אושר: התקנת Windows 10 מונעת כעת יצירת חשבון מקומי

Windows 10 Home מכריח אותך כעת להיכנס עם חשבון מיקרוסופט - אלא אם כן אתה מתנתק מהאינטרנט תחילה. מיקרוסופט תמיד רצתה שתיכנס באמצעות חשבון מיקרוסופט, אבל עכשיו זה הולך רחוק עוד יותר.

האפשרות להיכנס עם חשבון Windows מקומי קלאסי תמיד הייתה מוסתרת למדי מאחורי אפשרות "חשבון לא מקוון". כעת, אישרנו שהוא נעלם לחלוטין מתהליך ההתקנה של Windows 10.

כיצד Windows 10 Home מכריח חשבון מיקרוסופט

צילומי המסך במאמר זה צולמו בעת התקנת Windows 10 גרסה 1903 Home - זו הגרסה היציבה הנוכחית של Windows 10, המכונה גם עדכון מאי 2019.

במהלך תהליך ההתקנה בפעם הראשונה - לאחר התקנת Windows 10 בעצמך או בעת הגדרת מחשב חדש עם Windows 10 - כעת תתבקש "להיכנס באמצעות מיקרוסופט" ואין אפשרויות חלופיות.

ב- Windows 10 Professional, על פי הדיווחים יש אפשרות "התחברות לתחום במקום" שתיצור חשבון משתמש מקומי. אבל זה רק ב- Windows 10 Professional. ל- Windows 10 Home אין אפשרות זו בכלל.

אם תנסה ללחוץ על "הבא" או "צור חשבון", Windows 10 יבקש ממך "כתובת דוא"ל חוקית, מספר טלפון או שם Skype." אין דרך ברורה לעקוף את זה.

ייתכן שתלחץ על "למידע נוסף" כדי למצוא מידע נוסף על תהליך יצירת החשבון. אם תעשה זאת, תוכנית ההתקנה של Windows 10 אומרת שכך תוכל להימנע מכניסה עם חשבון מיקרוסופט:

אם אתה מעדיף שלא יהיה משויך חשבון Microsoft למכשיר שלך, תוכל להסיר אותו. סיים את הגדרת Windows ואז בחר בלחצן התחל ועבור אל הגדרות> חשבונות> המידע שלך ובחר במקום זאת היכנס באמצעות חשבון מקומי .

זה נכון - אם אתה לא רוצה חשבון Microsoft, מיקרוסופט אומרת שאתה צריך להיכנס עם חשבון בכל מקרה ואז להסיר אותו מאוחר יותר. Windows 10 אינו מציע אפשרות ליצור חשבון מקומי מתוך תהליך ההתקנה.

כיצד ליצור במקום חשבון משתמש מקומי

למרבה המזל, יש דרך מוסתרת אחת לעקוף את התהליך הזה ב- Windows 10 Home: אתה יכול לנתק את המחשב שלך מהרשת.

אם יש לך מחשב עם כבל אתרנט, נתק אותו מהחשמל. אם אתה מחובר ל- Wi-Fi, התנתק.

לאחר שתעשה זאת, נסה ליצור חשבון Microsoft ותראה הודעת שגיאה "משהו השתבש". לאחר מכן תוכל ללחוץ על "דלג" כדי לדלג על תהליך יצירת חשבון Microsoft.

לאחר שדלגת על יצירת חשבון מיקרוסופט, הישן "מי ישתמש במחשב זה?" יופיע המסך. כעת תוכל ליצור חשבון לא מקוון ולהיכנס ל- Windows 10 ללא חשבון מיקרוסופט - האפשרות הייתה שם לאורך כל הדרך.

גם אם יש לך מחשב נייד עם Wi-Fi, Windows 10 מבקש ממך להתחבר לרשת האלחוטית שלך לפני שתגיע לחלק זה של התהליך. רוב האנשים יתחברו לרשת ויחשבו שנדרש חשבון מיקרוסופט.

אולי גרסה עתידית של Windows 10 תסרב לאפשר יצירת חשבון עד שתתחבר לאינטרנט. "אחרי הכל," יכולה מיקרוסופט לומר, "טלמטריה מראה שרוב האנשים פשוט יוצרים חשבונות מיקרוסופט."

זהו דפוס כהה נוסף של החברה שהביא לנו "שדרג עכשיו או שדרג הערב" בתקופת השדרוג החינמית של Windows 10.

קשורים: כיצד ליצור חשבון מקומי בעת הגדרת Windows 10