כיצד להשתמש בטקסט לדיבור בדיסקורד

בעוד שדיסקורד היא פלטפורמה נהדרת לתקשורת קולית, ייתכן שלא תוכל (או תרצה) לדבר בקולך שלך. כדי לעקוף את הבעיה, באפשרותך להשתמש בתכונה הטקסט לדיבור (TTS) המובנית של Discord.

אתה יכול להשתמש בטקסט לדיבור בשרת Discord שלך, או בשרת אחר עם ערוץ המותאם לטקסט לדיבור. שלבים אלה פועלים רק עבור משתמשי Discord ב- Windows או Mac, שכן יכולות הטקסט לדיבור של Discord אינן זמינות למשתמשי Android, iPhone או iPad.

קשורים: כיצד להגדיר את שרת הצ'אט שלך

הפעלת טקסט לדיבור בשרת Discord

אם אתה רוצה להשתמש בטקסט לדיבור בדיסקורד, תחילה יהיה צורך להפעיל אותו בערוץ בשרת שלך. אם אתה הבעלים או מנהל השרתים, אתה יכול לעשות זאת בהגדרות הערוץ שלך.

כדי לשנות את הגדרות הערוץ שלך, גש לשרת שלך באפליקציית Discord Desktop או באתר Discord. מרשימות הערוצים, העבר את העכבר מעל שם הערוץ ואז לחץ על סמל גלגל השיניים "הגדרות" שלידו.

בתפריט "הגדרות" לערוץ שלך, בחר בכרטיסייה "הרשאות" בצד שמאל.

אם יש לך תפקידים לקבוצות משתמשים בודדות, בחר את התפקיד מרשימת "תפקידים / חברים", אחרת בחר באפשרות "@ כולם".

רשימת ההרשאות הזמינות תוצג מימין. הקפד להפעיל את האפשרות "שלח הודעות TTS" על ידי לחיצה על סמל הסימון הירוק שמשמאל לה.

בתחתית, בחר "שמור שינויים" כדי לשמור את הגדרת התפקיד המעודכנת.

לאחר הפעלתם, משתמשים עם תפקיד זה (או כל משתמש, אם בחרתם בתפקיד "@ כולם") יוכלו לשלוח הודעות טקסט לדיבור בערוץ ששיניתם.

יהיה עליך לחזור על שלבים אלה אם ברצונך לאפשר טקסט לדיבור בערוצים אחרים.

שימוש בטקסט לדיבור בדיסקורד

אם אתה נמצא בערוץ ב- Discord עם הודעות טקסט לדיבור מופעלות, אתה יכול לשלוח הודעת TTS על ידי הקלדת /ttsהצ'אט, ואחריו ההודעה שלך.

לדוגמה, הקלדה /tts helloתפעיל את יכולות הטקסט לדיבור של הדפדפן או המכשיר שלך, תוך חזרה על המילה "שלום" יחד עם הכינוי של משתמש ה- Discord ששלח את ההודעה.

ההודעה תחזור על עצמה גם בערוץ כהודעת טקסט לצפייה בכל המשתמשים.

השתקת כל הודעות הטקסט לדיבור באי-הסכמה

אם אינך בעל שרת או מנהל מערכת, או שאתה סתם רוצה להשתיק את כל הודעות הטקסט לדיבור, תוכל לעשות זאת מתפריט הגדרות המשתמש של Discord.

כדי לגשת לכך, לחץ על סמל גלגל השיניים "הגדרות" לצד שם המשתמש שלך בפינה השמאלית התחתונה של אפליקציית Discord או אתר האינטרנט.

בתפריט "הגדרות משתמש" בחר באפשרות "טקסט ותמונות" משמאל. תחת הקטגוריה "טקסט לדיבור" בצד ימין, לחץ על המחוון כדי להשבית את האפשרות "אפשר הפעלה ושימוש בפקודה / tts".

השבתת הגדרה זו תשבית עבורך טקסט לדיבור ב- Discord, ללא קשר לכל הגדרת שרת או ערוץ. תוכל לקרוא את אלמנט הטקסט של הודעת טקסט לדיבור כרגיל בערוץ, אך לא תוכל לשמוע אותו חוזר עליך.

כמו כן, ימנע /ttsממך להשתמש בעצמך בפקודה. יהיה עליך לחזור על שלבים אלה ולהפעיל מחדש את האפשרות בהגדרות המשתמש שלך אם ברצונך להשתמש בה בעצמך מאוחר יותר.