כיצד להציג מצגת ב- Windows 10

הורדת תמונות מהמצלמה, מהטלפון או מכונן ה- USB שלך. עכשיו אתה רוצה לשתף את הגלריות האלה עם חברים ובני משפחה במצגת נחמדה. מדריך זה מראה לך כיצד להציג מצגת ב- Windows 10 באמצעות כלים מקוריים.

מדריך זה מסביר שתי שיטות מובנות: שימוש באפליקציית Photos ושימוש בסייר הקבצים. היתרון של אפליקציית התמונות הוא שיש לך גישה מיידית לאלבומים ותיקיות אחרים מבלי לחפור בסייר הקבצים. בינתיים, גרסת סייר הקבצים מספקת פקדי שקופיות מובנים שאינם קיימים באפליקציית התמונות.

השתמש באפליקציית התמונות

בדרך כלל, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ פעמיים על קובץ תמונה כדי להפעיל את אפליקציית התמונות. אם תמונות אינו מוגדר כיישום התמונה המוגדר כברירת מחדל במחשב שלך, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על תמונה, העבר את העכבר מעל "פתח באמצעות" ובחר באפשרות "תמונות".

לאחר שהאפליקציה נטענת, תראה את התמונה הסטטית על המסך. העבר את העכבר מעל צדה השמאלי או הימני של התמונה ותוכל להתקדם או "לאחור" לתמונה אחרת באמצעות שכבות החץ הווירטואליות.

כדי להתחיל מצגת, לחץ על כפתור שלוש הנקודות הממוקם בפינה השמאלית העליונה. פעולה זו מרחיבה תפריט נפתח המציג את האפשרות "מצגת שקופיות" בחלק העליון. לחץ על אפשרות זו כדי להתחיל את המופע.

לאחר תחילת המצגת, היא תעבור בין כל התמונות המאוחסנות בתיקיה המשויכת לתמונה הראשונית. המצגת לא תוסיף תמונות המאוחסנות בתיקיות משנה.

לבקרות, ניתן ללחוץ על מקש החץ הימני כדי לעבור לתמונה הבאה או ללחוץ על מקש החץ השמאלי כדי לחזור אחורה לתמונה הקודמת.

לחלופין, תוכל להוסיף תיקיה לאפליקציית התמונות ולהציג מצגת שקופיות ספציפית בכל עת.

ראשית, לחץ על כפתור Windows בשורת המשימות שלך ואחריו אפליקציית התמונות שנמצאת בתפריט התחל. אם אינך מוצא אותו, הקלד "תמונות" מיד לאחר לחיצה על כפתור Windows.

כאשר אפליקציית התמונות פתוחה, בחר "תיקיות" בסרגל הכלים של האפליקציה ואחריו האריח "הוסף תיקיה".

בשלב הבא, ייתכן שתראה אחד משני התרחישים:

  • חלון קופץ עם תיקיות מוצעות. התעלם מאלה ולחץ על הקישור "הוסף תיקיה נוספת" כדי לפתוח את סייר הקבצים. תמיד תוכל להוסיף תיקיות מאוחר יותר.
  • אין חלון קופץ. הלחצן "הוסף תיקיה" שולח אותך ישירות לסייר הקבצים.

כאשר סייר הקבצים פתוח, אתר את התיקיה שברצונך להוסיף ולחץ על כפתור "הוסף תיקיה זו לתמונות".

לאחר סגירת סייר הקבצים, לחץ פעם אחת כדי לפתוח את התיקיה שהוספת זה עתה באפליקציית התמונות. ברגע שנכנס פנימה, לחץ על כפתור שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה ואחריו אפשרות המצגת בתפריט הנפתח.

התצוגה / ים שלך יחשכו והמצגת תתחיל.

באפשרותך להציג תמונות ספציפיות במצגת שקופיות על ידי לחיצה ארוכה על מקש CTRL תוך כדי בחירת כל תמונה בתיקיה. ניתן גם לבחור מחרוזת תמונות בבת אחת על ידי לחיצה ארוכה על כפתור SHIFT תוך בחירת התמונות הראשונות והאחרונות.

בשני המקרים, לחץ לחיצה ימנית לאחר בחירת התמונות שלך ובחר באפשרות "פתח" בתפריט הנפתח. ברגע שאפליקציית התמונות נטענת - אם היא מוגדרת כברירת המחדל - התחל את המצגת לפי ההוראות.

קרא את המדריך שלנו לקבלת הוראות נוספות לשימוש באפליקציית התמונות של Windows 10.

השתמש בכלי התמונות בסייר הקבצים

בשיטה זו לא משתמשים באפליקציית התמונות. במקום זאת, הוא מסתמך על כלים מובנים בסייר הקבצים. אתה יכול להציג תמונות במצגת שקופיות הנמצאת בכל תיקיה, בין אם זה במחשב האישי שלך, במקל USB או בכונן חיצוני.

לדוגמא, אם מאוחסנות תמונות בתיקיית ההורדות, באפשרותך לבחור כל תמונה ולהציג את כולן במצגת שקופיות, גם אם כולן מחולקות לתיקיות משנה נפרדות.

ראשית, לחץ על סמל התיקיה הממוקם בשורת המשימות. פעולה זו פותחת את סייר הקבצים.

נווט לתיקיה המאחסנת את התמונות שלך ולחץ לחיצה אחת על תמונה כלשהי כדי לבחור בה. הכרטיסייה "נהל" מופיעה יחד עם האפשרות "כלים לתמונות" בסרגל הכלים. לחץ על ערך חדש זה "כלים לתמונות" ואחריו הלחצן "מצגת שקופיות" בתפריט הנפתח המתקבל.

התצוגות שלך יחשכו, והמצגת תתחיל.

אם אתה מעדיף פשוט להציג תמונות בתיקיית משנה מסוימת, היכנס לתיקיה זו, בחר תמונה ופעל לפי השלבים.

בדומה לאפליקציית התמונות, תוכלו להציג תמונות ספציפיות במצגת שקופיות על ידי לחיצה ארוכה על מקש CTRL תוך כדי בחירת כל תמונה בתיקיה. ניתן גם לבחור מחרוזת תמונות בבת אחת על ידי לחיצה ארוכה על מקש SHIFT תוך בחירת התמונות הראשונות והאחרונות.

עם זאת, בניגוד לאפליקציית התמונות, בחר "כלי תמונה" בשני המקרים ואחריו "מצגת שקופיות" לצפייה בתמונות שבחרת במצגת.

שלוט במצגת שלך בסייר הקבצים

זה פשוט: פשוט לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על כל תמונה שמוצגת במהלך המצגת. תראה תפריט קופץ זה כתוצאה:

כפי שמוצג, אתה יכול לשנות את המהירות, לדשדש או לולאה את התמונות שלך, וכן הלאה.

תפריט זה אינו מופיע במהלך מצגות שקופיות באפליקציית התמונות.