כיצד להפסיק את הורדת Windows 7 או 8 באופן אוטומטי

מיקרוסופט לא בדיוק אוהבת את עצמה לגיקים טכנולוגיים בכל מקום לאחרונה, עם כל החששות לגבי פרטיות ונושאים אחרים. ועכשיו הם מורידים אוטומטית את כל Windows 10 למחשב Windows 7 או 8 שלך, בין אם ביקשת זאת ובין אם לא.

קשורים: 30 דרכים לטלפונים המחשבים שלך ב- Windows 10 לבית מיקרוסופט

כדי להיות ברור, הם לא מתקינים אוטומטית את Windows 10, אבל הם מורידים את כל ההתקנה, שהיא לפחות 3 ג'יגה בייט, שתופסת שטח כונן רב וגם מבזבזת את רוחב הפס של הרשת שלך. עבור אנשים שאין להם רוחב פס בלתי מוגבל, זה יכול לעלות לך בכסף רב.

על פי הצהרה שנמסרה ל- Microsoft על ידי The Register, ההסבר שלהם הוא שהם חושבים שזו חוויה טובה יותר:

"עבור אלה שבחרו לקבל עדכונים אוטומטיים באמצעות Windows Update, אנו עוזרים ללקוחות להכין את המכשירים שלהם ל- Windows 10 על ידי הורדת הקבצים הדרושים להתקנה עתידית. זה מביא לחוויית שדרוג טובה יותר ומבטיח למכשיר הלקוח את התוכנה העדכנית ביותר. " 

אז זה משפיע רק על אנשים שמופעלים עדכונים אוטומטיים, אבל זה כמעט כולם מכיוון שעדכונים אוטומטיים מופעלים כברירת מחדל והם חשובים למדי מסיבות אבטחה - שיטפון של תיקוני האבטחה הקריטיים בשנה האחרונה הראה שזה כנראה רעיון טוב לעזוב עדכונים אוטומטיים מופעלים.

קשורים: Windows 10 הוא נהדר, למעט החלקים הנוראיים

בהתבסס על ההערות שפורסמו בדיווחי חדשות אחרים על כך, הרבה נערים אוהדים יבואו בטענה שזה לא עניין גדול, זה פשוט עסק כרגיל. אבל הורדת מערכת הפעלה שלמה "למקרה" כדאי לשדרג אליה במקום פשוט לחכות שאנשים יחליטו להצטרף - זה לא סוג ההתנהגות שאנחנו רוצים.

זהו מהלך מטופש באמת של מיקרוסופט, וזה לא יהיה מפתיע אם הם יבטלו את החלטתם ויפסיקו לעשות זאת.

הפוך את Windows 10 להפסיק את ההורדה, הדרך הקלה

אם אתה רוצה דרך ממש פשוטה וקלה להיפטר מהסמל "Get Windows 10" ולעצור את המחשב שלך מהורדת Windows 10, אתה יכול להוריד פיסת תוכנה חופשית קטנה בשם Never10, מחוקר האבטחה המכובד סטיב גיבסון.

הורד אותו, הפעל אותו ואז לחץ על כפתור "השבת שדרוג Win10". אם המערכת שלך כבר הורידה את קבצי העדכון של Windows 10, היא תגיד לך ותוכל ללחוץ על "הסר קבצי Win10" כדי למחוק אותם.

יהיה עליך לאתחל מחדש, אך בסוף הסמל ייעלם והמחשב שלך לא אמור לקבל את השדרוג. ולמרבה המזל, אתה יכול ללחוץ שוב על הכפתורים האלה כדי להחזיר את הדברים כפי שהם היו.

בעבר המלצנו על אפליקציה שנקראת לוח הבקרה GWX - אבל Never10 היא הרבה יותר פשוטה וישרה. אתה עדיין יכול להשתמש בלוח הבקרה של GWX אם תרצה בכך, אך אנו ממליצים על Never10. עיין במאמר המלא שלנו על היפטרות מסמל GWX למידע נוסף על שניהם.

קשורים: כיצד להסיר את סמל "קבל את Windows 10" ממגש המערכת שלך (ולעצור את ההודעות על השדרוג)

הפוך את Windows 10 להפסיק את ההורדה, בדרך הידנית

לרוב המשתמשים אנו ממליצים להשתמש ב- Never10. זה לא דורש שום התקנה, וזה מבטיח שלא תקבל עדכונים. אך אם ברצונך לדעת אילו הגדרות נסתרות הוא משתנה מאחורי הקלעים, הנה דרך ידנית להשבית את העדכונים האלה.

אין לחצן קסם ללחוץ כדי למנוע מהורדת חלונות 10 - יהיה עליך להתקין תיקון מיוחד ממיקרוסופט כדי למנוע מהם להוריד משהו אחר. וזה אם אתה מאמין בתיעוד התמיכה של מיקרוסופט, שאומר שאתה יכול לחסום את השדרוג של Windows 10 בדרך זו.

לא הצלחנו להוכיח באופן מוחלט שהדבר ימנע מהורדת חלונות 10 מכיוון שקשה לומר שזה עובד רק בגלל שמיקרוסופט לא אילצה אותנו להוריד 3 ג'יגה-בייט של קבצים שלא ביקשנו.

זהו אחד מאותם מקרים שבהם בדרך כלל היינו נמנעים מכתיבה בנושא, מכיוון שיותר מדי באוויר ואנחנו רוצים להיות מדויקים בכל עת. אז אנא סלח לנו אם זה לא עובד בשבילך.

שלב 1

יהיה עליך להתקין תיקון זה מאתר האינטרנט של מיקרוסופט (ממה שנוכל לדעת שתצטרך להיות ב- Windows 8.1 ולא 8 כדי להתקין את התיקון), אז בחר את הגרסה עבור מערכת ההפעלה שלך, התקן אותה והפעל אותה מחדש.

  • ווינדוס 7
  • Windows 8.1

שלב 2

פתח את עורך הרישום שלך באמצעות חיפוש בתפריט התחל או על ידי לחיצה על WIN + R והקלדת regedit והקש  Enter ואז לנווט למטה למפתח הבא:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ מדיניות \

כנראה שתצטרך ליצור את מקש WindowsUpdate בצד שמאל, שתוכל לעשות על ידי לחיצה ימנית על צומת Windows. לחץ על המפתח החדש, ואז צור DWORD חדש של 32 סיביות בשם DisableOSUpgrade בצד ימין, והעניק לו ערך 1.

לא רוצה לטרוח עם כל זה? אתה יכול פשוט להוריד את קובץ גרירת הרישום שלנו, לפתוח את רוכסן וללחוץ פעמיים על הקובץ כדי להתקין אותו.

קשורים: מהי תיקיית $ WINDOWS. ~ BT, ותוכל למחוק אותה?

וכנראה שאתה צריך לאתחל מחדש לאחר שתעשה זאת. אם כבר יש לך את התיקיה $ WINDOWS. ~ BT, המוסתרת בשורש כונן המערכת שלך, תרצה לבצע את ההוראות הבאות כדי להסיר אותה.

אפשרות חלופית: הגדר את Windows Update לא להוריד דברים

אם תגדיר את Windows Update להודיע ​​לך אך לא להוריד שום דבר, מיקרוסופט לא תשלח את העדכונים באופן אוטומטי למטה.

שים לב שזה רעיון רע מטעמי אבטחה, אז אלא אם כן יש לך חיבור מדוד ואין לך רוחב פס להורדת עדכונים, אתה כנראה לא צריך לעשות זאת.

אתה יכול פשוט להיכנס ל- Windows Update וללחוץ על שנה הגדרות, ואז לשנות את התפריט הנפתח ל "בדוק אם קיימים עדכונים אבל תן לי לבחור אם להוריד ולהתקין אותם".

אם תעשה זאת, אנא ודא שאתה מתעדכן בהתקנת עדכונים.

כשאתה רוצה לשדרג בעתיד

תופעת הלוואי האחת של מעבר לכל זה היא שלא תוכל לשדרג ל- Windows 10 בעתיד עד שתסיר את מפתח הרישום הזה.

למרבה המזל תוכלו פשוט להשתמש במפתח הרישום להסרת ההתקנה שמופיע בהורדה.