כיצד להסיר (או לשנות) חצים בסמלי קיצור דרך ב- Windows 7, 8 ו- 10

ב- Windows, סמלים לקיצורי דרך כוללים חצים קטנים כדי להזכיר לך שמה שאתה מסתכל הוא קיצור דרך. למרות שהחצים קטנים יותר מאשר בכמה גרסאות קודמות של Windows, הם לא מושכים במיוחד. למרבה המזל, הם די קלים להסרה.

הסרת החיצים הקטנים מצריכה התאמה לרישום Windows, אך ישנן כמה דרכים שונות להתמודד עם זה. שיטות אלה אמורות לעבוד ב- Windows 7, 8 ו- 10.

ערוך את הרישום באופן ידני

זו אמנם לא הדרך הקלה ביותר, אך תוכלו לערוך את הרישום בעצמכם מבלי להוריד או להריץ תוכנה נוספת. אתה יכול גם להשתמש ברישום כדי להחזיר את החץ הגדול מימי Windows Vista, למקרה שאתה אוהב דברים מכוערים באמת.

קשורים: כיצד לגבות ולשחזר את הרישום של Windows

מכיוון שאנחנו עומדים לבצע שינויים ברישום, נזרוק את האזהרה המחייבת: עורך הרישום הוא כלי רב עוצמה, ובוודאי תוכלו לשנות דברים שיהפכו את המערכת שלכם לא יציבה או אפילו בלתי פעילה. זהו פריצה פשוטה שכל אחד יכול לעשות, כל עוד אתה מקפיד על ההוראות. אם מעולם לא עבדת איתו בעבר, שקול לקרוא כיצד להשתמש בעורך הרישום לפני שתתחיל. ובהחלט גבה את הרישום (ואת המחשב שלך!) לפני שתבצע שינויים.

כדי להתחיל, פתח את עורך הרישום על ידי לחיצה על התחל והקלדת "regedit". לחץ על Enter כדי לפתוח את עורך הרישום ולתת לו הרשאה לבצע שינויים במחשב האישי שלך. בעורך הרישום, השתמש בסרגל הצד השמאלי כדי לנווט למפתח הבא:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer

עיין דרך מקש סייר ובדוק אם יש מפתח משנה בשם אייקוני מעטפת. אם לא, יהיה עליכם ליצור אותו על ידי לחיצה ימנית על סמל התיקיה סייר, בחירה חדשה> מפתח ושימו לו סמלי מעטפת.

בשלב הבא, תיצור ערך חדש בתוך מפתח סמלי מעטפת. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל התיקיה Shell Icons ובחר חדש> ערך מחרוזת. תן שם לערך החדש 29.

עכשיו אתה הולך לשנות את הערך הזה. לחץ פעמיים על הערך החדש 29 והקלד (או העתק והדבק) את הדברים הבאים בתיבה "נתוני ערך" כדי להסיר חצים מסמלי קיצור הדרך:

 % windir% \ System32 \ shell32.dll, -50

לחץ על אישור וצא מעורך הרישום. יהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב (או להתנתק ולחזור אליו) כדי לראות את השינויים. אם אתה רוצה להחזיר את החצים, פשוט מחק את הערך 29 שיצרת. אתה יכול להשאיר את מקש Shell Icons במקום.

יש לך גם אפשרות אחרת, אם אתה נוטה כל כך. אתה יכול להחליף את החצים הרגילים עם החצים גדולים במיוחד בסגנון ויסטה. הם ענקיים ומכוערים, אך אין לטעות אילו סמלים היו קיצורי דרך. פשוט השתמש במחרוזת זו לערך במפתח 29 שיצרת:

% windir% \ System32 \ shell32.dll, -16769

ואז, שוב, סגור את עורך הרישום והפעל מחדש את המחשב שלך כדי לראות את השינויים.

הורד את גרזן הרישום שלנו בלחיצה אחת

קשורים: כיצד ליצור פריצות רישום עבור Windows משלך

אם לא מתחשק לכם לצלול לתוך הרישום בעצמכם, יצרנו כמה פריצות רישום להורדה בהן תוכלו להשתמש. פריצה אחת מסירה את החצים, אחת מחליפה אותם בחצים גדולים ואחת מחזירה אותם לסגנון ברירת המחדל. שלושתם כלולים בקובץ ה- ZIP הבא. פשוט לחץ פעמיים על זה שברצונך להשתמש בו, לחץ על ההנחיות, ואז הפעל מחדש את המחשב שלך (או התנתק וחזור אליו).

פריצות חץ קיצור של Windows

פריצות אלה הן למעשה רק מקש מעטפת אייקון שתיארנו לעיל, מיוצא לקובץ .REG. הפעלת הפריצה מוסיפה את המפתח לרישום. אם אתה נהנה להתעסק עם הרישום, כדאי לקחת את הזמן ללמוד כיצד ליצור פריצות רישום משלך.

שנה את ההגדרה באמצעות Windows Tweaker Ultimate

הדרך הקלה ביותר להסיר חיצים של קיצורי דרך, אם אתה מוכן להוריד תוכנה נוספת, היא להשתמש בכלי לתיקון צד שלישי. אחד הטובים ביותר הוא Ultimate Windows Tweaker 4 עבור Windows 10. עבור Windows 8, אתה צריך UWT 3. עבור Windows 7, אתה צריך UWT 2.2. זה במקרה גם בחינם וזה כלי נייד, אז אין מה להתקין. פשוט הורד אותו, הפעל אותו והתחל לצבוט. כלים כאלה מציעים הרבה אפשרויות לצבוט, ולכן העצה שלנו היא ללכת לאט. בצע שינוי או שניים בכל פעם ובדוק כיצד הם עובדים, ואז חזור לעוד. Windows Tweaker האולטימטיבי יוצר עבורך באופן אוטומטי נקודת שחזור מערכת כאשר היא מתחילה, אך אם אתה מודאג לגבי שינוי, קדימה וגבה תחילה את המחשב. אתה תמיד לוקח סיכון קטן כשאתה משתמש בכלי לשינוי מערכת כאלה.

כדי להסיר חצים מסמלי קיצור דרך בעזרת Windows Tweaker Ultimate, בחרו בסעיף התאמה אישית משמאל, לחצו על הכרטיסיה סייר הקבצים, ואז לחצו על "הסר את החצים של קיצורי הדרך מסמלי הקיצור." כדי להחזיר אותם, בצע את אותו התהליך. הלחצן ייקרא כעת "שחזר חיצים לקיצורי דרך לסמלי קיצור דרך."

זה כל מה שצריך! לא משנה באיזו שיטה אתה משתמש, אתה אמור להיות מסוגל לקבל בדיוק את הסמלים שאתה רוצה עם מינימום מהומה.