כיצד להתקין חבילות עם Homebrew עבור OS X

Homebrew הוא מנהל החבילות הפופולרי ביותר עבור Mac OS X. Homebrew Cask מרחיב את Homebrew עם תמיכה בהתקנה מהירה של יישומי Mac כמו Google Chrome, VLC ועוד. אין עוד גרירה ושחרור של יישומים!

זוהי דרך קלה להתקין כלי עזר למסוף Mac ואפליקציות גרפיות. זה קצת כמו Chocolatey או OneGet ב- Windows, או מנהלי החבילות הכלולים בלינוקס. זו אפילו דרך להתקין רבים מהאפליקציות השימושיות שאינן ב- Mac App Store.

הבסיס

קשורים: Windows 10 כולל מנהל חבילות בסגנון לינוקס בשם "OneGet"

Homebrew הוא מנהל חבילות המיועד להתקנת כלי UNIX ויישומי קוד פתוח אחרים ב- Mac OS X. הוא יוריד ויתקין אותם במהירות, ויאסוף אותם מהמקור. Homebrew Cask מרחיב את Homebrew עם תמיכה בהתקנת אפליקציות בינאריות - מהסוג שאתה גורר בדרך כלל לתיקיית היישומים שלך מקבצי DMG.

התקן את Homebrew ו- Homebrew Cask

ראשית, תזדקק לכלי שורת הפקודה עבור Xcode המותקן. במערכת מודרנית של Mac OS X, אתה יכול להתקין אותם רק על ידי הפעלת הפקודה הבאה בחלון טרמינל. אתה יכול גם להתקין את יישום ה- Xcode המלא של Apple, אם אתה מעדיף - אבל זה תופס יותר מקום ב- Mac שלך ואינו הכרחי.

בחר xcode - התקן

לאחר מכן, התקן את Homebrew. אתה יכול פשוט לפתוח חלון מסוף, להעתיק ולהדביק את הפקודה הבאה וללחוץ על Enter:

ruby -e "$ (תלתל -fsSL //raw.githubusercontent.com/Homebrew/install/master/install)"

עדכון : במקום זאת, הפעל את הפקודה הבאה. אם אתה מריץ את rubyהסקריפט באמצעות הפקודה שלמעלה, הוא יבקש ממך להפעיל את הפקודה הבאה:

/ bin / bash -c "$ (curl -fsSL //raw.githubusercontent.com/Homebrew/install/master/install.sh)"

סקריפט זה מודיע לך מה הוא יעשה. לחץ על Enter ואז ספק את הסיסמה שלך כדי להתקין אותה. כברירת מחדל, הוא מתקין את Homebrew כך שתוכל להשתמש בפקודת ה- brew מבלי להקליד את הפקודה sudo ולספק את הסיסמה שלך.

הפעל את הפקודה הבאה לאחר שתסיים כדי לוודא ש- Homebrew מותקן ועובד כראוי:

לחלוט רופא

עדכון : הפקודה שלהלן כבר אינה נחוצה. Homebrew Cask מותקן כעת באופן אוטומטי כחלק מ- Homebrew עצמו.

לאחר שתסיים, הפעל את הפקודה הבאה להתקנת Homebrew Cask. הוא משתמש ב- Homebrew כדי להתקין את Cask:

לחלוט להתקין חדר אוכל / חבית / לחלוט חבית

התקן אפליקציות גרפיות באמצעות חבית Homebrew

עכשיו אתה יכול להתחיל להתקין את היישומים הגרפיים שאתה רוצה. זה כולל כמה פקודות פשוטות מאוד. לחיפוש אחד, השתמש בפקודה הבאה:

לחלוט שם חיפוש חבית

כדי להתקין אפליקציה, הפעל את הפקודה הבאה. Homebrew Cask יוריד אותה אוטומטית, יחלץ את האפליקציה ותתקין אותה לתיקיית היישומים שלך.

לחלוט שם התקנת חבית

כדי להסיר התקנה של אפליקציה באמצעות Homebrew Cask, הפעל את הפקודה הבאה:

לחלוט שם הסרת חבית

התקן כלי קוד פתוח עם Homebrew

הפקודה Homebrew היא מנהל החבילות הבסיסי שמתקין את כל אותם כלי עזר של UNIX ומקור פתוח שייתכן ותרצה. זו הדרך הקלה ביותר להתקין אותם ב- Mac OS X, בדיוק כמו ב- Linux. כמו Homebrew Cask, הוא משתמש בפקודות פשוטות.

לחיפוש כלי עזר:

לחלוט שם חיפוש

כדי להוריד ולהתקין את החבילה הזו:

לחלוט שם התקנה

כדי להסיר את החבילה מהמערכת שלך מאוחר יותר:

לחלוט להסיר שם

לפרטים נוספים על שימוש בפקודות אלה, קרא את מדריך השימוש ב- Homebrew Cask או את מדריך הפקודה לחלוט Homebrew באתרים הרשמיים שלהם. לא כל יישום גרפי או כלי עזר של יוניקס שאתה מחפש יהיו זמינים, אך ככל הנראה רובם יהיו.

למרבה הצער, אין ממשק משתמש גרפי ל- Homebrew Cask. זו חבל, מכיוון שלמרות שאנו חנונים אוהבים כלי עזר קלים לטרמינלים, אנשים רבים יוכלו להרוויח מהתקנת תוכנה קלה ב- Mac OS X. הם יכולים להימנע מכל הורדת קבצי DMG ולחיצה מסביב. ומכיוון ש- Mac OS X הוא כיום ביתם של תוכנות התקנות בסגנון Windows, ה- Homebrew Cask הוא דרך לעקוף את זה.