כיצד לבטל את המנוי ל- Xbox Game Pass שלך

Xbox Game Pass הוא דרך נהדרת לשחק מעל 100 משחקים תמורת תשלום חודשי. אם הספרייה משתעממת ו / או שאתה רוצה להפיל את השירות, מדריך זה מראה לך כיצד לבטל מינוי ל- Xbox Game Pass.

מיקרוסופט הציגה את Xbox Game Pass ביוני 2017. תמורת 9.99 דולר לחודש הייתה לבעלי Xbox גישה לספרייה מתחלפת של יותר מ -100 משחקים. השירות מספק גם הנחות על משחקים אלה אם ברצונך לשמור אותם בספרייה הדיגיטלית שלך. יתר על כן, למשתמשים הייתה גישה למשחקי Xbox Play Anywhere במחשב Windows.

שנתיים לאחר מכן הציגה מיקרוסופט שירות דומה, עצמאי, כל מה שאפשר לאכול עבור חלונות 10, בעלות של 9.99 דולר לחודש. החברה השיקה גם את Xbox Game Pass Ultimate, המשלב את שניהם יחד עם Xbox Live Gold תמורת 14.99 דולר לחודש.

עם זאת, מדריך זה מראה לך כיצד לבטל מנויים אלה. בסופו של דבר, הכל נעשה דרך האתר של מיקרוסופט, אך ניתן לבטל את Xbox Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate ו- Xbox Live Gold בקונסולה מבלי לגשת למחשב. ביטול Xbox Game Pass למחשב דורש מחשב.

בטל את המנוי שלך ל- Xbox Game Pass באמצעות מחשב

ראשית, פתח כל דפדפן ונווט אל דף השירותים והמנויים של חשבון Microsoft שלך. היכנס לחשבונך במידת הצורך.

לאחר מכן, אתר את המנוי שלך ל- Xbox Game Pass ולחץ על הקישור "נהל" מתחת ללוגו Xbox.

בדוגמה שלנו, אנו מבטלים את Xbox Game Pass Ultimate. שוב, אם אין לך תוכנית ספציפית זו, תראה את Xbox Game Pass ו / או Xbox Game Pass למחשב ברשימה. תראה גם את המנוי ל- Xbox Live Gold.

בדף הבא, לחץ על הקישור "בטל".

בטל את המנוי שלך ל- Xbox Game Pass באמצעות Xbox

במסך הבית של Xbox, פתח את המדריך באמצעות הבקר שלך כדי להדגיש את סמל הפרופיל שלך ואז לחיצה על כפתור "A". לאחר מכן, נווט בכרטיסיות התפריט ובחר בסמל גלגל השיניים. פעולה זו טוענת את הכרטיסייה "מערכת".

נווט למטה, סמן את "הגדרות" ואז לחץ על כפתור "A".

במסך הבא, סמן את "חשבון" ואז נווט ימינה כדי לבחור "מנויים". לחץ על כפתור "A" כדי להמשיך.

הדגש את המנוי שלך ולחץ על כפתור "A" כדי להמשיך.

תחת "תשלום וחיוב", הדגיש את "הצג ונהל מנוי" ואז לחץ על כפתור "A".

Microsoft Edge טוען את חשבונך ב- Microsoft.com. השתמש בבקר שלך כדי למצוא את המנוי שברצונך לבטל. הדגיש את הקישור "נהל" מתחת ללוגו Xbox ולאחר מכן לחץ על כפתור "A" בבקר שלך.

השתמש בבקר כדי להזיז את הסמן שעל המסך ולהדגיש "ביטול". לחץ על כפתור "A" לסיום.