כיצד לבטל את המנוי שלך ל- Netflix

אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף או לא ליהנות מהתוכניות והסרטים שמציעה נטפליקס כמו שעשית פעם, ביטול המנוי שלך אינו רעיון רע. ביטול הוא די קל, אבל זה יכול להיות קצת מסובך להגיע לתוצאה הסופית, אז הנה איך לעשות זאת.

אמנם זה לא יכול להיות כיף לבטל מנוי, אבל זה יכול להיות הכרח. זו דרך להיפטר מהוצאות חודשיות ולחסוך קצת כסף עד שתוכלו להירשם שוב. הנה מדריך קטן שיעביר את תהליך הביטול בנטפליקס.

כיצד לבטל את המנוי שלך ל- Netflix

לאחר הכניסה לחשבון Netflix שלך, תרצה לבחור את הסמל בפינה השמאלית העליונה המציג את כל המשתמשים. כאשר תפריט זה נפתח, בחר בלחצן "חשבון" כדי להגיע לתפריט החברות בחשבונך.

כעת תראה את פרטי חשבונך. מתחת לכותרת "חברות וחיוב", בחר באפשרות "בטל חברות".

פעולה זו תוביל אותך לאזור שבו תרצה לאשר את ביטול חשבונך. בחר בלחצן "סיים ביטול" כדי לבטל לחלוטין את החברות שלך ב- Netflix.

לאחר מכן, תהיה לך גישה לשירות הזרמת עד שתקופת החיוב הבאה תעלה.

כיצד לבטל את המנוי שלך ל- Netflix מ- T-Mobile

אם יש לך גישה לנטפליקס דרך T-Mobile, תצטרך להיכנס לאתר הספק כדי להשלים את הביטול. לאחר הכניסה לחשבון T-Mobile שלך, תרצה לבחור באפשרות "נהל תוספות" בקטע "אני רוצה".

כשתגיע לדף התוספות, גלול מטה לקטע "שירותים". יהיו שני מנויים לנטפליקס אליהם תוכל לגשת דרך השירות. בטל את הבחירה בסימן הביקורת לפי זה שאתה רשום אליו.

תופיע הודעה שתודיע לך שלא תספיק עוד לגשת לחשבון Netflix שלך אם תסיר אותו. לחץ על כפתור "המשך הסרה" כדי להסיר את התשלום לנטפליקס באמצעות T-Mobile.

לאחר שתסיים, גלול לתחתית הדף ובחר "המשך" כדי להסיר את Netflix.

לא תשלמו עוד עבור נטפליקס באמצעות T-Mobile. אתה תשמור על הגישה לשירות למשך שארית תקופת החיוב שלך.

כעת, לאחר שביטלתם את Netflix בהצלחה, תוכלו לשבת בנינוחות ולהירגע בידיעה שלא יועבר התשלום מחשבון הצ'ק שלכם מדי חודש.