כיצד לשלוח מסמך בפקס מהסמארטפון שלך

אתה יכול לחתום על מסמך PDF מהטלפון, הטאבלט או כל מחשב אחר ולשלוח אותו בדוא"ל למישהו. אך ארגונים מסוימים עדיין אינם מקבלים מסמכים באמצעות דואר אלקטרוני - ייתכן שתצטרך לשלוח מסמכים בפקס במקום זאת.

לא, אינך יכול להשתמש בחיבור הטלפון של הטלפון החכם כמכשיר פקס או כמודם חיוג. יהיה עליך להסתמך על אפליקציה או שירות צד ג 'שמבצע עבורך את הפקס, בדיוק כמו שאתה שולח מדי פעם את הפקס מהמחשב שלך.

כן, זה יעלה לך

קשורים: כיצד לשלוח ולקבל פקסים באופן מקוון ללא מכונת פקס או קו טלפון

לא תמצא אפליקציה המאפשרת לך לשלוח מספר בלתי מוגבל של פקסים בחינם. כל אפליקציה שתמצא כאן תעלה לך כסף לשימוש קבוע. יישומים מסוימים עשויים לאפשר לך לשלוח קומץ דפים בחינם, אבל זהו. שירותים אלה חייבים לשמור עבורך על מספרי טלפון וממשק עם רשת הטלפון. הטלפון החכם שלך לא יכול לשמש כמודם חיוג, ולכן אתה תלוי בשרתי השירות שיעשו את הכבד.

אבל למרות שזה יעלה לך, זה יכול לחסוך לך כסף ולהיות נוח יותר מהאלטרנטיבה. האלטרנטיבה היא תשלום לשימוש במכשירי פקס בחנות, או רכישת מכשיר פקס משלך וחיבור לטלפון קווי. שניהם ככל הנראה יקרים משמעותית אם רק תצטרכו לשלוח מספר פקסים.

שיטה זו מאפשרת לך גם לעשות הכל באופן אלקטרוני לחלוטין. ניתן לחתום ולמלא מסמכי PDF בטלפון ולשלוח אותם בפקס. לחלופין, השתמש במצלמת הטלפון שלך כדי לסרוק מסמכי נייר ולשלוח אותם בפקס.

אפליקציות iPhone או Android

חפש "פקס" ב- App Store ואתה תמצא כמה אפשרויות די, אבל אף אחת מהאפליקציות הן למעשה בחינם, והמעטים שעושים לספק כמה עמודי פקס חינם מוגבלים בדרך כלל רק לקומץ של דפים לפני שהם התחל לחייב אותך.

אבל יש בעיה גדולה יותר - ברוב המכריע של הפעמים כשאתה צריך לשלוח משהו בפקס, אתה שולח מסמך שמכיל מידע אישי מאוד - הרי הבריאות והממשלה נוטים לדרוש דברים בפקס, והרי הם גם התמודדות עם המידע האישי שלך.

אתה לא צריך לסמוך על אף אחד שיטפל במידע האישי שלך בפקס. אז יש לנו כמה המלצות עבורך.

משתמשים חשמליים: פקס RingCentral

אם אתה הולך לשלוח פקסים רגישים כל הזמן, או שאתה עובד בחברה ואתה מנסה לבחור שירות, RingCentral Fax, שנמצא בבעלות חלקית של סיסקו ו- AT&T, הוא כנראה הבחירה הטובה ביותר לצרכים שלך, במיוחד מכיוון שיש להם הרבה תכונות אבטחה נהדרות ותמיכה במספר משתמשים עם קווי פקס נפרדים.

יש להם גם אפליקציה סלולרית ממש חלקלקה, שהיא כנראה אחת הדרכים היפות ביותר להתמודד עם פקס, או שתוכלו לשלוח פקסים באמצעות דוא"ל במקום זאת. יש לו את כל התכונות האחרות שאתה יכול לדמיין, כולל שילובים עם Outlook, Google Drive, Dropbox, Box, ואתה יכול אפילו לקבל מספר חינם. יש לו גם הרבה תכונות אבטחה שיהיו שימושיות לעסקים או אנשים שמשדרים מידע מאובטח.

כמובן, אם אתה רק רוצה לשלוח כמה פקסים, אתה יכול להירשם לאחת מהתוכניות הזולות שלהם ... ואז פשוט לבטל אחרי חודש-חודשיים.

משתמש מזדמן:

אם אתה רק רוצה לשלוח כמה פקסים מדי פעם, אתה יכול גם לבחור ב- eFax, הידועה היטב כחברה שהמציאה בעצם פקס דיגיטלי. יש להם אפליקציה ניידת נחמדה שמאפשרת לכם לשלוח ולקבל פקסים גם יחד.

אם אתה רק צריך לשלוח את הפקס מדי פעם, אנו ממליצים גם על MyFax, המאפשרת לך לשלוח עד 10 עמודים בחינם מבלי לשלם. זה לא נשמע כמו הרבה, אבל זה יותר עמודים בחודש מאשר רוב האנשים צריכים לשלוח פקס בשנה. אם אכן תצטרך לשלוח דפים נוספים בכל חודש, תוכל לשדרג לתוכנית רגילה.

שני הספקים הללו הם בעלי מוניטין ובבעלות אותה חברה גדולה שעושה זאת כבר שנים. זה לא איזה מבצע לטוס בלילה. יתכן ואין להם את כל תכונות האבטחה ש- RingCentral עושה, אך אינך צריך לדאוג למי יש את המידע האישי שלך.

פקס באמצעות דואר אלקטרוני

אם אתה משתמש ב- Windows Phone, Blackberry, Tablet Fire או מערכת הפעלה אחרת, אתה תמיד יכול להירשם ל- RingCentral, eFax או MyFax ואז להשתמש באתר האינטרנט שלהם כדי לשלוח את הפקס - או שאתה יכול להשתמש בפקס שלהם בדוא"ל. תכונה.

קשורים: חתום על מסמכי PDF ללא הדפסה וסריקה מהם מכל מכשיר

כמעט כל הספקים מאפשרים לך לשלוח פקסים באמצעות שליחת מסמך בדוא"ל למספר שאליו אתה מנסה לפקס, בשילוב עם סיום מותאם אישית. לדוגמה, אם תרצה לשלוח משהו לפקס 800-555-1212, היית שולח את המסמך לדוא"ל כמו [email protected] (לא כתובת אמיתית).

היכולת לשלוח פקסים בדוא"ל פירושה שכל מכשיר נייד יכול לשלוח פקסים בקלות ללא צורך בהתקנת אפליקציה נוספת.

בסופו של דבר, אין יישום פקס אחד טוב ביותר לכולם. אם אתה צריך לשלוח לא מעט עמודים באופן שוטף, שירות מבוסס מנוי כמו RingCentral או eFax יכול להיות הטוב ביותר. אם אתה רוצה פשוט לשלוח פקס מהיר, MyFax היא כנראה ההימור הטוב ביותר שלך.

אם אתה משתמש בפלטפורמה אחרת של סמארטפונים (כמו Windows Phone), הפתרון הטוב ביותר הוא למצוא שירות פקס שמאפשר לך לשלוח באמצעות דוא"ל, שהיא בדרך כלל הדרך הקלה והטובה ביותר לשלוח פקסים בכל מקרה.

קרדיט תמונה: קארל ברון בפליקר