כיצד להסיר DRM מסרטים ותוכניות טלוויזיה מ- iTunes

קניתם תוכנית טלוויזיה או סרט ב- iTunes. אתה רוצה לראות את זה בטלפון אנדרואיד שלך, בשרת המדיה של Plex, או בעצם בכל דבר שלא תוצרת אפל. למה זה לא יצליח?

כל רכישות הווידיאו ב- iTunes נעולות על ידי תוכנית Fairplay, אפל של ניהול זכויות דיגיטליות (DRM). זה לא עושה דבר כדי למנוע פירטיות, אבל בטוח עושה חיים מעצבנים עבור אנשים שמוכנים לשלם עבור סרטים ותוכניות טלוויזיה. אז מה אמור לעשות שאינו פיראט שרוצה לצפות בדברים?

אם אתה רוצה לצפות בסרטונים שלך במכשיר שאינו של אפל, תצטרך להפשיט את הווידאו מה- DRM שלו. גילינו שתי שיטות לעשות בדיוק את זה, שתיהן מפשיטות את ה- DRM ללא הפסד באיכות הווידיאו:

  • רקוויאם הוא בחינם, אך נדרש גרסה עתיקה של iTunes בכדי לעבוד.
  • Tuneskit אינה חינמית, אך קלה בהרבה לשימוש ועובדת עם הגרסה האחרונה של iTunes נכון לכתיבת שורות אלה.

אנו נעבור על שתי השיטות; אתה יכול להחליט איזה מתאים לך יותר. אנו נשתמש ב- Windows עבור הדרכות אלה, אם כי Tuneskit מציעה גם גרסת Mac. למרבה הצער, רקוויאם לא יעבוד בקלות במחשב מקינטוש - הגנה על זהות מערכת הופכת את הדרגת הדרגה של iTunes לכמעט בלתי אפשרית. אנו ממליצים להריץ את Requiem בכל מקרה במכונה וירטואלית, כך שתוכל להשתמש בו ב- Mac דרך התקנת Windows ב- VirtualBox.

הסר את DRM בדרך הקלה: Tuneskit

ללא ספק, הדרך הקלה ביותר להמיר את הסרטונים שלך היא באמצעות Tuneskit. זה עובד על Windows ו- MacOS, מתעדכן באופן קבוע לעבודה עם הגרסה האחרונה של iTunes, והוא חסר אבדן. (ל- Tuneskit יש הדגמה שמאפשרת להמיר חמש דקות של וידאו, אם אתה רוצה לבדוק את זה קודם.)

הפעל את iTunes וודא שכל הסרטונים שברצונך להמיר הורדו כרגע ומורשים לשחק במחשב שלך.

לאחר מכן, הפעל את Tuneskit. לחץ על "הוסף קבצים" כדי להתחיל.

Tuneskit תסרוק את ספריית iTunes שלך; בחר מאילו סרטונים תרצה להפשיט את ה- DRM.

הם יתווספו לרשימה שלך. לחץ על "המר" ותהליך ההמרה יתחיל.

המרה עשויה להימשך זמן מה, תלוי במעבד שלך.

לאחר סיום התהליך, לחץ על כפתור "המרה" כדי לדפדף במדיה שהמרת שלך.

לא נגעו בקבצי ה- iTunes המקוריים שלכם, והקבצים שהומרו נמצאים בתיקיה נפרדת.

לחץ על הזכוכית המגדלת כדי להציג את הקבצים שלך בסייר Windows.

כדי להבטיח שהתהליך עובד, נסה להפעיל את הסרטונים בנגן וידאו שאינו iTunes. אתה צריך לגלות שהם עובדים בשחייה.

מזל טוב! הסרת את ה- DRM מסרטון ה- iTunes שלך וכעת תוכל לצפות בו בכל מקום שתרצה.

יש לציין דבר אחד קטן: הפשטת ה- DRM של Tuneskit היא ללא הפסד עבור וידאו ואודיו 5.1, מה שאומר שלא תאבד שום איכות. עם זאת, אם הסרטון שלכם מגיע עם רצועת AAC סטריאו גם - או מגיע רק עם רצועת AAC סטריאו - Tuneskit כן ממירה את רצועת האודיו ההיא, ממה שאנחנו יכולים לספר, מה שיוביל לאובדן קטן (שלא מורגש לרוב) באיכות השמע. . אז אם באמת אכפת לכם מאיכות השמע, וודאו שאתם משתמשים במסלול 5.1 Dolby Digital, ולא במסלול AAC דו-ערוצי - או השתמשו בשיטת Requiem למטה למסלולי סטריאו.

הדרך החופשית והמסובכת: רקוויאם

רקוויאם הוא יישום חינמי מבוסס Java המסוגל להסיר Fairplay DRM מסרטוני iTunes. המלכוד: זה לא נשמר זמן מה, והוא עובד רק עם iTunes 10.7, ששוחרר בשנת 2012.

ישנן שתי גישות שתוכל לנקוט בהגדרת iTunes 10.7:

  • אתה יכול להסיר לחלוטין את iTunes מהמחשב שלך, ואז להתקין את iTunes 10.7 העתיק. אם השקעתם זמן רב בשינוי הגדרת iTunes ולא תרצו לאבד דבר, גישה זו אינה מומלצת. זה גם רעיון רע מאוד אם אתה משתמש ב- iPhone או ב- iPad מכיוון שגרסאות ישנות יותר של iTunes אינן יכולות להסתנכרן עם גרסאות חדשות יותר של iOS.
  • באפשרותך להתקין את iTunes 10.7 במחשב שבדרך כלל אינך משתמש בו ב- iTunes, או להגדיר מכונה וירטואלית במיוחד להפשטת DRM מסרטונים. התחלה נקייה פירושה שתצטרך להוריד מחדש ולאשר את כל הסרטונים שתרצה להמיר, אך זה מונע ממך לבלגן התקנה פעילה של iTunes.

למען הפשטות, אנו ממליצים לך להתקין את iTunes 10.7 במכונה שאחרת אינך משתמש ב- iTunes, וירטואלית או אחרת. יש רק הרבה פחות ממה שיכול להשתבש. אם זה מה שאתה עושה, אל תהסס לדלג על שלב ראשון למטה.

שלב ראשון: הסר לחלוטין גרסאות חדשות יותר של iTunes (אם יש צורך)

אם אתם מתכננים להוריד שדרוג לאחור של התקנה אקטיבית של iTunes, יש לנו קצת עבודה לעשות. ב- Windows, עבור אל לוח הבקרה> תוכניות ותכונות, ואז הסר את ההתקנה של כל מה ש- Apple Inc. עשה - כולל iTunes, Bonjour ו- Apple Software Update. וודא כי שום דבר הקשור לאפל לא נותר במחשב.

יש סיכוי שלאחר הסרת הכל ההתקנה של ה- iTunes הישן לא תעבוד. לא הייתה לנו בעיה זו בבדיקות שלנו, אך הקילומטראז 'שלך עשוי להשתנות. תוכנה כמו Revo Uninstaller עשויה להועיל אם יש לך בעיות.

שלב שני: התקן את iTunes 10.7 וודא שהסרטונים שלך מורשים

עבור אל דף ההורדות של iTunes 10.7. הורד את הפעלת ההפעלה להתקנת iTunes. הקפד להשבית עדכונים אוטומטיים.

ואז, התרחצו בנוסטלגיה לעבר המאוחר מאוד כאשר מכשירי האייפון והאייפד של פעם מקודמים במצגת ההתקנה.

לאחר סיום ההתקנה תבחין עד כמה iTunes השתנה בחמש שנים. עבור לחנות והורד את כל הסרטונים שברצונך להמיר. (אינך יכול להעביר אותם ממערכת קיימת - יהיה עליך להוריד מחדש את הסרטונים ב- iTunes 10.7 כדי שזה יעבוד.)

לאחר סיום ההורדות, ודא שהסרטונים שלך אכן פועלים ב- iTunes. ייתכן שיהיה עליך לאשר את המחשב שלך, ובמקרים מסוימים להוריד מחדש סרטונים שלמים.

שלב שלישי: התקן את סביבת הריצה של Java (אם יש צורך)

רקוויאם מחייב את סביבת Java Runtime על מנת לרוץ, אז עבור אל דף ההורדה של Java והורד את מתקין JRE.

הפעל את ההפעלה להתקנת Java.

כעת לאחר התקנת Java אנו יכולים סוף סוף להריץ את Requiem.

שלב רביעי: הפעל רקוויאם

סגור את iTunes בהנחה שכל ההורדות שלך הושלמו. הורד רקוויאם אם עוד לא עשית זאת. (אם אתה מנותב לדף "Anti Leech", נסה ללחוץ לחיצה ימנית על קישור ההורדה ולהדביק אותו בשורת הכתובת.) התוכנית מגיעה בקובץ ZIP והיא ניידת, אז פתח אותה וחלץ את ההפעלה בכל מקום שאתה נמצא כמו.

הערה מהירה: אם ברצונך לשמור כתוביות ומטא נתונים אחרים, תצטרך להריץ את mkvtoolnix ו- CCExtractor לפני שתפעיל את Requiem.

הפעל רקוויאם יסרוק את ספריית ה- iTunes שלך אחר כל הקבצים המוגנים ואז יסיר את ההגנות.

אם נתקלת בשגיאות כלשהן, ודא שהסמכת את iTunes ושהסרטונים ניתנים להשמעה.

לאחר סיום התהליך, רקוויאם ימחק את הגרסאות המוגנות של הסרטונים שלך ויחליף אותם בגרסאות לא מוגנות לחלוטין.

עבור לתיקיית המדיה שלך בסייר Windows ...

... וודא שהסרטונים פועלים על ידי פתיחתם במשהו אחר שאינו iTunes.

מזל טוב! הסרת את ה- DRM מהסרטון שלך, ועכשיו אתה יכול לנגן אותו עם כל נגן המדיה שעליך לעזאזל בבקשה. המרת הווידאו והשמע של רקוויאם חסרת אובדן לחלוטין, כך שלא תהיה אובדן באיכות - לא משנה באיזה רצועת שמע אתה משתמש.

אם אינך יכול לדעת, Tuneskit היא ללא ספק השיטה הקלה יותר, במיוחד אם יש לך הרבה קבצים לפשוט. יש פשוט כל כך הרבה דברים מתסכלים שיכולים להשתבש בשיטה החינמית. אבל אם אתה באמת נגד לבזבז את הכסף, רקוויאם יכול לעבוד בקמצוץ ... כל עוד אתה מוכן לסבול את הטרחה.