כיצד להקליט שיחות סקייפ

כעת Skype מאפשרת לך להקליט שיחות ללא תוכנה נוספת. התכונה החדשה של מיקרוסופט להקלטת שיחות פועלת הן לשיחות שמע ווידאו, ואף מתעדת מסכים משותפים בשיחות וידאו. סקייפ מודיעה לכולם בשיחה שהיא מוקלטת.

כיצד להקליט שיחה קולית או ווידאו

אתה יכול להתחיל להקליט תוך כדי שיחה. בגירסת שולחן העבודה של Skype עבור Windows או Mac, לחץ על כפתור "+" בפינה השמאלית התחתונה של חלון השיחה ואז לחץ על "התחל הקלטה."

אם אינך רואה אפשרות זו, ייתכן שתצטרך לעדכן את לקוח Skype שלך ​​או לחכות מעט. התכונה זמינה היום ברוב הפלטפורמות, אך תגיע לאפליקציית סקייפ המודרנית עבור Windows 10 מתישהו מאוחר יותר בספטמבר 2018.

בנייד זה עובד באותה צורה. הקש על כפתור "+" בתחתית המסך ואז הקש על "התחל הקלטה".

בחלק העליון של המסך תראה כרזה המודיעה לכולם בשיחה בה הם מוקלטים. הבאנר ממליץ גם לספר באופן מילולי לאנשים על ההקלטה, רק מסיבות משפטיות.

חלק ממדינות ארה"ב הן מדינות "הסכמת צד אחד", כלומר רק אדם אחד בשיחה (אתה) צריך לדעת שההקלטה מתרחשת. מדינות אחרות הן מדינות "הסכמת שני צדדים", כלומר כל מי שנמצא בשיחה צריך לדעת שהיא מוקלטת.

אנשים אחרים בשיחה יראו כרזה שאומרת שאתה, במיוחד, מקליט את השיחה.

הקלטת השיחה שלך מתרחשת "בענן" ומאוחסנת בשרתי Skype. זה מופיע בצ'אט הסקייפ שלך לאחר סיום השיחה, וכל מי שנמצא בשיחה יכול להציג, לשמור או לשתף אותה. ההקלטה זמינה רק למשך 30 יום והיא מוסרת משרתי סקייפ לאחר מכן.

כיצד לשמור את הקלטת השיחה שלך

ההקלטה אמנם זמינה רק בשרתי Skype למשך 30 יום, אך תוכל להוריד אותה ולשמור אותה כל עוד תרצה. סקייפ מוריד הקלטות כקבצי MP4.

ב- Skype עבור שולחן העבודה, העבר את העכבר מעל הווידאו בצ'אט ואז לחץ על לחצן התפריט "אפשרויות נוספות" שמשמאל לתמונה הממוזערת. לחץ על "שמור בשם" כדי להוריד אותו למיקום שבחרת במחשב שלך.

ב- Skype עבור Android, iPhone או iPad, לחץ לחיצה ארוכה על הקלטת השיחות בצ'אט שלך. הקש על "שמור" כאשר התפריט מופיע כדי לשמור עותק של הסרטון במכשיר שלך.

אתה יכול גם לשתף את הקלטת השיחות עם משתמשי סקייפ אחרים על ידי העברתה. פשוט לחץ או הקש על האפשרות "העבר" בתפריט בשולחן העבודה או בנייד.

כדי להקליט שיחה מבלי שאף אחד אחר יודע זאת, עדיין תזדקק לתוכנת צד שלישי שיכולה ללכוד את שמע המחשב שלך או להקליט את המסך שלו. שים לב שהדבר עשוי להיות לא חוקי, תלוי היכן אתה והאדם האחר נמצאים. לדוגמא, אם אתה נמצא במצב הסכמה של צד אחד, אך האדם האחר נמצא במצב הסכמה של שני צדדים, אינך יכול להקליט אותם באופן חוקי ללא ידיעתו. במדינות אחרות יש חוקים שונים בנושא הקלטת שיחות.

אנחנו לא עורכי דין, אז אל תסמוך עלינו לקבלת ייעוץ משפטי. במקום זאת התייעץ עם עורך דין. אנחנו רק מנסים לספק אזהרה כלשהי לגבי החוקים, שקל להפר אותם בכמה לחיצות.