כיצד להנחות אפליקציות בטלוויזיה Fire ו- Stick TV Stick

הטלוויזיה Fire TV ו- Fire TV של אמזון מפעילה מבחינה טכנית אנדרואיד ... אבל לא היית יודע שזה נראה. לאמזון יש קיר תוכן עבור ה- set-top box שלה, ולא רוצה שגוגל (עם פלטפורמה מתחרה משלה) תקרוס את המפלגה. אך למרות שלטלוויזיה האש יש גישה רשמית רק לאפסטור של אמזון, תוכלו להתקין גם אפליקציות אחרות.

מרבית אפליקציות האנדרואיד מיועדות לטלפונים, וחסרות את שיחות ה- API והעיצוב הנחוצים לעבודה עם ממשק טלוויזיה מרחוק. ישנם כמה יוצאים מן הכלל, שרובם כבר זמינים עבור Android TV או Fire TV. משחקים פשוטים, כמו 2048, נוטים להיות משחקים גם בטלוויזיה. אל תתפלא אם אתה רואה באגים חזותיים או קריסות מאפליקציות שאינן תומכות רשמית בפלטפורמת Fire TV.

ראשית: הפעל אפליקציות של צד שלישי בהגדרות

כדי להתקין אפליקציות מחוץ ל- Appstore של אמזון - תהליך המכונה "טעינה צדדית" - יהיה עליך להפעיל תחילה הגדרה. עבור לדף הבית של Fire TV ואז נווט עד לכרטיסיית ההגדרות בצד ימין. הדגש את "מכשיר" ואז "אפשרויות מפתח".

הדגש את "אפליקציות ממקורות לא ידועים" ואז לחץ על כפתור המרכז. בחר "הפעל" במסך האזהרה. זהו זה - אתה מוכן להתקין אפליקציות מחוץ ל- Amazon Appstore.

עכשיו תצטרך למצוא את היישומים הרצויים לך, בצורה של מתקינים APK. יש לך כמה אפשרויות לעשות זאת: באפשרותך לטעון אותן מטלפון האנדרואיד שלך, לגלוש באינטרנט מה- Fire TV שלך או לטעון אותן משירות אחסון ענן כמו Dropbox.

אפשרות ראשונה: טען אפליקציות מטלפון האנדרואיד שלך

הדרך המהירה והפשוטה ביותר להעביר אפליקציה לטלוויזיה שלך ב- Fire, מבלי שתצטרך להשתמש באפליקציות של צד שלישי או בהקלדת טלוויזיה מרחיקה כלשהי, היא להשתמש בטלפון אנדרואיד (אם יש לך כזה). אפליקציית Apps2Fire בחנות Play מאפשרת לכם להעביר כל אפליקציה שכבר מותקנת בטלפון שלכם אל הממיר. אז הורידו את האפליקציה וודאו כי הטלפון שלכם נמצא באותה רשת Wi-Fi כמו מכשיר ה- Fire TV שלכם. יהיה עליך גם לוודא ש- "ADB Debugging" מופעל במסך הגדרות> מכשיר> אפשרויות למפתחים בטלוויזיה Fire.

פתח את האפליקציה בטלפון שלך, ואז הקש על כפתור שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה ובחר "התקנה". במסך זה, הקש על "רשת". המתן עד לסיום הסריקה ותראה את כל המכשירים המחוברים לרשת המקומית שלך, מזוהים על ידי כתובת ה- IP ושם ההתקן.

במקרה שלי, המכשיר שכותרתו "amazon-c630d5b29" הוא ללא ספק טלוויזיה האש שלי. אם אינך יכול לדעת איזה מכשיר מתאים, השתמש בשלט הטלוויזיה Fire כדי לנווט אל הגדרות> מכשיר> אודות> רשת. כתובת ה- IP מוצגת בצד ימין. הקש על המכשיר הנכון, ואז בחר באפליקציות מקומיות מהכרטיסיות שבראש המסך.

מרשימה זו, אתה יכול להקיש על כל אחת מהאפליקציות בטלפון שלך, ואז על "התקן", והיא תישלח דרך הרשת לטלוויזיה האש שלך. אתה אפילו לא צריך לעשות שום דבר בטלוויזיה, היא תתקין את עצמה ברקע ותופיע על מסך הבית שלך באופן אוטומטי.

אפשרות שניה: הורד אפליקציות מהאינטרנט בטלוויזיה שלך באש

אם אין לך טלפון אנדרואיד, תוכל להוריד אפליקציות ידנית לטלוויזיה שלך מ- b. חזור דרך תפריט ההגדרות עד שתגיע לדף הבית של Fire TV. ואז, באמצעות כלי החיפוש בקצה השמאלי או בלחצן החיפוש הקולי של Alexa בשלט הרחוק שלך, חפש את "Downloader". הדגש את התוצאה למטה כדי להגיע לדף האפליקציה באפסטור של אמזון.

האפליקציה הקטנה הזו קיימת מסיבה אחת: להוריד אפליקציות אחרות. זהו דפדפן עצמות ברים שיאפשר לך לנווט לכל אתר באינטרנט ולהוריד קבצי APK, ואז לפתוח אוטומטית את חלון ההתקנה. הניווט ישיר לכתובת הורדה מדף הבית, או באמצעות הדפדפן בתפריט הצדדי. באפשרותך להשתמש בשלט כדי להזיז את הסמן ומקלדת המסך כדי להקליד כתובות אתרים או מונחי חיפוש.

אתה יכול למצוא חבילות APK של Android בכל מקום, אך היזהר מאתרים שאינך מכיר. אנו ממליצים להשתמש במראה APK. זהו מקור אמין ביותר שמקבל רק אפליקציות מאומתות שנסרקו לשינויים, ומארח רק דברים זמינים באופן חופשי, כך שאין מעורבות בפיראטיות. (גילוי נאות: בעבר עבדתי אצל הבעלים של APK Mirror).

לאחר שבחרת קובץ, אפליקציית ההורדה תתחיל אוטומטית בתהליך ההתקנה. הדגש ובחר "התקן" כדי להתחיל, ואז "סיום" לסיום. האפליקציה שלך תופיע בדף הבית ותחת "יישומים".

אפשרות שלוש: הורד במחשב שלך וטען מאחסון ענן

עם זאת, מה אם כבר יש לך את קבצי ה- APK שברצונך להתקין? (או מה אם אתה מעדיף לגלוש מהמחשב שלך מאשר לטלוויזיה האש שלך?) במקרה זה, תוכל להוריד את קבצי ה- APK במחשב שלך ואז לזרוק אותם ללקוח האחסון בענן המועדף עליך, כמו Dropbox, Google Drive או OneDrive. . ואז חזור ליחידת ה- Fire TV שלך והשתמש בתפריט חיפוש או בלחצן הקול Alexa כדי לחפש את "סייר הקבצים של ES".

הדגש את סייר הקבצים ES בחלון התוצאות, לחץ עליו ולאחר מכן הורד את האפליקציה. כשהוא פתוח, השתמש בלחצני הכיוון כדי לנווט לעמודה הימנית ביותר ולחץ על "רשת". הדגש את "ענן" ולחץ עליו.

מכאן תוכלו לבחור את שירות אחסון הענן המועדף עליכם, להיכנס ולהתחבר לקבצים שלכם.

הדגש את קבצי ה- APK בתיקיה שיצרת למעלה, לחץ עליהם ופעל לפי ההנחיות שעל המסך להוריד ולהתקין אותם. קַל.

ישנן דרכים אחרות לטעון את ה- APK שלך למכשיר Fire TV, אבל הם מעורבים קצת יותר. אתה יכול להשתמש ב- Debug Bridge של Android (ADB) באמצעות חיבור USB ישיר או Wi-Fi, או שאתה יכול לטעון APKs בכונן הבזק ולהשתמש בסייר קבצים כדי לפתוח אותם ישירות (אם יש לך אחת הגרסאות הישנות של חומרה עם יציאת USB רגילה). לסייר הקבצים של ES יש אפילו חיבורי שרתים ו- FTP מקומיים. אבל שלוש האפשרויות הללו אמורות להספיק כדי להתחיל, כך שתוכל להשיג את כל האפליקציות שאתה רוצה ישירות בטלוויזיה שלך.