישירות ב- YouTube.

IndieMovies Online

IndieMovies Online מוקדש להפצה חופשית וחוקית של סרטים עצמאיים. בנוסף לצפייה בסרטים עצמאיים איכותיים, IndieMovies Online גם מעודד אותך לכתוב עבורם, על ידי הגשת עותק של היצירה שלך (לא יותר מ -700 מילים ושום דבר פוגע). היצירה תיבחן, ואם היא תעמוד בהנחיות ובקריטריונים הבסיסיים, היא תפורסם במדור הכותבים האורחים באתר. זה מקדם דיונים משמעותיים, ניסוחים ומושכלים בנוגע לקולנוע.

הם גם מתכננים לתמוך בסרט עצמאי בשורשיו על ידי הצגת עבודתם של סטודנטים לקולנוע ברחבי העולם. הם הזמינו סטודנטים לקולנוע מכל בתי הספר להגיש את עבודתם לשיתוף ב- IndieMovies Online.

מדריך תיעודי

המדריך התיעודי הוא אחד ממנועי החיפוש הבודדים המורכבים באינטרנט ומציע גישה לאוסף הרחב ביותר של סרטי תעודה. הם חקרו ואינדקסו אלפי סרטים, מאות אתרי אינטרנט ומאגרי מידע רבים מרחבי העולם. הסרטים אורגנו ותויגו וסיננו לצורך חינוך ומודעות.

ארכיון אינטרנט - ארכיון תמונות נעות

מקום נוסף למצוא סרטים תיעודיים הוא ארכיון התמונות הנעות באתר ארכיון האינטרנט. אתר זה מכיל אלפי סרטים דיגיטליים שהועלו על ידי משתמשי ארכיון. יש כנראה כמה סרטי תעודה בין האוסף שעשויים להגיע לשיא העניין שלך.

אני מקווה שרשימה זו עוזרת לך למצוא סרטים תיעודיים בחינם, חינוכיים ומשעשעים שמעניינים אותך ומעוררים אותך. אם ידוע לך על אתרים טובים אחרים למציאת סרטים תיעודיים בחינם ומופצים כחוק, ספר לנו בתגובות.