כיצד להכניס את ה- iPhone או ה- iPad למצב התאוששות

אם ה- iDevice שלך ​​מתחיל לפעול בצורה מוזרה ועברת דרך מגוון התיקונים הרגילים של פתרון בעיות, מצב השחזור עשוי להיות התשובה שלך. זה מאפשר לך לאפס את המכשיר בקלות ולהתקין מחדש את iOS באמצעות iTunes.

כשאתה מתקין מחדש את iOS, יש סיכוי שתאבד את כל הנתונים בטלפון שלך, לכן כדאי לשמור על הרגל לבצע גיבויים קבועים במחשב שלך דרך iTunes או iCloud. עם זאת, כך תוכלו לאתחל את מכשיר ה- iOS שלכם למצב שחזור.

ראשית, וודא שיש לך את הגרסה האחרונה של iTunes

ראשית, יהיה עליך לוודא שאתה משתמש בגירסה האחרונה של iTunes. כאשר התוכנית פתוחה, עבור אל iTunes> אודות iTunes.

רשמו את הגרסה בה אתם משתמשים, ובדקו אותה בדף התמיכה הרשמי של אפל כדי לראות אם אתם במהדורה החדשה ביותר.

עם זה מהדרך, אתה מוכן להתחיל. שאר ההליך משתנה מעט תלוי באיזה מכשיר אתה משתמש, לכן נעבור עליהם בזה אחר זה.

לאייפון 7 / אייפון 7 פלוס ואילך

אם אתה משתמש ב- iPhone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XS Max או XR, הנה מה לעשות.

ראשית, וודא שהטלפון שלך כבוי. לאחר מכן, לחץ ושחרר את לחצן הגברת עוצמת הקול.

לאחר מכן, לחץ מיד ושחרר את לחצן הורדת עוצמת הקול.

כעת החזיקו את כפתור הצד, היחיד בצד שממול לכפתורי עוצמת הקול. אל תשחרר את הכפתור גם כאשר הלוגו של אפל מהבהב על המסך. המשך להחזיק עד להופעת מסך מצב השחזור.

ברגע שמסך זה מופיע, המשך וחבר את המכשיר למחשב באמצעות כבל ברק.

למכשירי האייפון 6s או מכשירי האייפד המוקדמים יותר

הוראות אלה מכסות את מכשירי iPhone 6s ודגמים קודמים, כמו גם את רוב דגמי ה- iPad פרט ל- iPad Pro 11 ו- 12.9 אינץ '. עבור שני אלה, עיין בסעיף הבא.

ראשית, וודא שהמכשיר שלך כבוי. לאחר מכן, לחץ ושחרר את לחצן הגברת עוצמת הקול.

לאחר מכן לחץ לחיצה ממושכת על לחצני הבית והלחץ / שינה. כפתור השינה / התעוררות נמצא בצד של משתמשי אייפון 6 ואילך, ובצד ימין למעלה לאייפון 5s ומעלה. אל תשחרר את הכפתורים, גם כאשר לוגו Apple מהבהב על המסך. המשך להחזיק עד להופעת מסך מצב השחזור.

ברגע שזה מופיע, המשך וחבר את המכשיר למחשב שלך.

לאייפד פרו 11 אינץ 'או אייפד פרו 12.9 אינץ'

לחץ ושחרר במהירות את לחצן הגברת עוצמת הקול, ואז לחץ ושחרר במהירות את לחצן הגברת עוצמת הקול. לחץ והחזק את כפתור שינה / התעוררות בחלקו העליון של המכשיר עד שהוא יופעל מחדש. המשך להחזיק את לחצן שינה / התעוררות עד שהאייפד יעבור למצב שחזור.

כאשר מצב השחזור מופעל, חבר את המכשיר למחשב שלך.

מה לעשות ברגע שאתה במצב התאוששות

כעת, כשהמכשיר שלך נמצא במצב שחזור, יש לך בערך 15 דקות לפני שהוא יוצא אוטומטית. אם אינך זז מספיק מהר והטלפון שלך יוצא ממצב ההתאוששות, חזור על אותו לחיצת כפתור כמוסבר לעיל כדי להיכנס אליו שוב.

חלון כמו זה שלמטה יופיע במחשב שלך לאחר שתיכנס בהצלחה למצב שחזור בטלפון או בטאבלט. כשתראה את האפשרויות "שחזר או עדכן", בחר באפשרות עדכן.

תרצה לנסות "עדכן" במקום "שחזר" מכיוון שמאוד ייתכן שתוקנו הבעיות שלך באמצעות עדכון פשוט ל- iPhone שלך, שישמור על כל התוכן וההגדרות האישיות שלך. אם זה לא עובד, עם זאת, ייתכן שתצטרך לבחור באפשרות "שחזר", שתמחק את כל התוכן והנתונים האישיים שלך במכשיר שלך. אל תלחץ בטעות על "שחזר" אם אין לך גיבוי בר-קיימא של הנתונים שלך או שאתה רוצה לעבור את התהליך הזה וודא שאתה מנסה תחילה "עדכן" כדי לחסוך לעצמך כאב לב פוטנציאלי.

בחר באפשרות "עדכן" ואז iTunes יפעל להתקנת iOS מחדש בטלפון תוך השארת הנתונים ללא פגע. לאחר השלמת תהליך העדכון או השחזור, תתבקש להגדיר את המכשיר שלך.