כיצד לגשת לשירותי iCloud באנדרואיד

משתמשי אפל מסוגלים לאחסן את ההערות, התמונות, אנשי הקשר וההגדרות שלהם באחסון iCloud שלהם ולסנכרן אותם בין מכשירי אפל מרובים. גישה לנתוני iCloud שלך ב- Android היא תהליך מסובך יותר, אך זה אפשרי. כך.

ראשית, יהיה עליך להיות מודע למגבלות. אפל, לפי העיצוב שלה, בדרך כלל לא משחקת טוב עם מכשירים אחרים שאינם של אפל. אתה יכול להשתמש ב- iCloud בקלות ב- Mac, iPhone או iPad, אך לא תראה אפליקציית Android רשמית עבור iCloud תופיע בקרוב.

שימוש ב- iCloud Online באנדרואיד

הדרך היחידה הנתמכת לגשת לשירותי iCloud שלך ב- Android היא להשתמש באתר iCloud. הגישה שלך עדיין מוגבלת למדי - בתחילה תהיה לך גישה רק לתמונות ולהערות השמורים שלך, כמו גם לשירות "מצא אייפון".

כדי להתחיל, עבור לאתר iCloud במכשיר אנדרואיד שלך והיכנס באמצעות מזהה Apple והסיסמה שלך.

אם הגדרת אימות דו-גורמי בחשבון iCloud שלך, ייתכן שתצטרך מכשיר MacOS, iOS או iPadOS המחובר לחשבונך כדי לקבל קוד המאפשר לך להיכנס.

הקלד את הקוד שמופיע במכשיר Apple שלך ​​בתהליך הכניסה באנדרואיד, אם זה המקרה.

אתר iCloud ישאל אותך אם אתה סומך על הדפדפן שבו אתה משתמש כדי להיכנס. אם המכשיר שלך, לחץ על כפתור "אמון" - לא תצטרך לספק קוד בן שש ספרות מ- iOS אחר, iPadOS, או מכשיר ה- macOS כדי להיכנס שוב.

אחרת, הקש על "אל תסמוך" או "לא עכשיו" כדי להמשיך מבלי לסמוך על המכשיר.

שימוש בתמונות iCloud, Notes, ו- Find iPhone ב- Android

אם פרטי הכניסה שלך נכונים, אתה אמור לראות את לוח המחוונים של iCloud (מוגבל למדי) באנדרואיד.

אתה יכול להקיש על "הגדרות חשבון" כדי לגשת להגדרות חשבון Apple שלך ​​או לבחור באחד משלושת הסמלים הרשומים כדי לגשת לשירותי ההערות, התמונות או חיפוש iPhone.

אלה השירותים היחידים שאפל מאפשרת לך להציג בקלות במכשיר ה- Android שלך באמצעות דפדפן נייד.

גישה לתמונות iCloud

לחיצה על סמל "תמונות" תביא את תמונות iCloud שנשמרו.

אתה יכול להקיש על כפתור "העלה" כדי להעלות תמונות חדשות. בחר אחד מהפריטים כדי להציג או למחוק אותם מאחסון iCloud שלך או כדי להוריד אותם כקבצים מקומיים למכשיר ה- Android שלך.

גישה להערות iCloud

לחיצה על סמל "הערות" תציג את הערות iCloud השמורות שלך.

כמו בתמונות iCloud, החלק הזה עבר אופטימיזציה לצפייה בנייד. באפשרותך להציג, לערוך ולמחוק את ההערות הקיימות שלך, או להקיש על כפתור "הוסף" בפינה השמאלית העליונה כדי ליצור הערה חדשה.

באמצעות Find iPhone ב- Android

השירות האחרון אליו תוכלו לגשת בקלות באנדרואיד באמצעות אתר iCloud הוא שירות מצא אייפון. הקש על סמל "מצא אייפון" בלוח המחוונים הראשי של iCloud כדי להתחיל.

ייתכן שיהיה עליך להזין מחדש את סיסמת חשבון Apple שלך ​​ולספק קוד אימות בן שש ספרות בשלב זה.

לאחר האישור, תוצג רשימת מכשירי אפל (כולל מכשירי iOS, iPadOS ומכשירי macOS) המצורפים לחשבונך. הקש על אחד המכשירים המפורטים כדי לראות היכן הם נראו לאחרונה והאם הם פעילים כרגע.

לחץ על כפתור "הפעל צליל" כדי לאתר את המכשיר או "מחק אייפון", "מחק אייפד" או "מחק מק" כדי למחוק את המכשיר מרחוק. אתה יכול גם להשתמש בתכונה 'מצב אבוד' כדי להציג הודעה על מסך מכשיר ה- Apple שלך ​​אם איבדת את המכשיר.

קשורים: מהו "מצב אבוד" ב- iPhone, iPad או Mac?

לחץ על כפתור "מצב אבוד" כדי לעשות זאת.

שימוש בשירותי iCloud אחרים באנדרואיד

למרות שאתה יכול לגשת לחלק משירותי iCloud באפליקציות צד שלישי, יישומים אלה אינם רשמיים ואיכותם והצלחתם בגישה ל- iCloud ישתנו.

השירות הקל ביותר לגישה הוא חשבון הדוא"ל שלך ב- iCloud. ניתן להגדיר גישה לדוא"ל של iCloud באנדרואיד באמצעות Gmail או אפליקציית דוא"ל אחרת. זה יאפשר לך לשלוח ולקבל הודעות דוא"ל מחשבון הדוא"ל שלך iCloud באמצעות מכשיר ה- Android שלך.

קשורים: כיצד להגדיר גישה לדוא"ל של iCloud באנדרואיד

ניתן לגשת לשירותים אחרים דרך אתר iCloud, אך יהיה עליך לעבור לתכונת מצב שולחן העבודה של הדפדפן כדי להציג אותם. אנחנו לא נצפה את זה, זו לא הדרך הקלה ביותר להציג את לוח השנה או אנשי הקשר שלך ב- iCloud, גם אם יש לך תצוגה ניידת גדולה. זה עדיין אמור לעבוד, אך אל תצפה לאותה חוויית משתמש שתמצא במכשיר iOS או iPadOS.

כדי להשתמש בשירותי iCloud אלה באנדרואיד, היכנס לאתר iCloud באמצעות Chrome עבור Android. לאחר הכניסה, הקש על סמל תפריט ההמבורגר בפינה השמאלית העליונה ואז בחר בתיבת הסימון "אתר שולחן העבודה".

פעולה זו תבטל את דף הנייד ותטען את גרסת שולחן העבודה המקבילה של אתר iCloud.

המגוון המלא של שירותי iCloud יופיע, אם כי יהיה קשה יותר לקרוא את הדף. ייתכן שתרצה לעבור למצב לרוחב במכשיר ה- Android שלך לניווט טוב יותר בשלב זה.

מכאן, הקש על כל אחד מהשירותים כדי לגשת אליהם. הקשה על "תזכורות" תטען רשימה של תזכורות iCloud שנשמרו, למשל.

מכיוון שזה אינו מצב תצוגה נתמך, הפונקציונליות של שירותים אלה ב- Android עשויה להשתנות. הניווט בשירותים אלה יהיה מסובך, אך אתה אמור להיות מסוגל להשתמש במצב תצוגה זה כדי לגשת לאנשי הקשר השמורים שלך, ליומן ולאחסון הקבצים של כונן iCloud.

שירותים אחרים כמו דפים ומספרים צריכים לטעון טכנית ולאפשר לך להציג קבצים, אך לא ניתן יהיה להשתמש בהם בצורה משמעותית.

התקנת iCloud כאפליקציית אינטרנט מתקדמת באנדרואיד

אם אתה רוצה להשתמש בשירותי iCloud שלך ב- Android באופן קבוע, כדאי יהיה להוסיף אותו למסך הבית שלך כאפליקציית אינטרנט מתקדמת (PWA). זה מאפשר לך לפתוח את דף iCloud כמו אפליקציה "אמיתית", מבלי שתצטרך לפתוח קודם את Chrome.

לשם כך, עבור אל אתר iCloud בדפדפן Chrome Chrome שלך. הקש על סמל תפריט ההמבורגר בפינה השמאלית העליונה ואז בחר באפשרות "הוסף למסך הבית".

יהיה עליך לתת ל- iCloud PWA שלך שם מתאים. השתמש בשם ברירת המחדל של "iCloud" או שנה את שמו ולאחר מכן הקש על כפתור "הוסף" כדי לאשר.

לאחר מכן יהיה עליך ללחוץ לחיצה ארוכה ולגרור את הסמל שמופיע למסך הבית שלך, ולהציב אותו בכל מקום המתאים לך ביותר. ההוראות שעל המסך עשויות להשתנות, תלוי בגרסת Android שלך.

לחלופין, הקש על כפתור "הוסף" כדי שהאפליקציה תוצב על מסך הבית שלך באופן אוטומטי.

זה יוסיף את סמל iCloud למסך הבית של Android. הקשה על סמל זה תטען את iCloud בסביבה דמוית אפליקציות מבודדת לחלוטין.

לא תוכל לעבור למצב שולחן עבודה באמצעות PWA, כך שתוגבל לגשת לתמונות iCloud שלך, הערות ושירותי iPhone למצוא.

כיסינו את רשימת שירותי iCloud האפשריים אליהם אתה יכול לגשת באנדרואיד, אך חלקם אינם בהישג יד. אינך יכול להשתמש ב- iMessage באנדרואיד בכלל, ולא ניתן להשתמש ב- Apple AirDrop באנדרואיד.

קשורים: האם אתה יכול להשתמש ב- iMessage במחשב Windows או בטלפון אנדרואיד?

יהיה עליך להשתמש בחלופות חוצות פלטפורמות כמו WhatsApp ו- Snapdrop כתחליף לשירותים אלה.