כיצד להשבית את כל הפרסום המובנה של Windows 10

ל- Windows 10 יש הרבה פרסום מובנה. לא מדובר רק בהצעת השדרוג בחינם: גם אם אתה רוכש מחשב חדש שמגיע עם רישיון Windows 10 או מוציא 200 דולר עבור עותק של Windows 10 Professional, תראה מודעות במערכת ההפעלה שלך. אתה יכול, עם זאת, להשבית הרבה ממנו.

השבת מודעות מסך נעילה

קשורים: כיצד להשבית מודעות במסך הנעילה של Windows 10

Windows 10 מציג כעת מודעות על מסך הנעילה באמצעות Windows Spotlight. לפעמים, זרקור של Windows פשוט יציג טפטים מגניבים, אבל הוא גם יתגנב לפרסומות למשחקים כמו Rise of the Tomb Raider ו- Quantum Break בחנות Windows.

כדי להיפטר ממודעות נעילת מסך אלה, עבור אל הגדרות> התאמה אישית> מסך נעילה והגדר את הרקע "תמונה" או "מצגת שקופיות" במקום זרקור של Windows.

סביר להניח שתרצה גם להשבית את האפשרות "קבל עובדות מהנות, טיפים ועוד מ- Windows ו- Cortana במסך הנעילה שלך" גם כאן.

עצור את הופעת האפליקציות המוצעות בתפריט התחל

קשורים: כיצד להיפטר מ"יישומים מוצעים "(כמו Candy Crush) ב- Windows 10

Windows 10 יציג מדי פעם "יישומים מוצעים" בתפריט התחל שלך. יישומים מוצעים אינם בהכרח בחינם, וראינו שמיקרוסופט משתמשת בתכונה זו כדי לפרסם 60 $ משחקי מחשב מחנות Windows (שאגב, לא כדאי לכם לקנות). אבל בעיקר, הם פשוט תופסים מקום יקר בתפריט התחל שלך.

כדי למנוע הופעה של אפליקציות המוצעות בתפריט התחל, עבור אל הגדרות> התאמה אישית> התחל והגדר את ההגדרה "הצגת הצעות מדי פעם בהתחלה" למצב "כבוי".

היפטר מקופצות קופצים בשורת המשימות

קשורים: כיצד להשבית את ההודעות הקופצות של שורת המשימות של Windows 10

Windows 10 מציג מודעות קופצות בשורת המשימות, שמיקרוסופט מכנה "טיפים, טריקים והצעות". טיפים אלה כללו המלצות לשימוש ב- Microsoft Edge למשך חיי סוללה טובים יותר ועידוד להשתמש ב- Microsoft Edge כדי שתוכל להרוויח נקודות Rewards של Microsoft.

אם תרצה פשוט להשתמש ביישומים המועדפים שלך מבלי שמיקרוסופט תנדנד לך, תצטרך להשבית את הטיפים האלה. לשם כך, עבור אל הגדרות> מערכת> התראות ופעולות והשבית את האפשרות "קבל טיפים, טריקים והצעות תוך כדי שימוש ב- Windows".

מנע ממודעות התראות להופיע

קשורים: מה חדש בעדכון היוצרים של Windows 10

בעדכון היוצרים, מיקרוסופט הוסיפה "הצעות" חדשות המופיעות כהודעות. מודעות אלה מודיעות לך על תכונות שונות של Windows ומופיעות כהודעות שולחן עבודה רגילות. לדוגמה, ייתכן שתראה התראה המורה לך להגדיר את Cortana. כמו הודעות אחרות, הן מאוחסנות גם במרכז הפעולות כדי שתוכלו לראות אותן מאוחר יותר.

כדי להשבית את "ההצעות" המופיעות כהודעות, עבור אל הגדרות> מערכת> התראות והגדר "הראה לי את חוויית קבלת הפנים של Windows לאחר עדכונים ומדי פעם כשאני נכנס בכדי להדגיש מה חדש והציע" ל "Off".

עצור מהקפצה של Cortana בשורת המשימות

קשורים: כיצד להשבית את Cortana ב- Windows 10

Cortana לא רק יושבת על שורת המשימות שלך ומחכה שתתחיל לדבר איתה. Cortana תקפץ באופן קבוע במקום ותעודד אותך לנסות להשתמש בו.

אם אינך מעוניין ש- Cortana תנדנד בך, לחץ על סרגל החיפוש של Cortana, לחץ על סמל ההגדרות, גלול מטה והשבית את האפשרות "שורת המשימות" תחת "תן ל- Cortana להתעלות מעת לעת עם מחשבות, ברכות והודעות בתוך תיבת החיפוש ". מכאן ואילך, Cortana תשב בשקט עד שתרצה להשתמש בה.

אם אינך רוצה ש- Cortana יפעל כלל, תוכל לבחור להשבית את Cortana באמצעות הגדרת מדיניות רישום או קבוצה. מיקרוסופט הסירה את המתג הישן והקל המאפשר לך להשבית את Cortana עם עדכון יום השנה, אך טריקי הרישום והמדיניות הקבוצתית עדיין עובדים.

הסר פרסומות מסייר הקבצים

קשורים: כיצד להשבית מודעות והודעות בסייר הקבצים של Windows 10

נכון לעדכון היוצרים, מיקרוסופט מציגה כעת מודעות שדוחפות את OneDrive ו- Office 365 עם כרזה בראש חלון סייר הקבצים. ניתן לבטל באנרים אלה בחלון האפשרויות של סייר הקבצים.

כדי להשבית אפשרויות אלה, פתח את חלון האפשרויות של סייר הקבצים על ידי לחיצה על הכרטיסייה "תצוגה" בחלקו העליון של חלון סייר FIle ולחיצה על כפתור "אפשרויות" ברצועת הכלים. לחץ על הכרטיסייה "תצוגה" בראש חלון אפשרויות התיקיה שמופיע, גלול מטה ברשימת ההגדרות המתקדמות ובטל את הסימון של האפשרות "הצג הודעות ספק סינכרון".

לגרש הודעות "קבל משרד"

קשורים: כיצד לבטל את ההודעות "קבל Office" ב- Windows 10

Windows 10 כולל יישום "Get Office" שיושב שם, ומספק התראות המציעות להוריד את Office 365 וליהנות מגרסת ניסיון בחינם למשך חודש.

כדי לעצור את קבלת ההודעות של Office, עבור אל הגדרות> מערכת> התראות ופעולות, גלול מטה והגדר התראות עבור אפליקציית "Get Office" למצב "Off". אתה יכול גם למצוא את אפליקציית Get Office בתפריט התחל, לחץ עליה לחיצה ימנית ובחר "הסר התקנה". עם זאת, הוא עשוי לחזור בעת עדכון Windows 10 בעתיד.

הסר את ההתקנה של Candy Crush Saga ואפליקציות אחרות המותקנות אוטומטית

Windows 10 "מוריד" אוטומטית אפליקציות כמו Candy Crush Soda Saga , Flipboard, Twitter ו-  Minecraft: מהדורת Windows 10  כשאתה נכנס בפעם הראשונה. יצרני מחשבים אישיים יכולים גם להוסיף אפליקציות משלהם ואריחים חיים שנראים מותקנים כברירת מחדל.

אפליקציות אלה מותקנות כחלק מ"חוויית הצרכן של מיקרוסופט ". הייתה הגדרת מדיניות קבוצתית כדי להשבית זאת, אך היא הוסרה מגרסאות הצרכן של Windows 10 בעדכון יום השנה. רק משתמשי Windows 10 Enterprise - אפילו לא משתמשי Windows 10 Professional - יכולים לכבות את זה.

עם זאת, ניתן להסיר את האפליקציות והאריחים הללו. לשם כך, פשוט פתח את תפריט התחל, אתר את כל היישומים שאינך רוצה להשתמש בהם, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני עליהם ובחר "הסר התקנה". יישומים כמו Candy Crush Soda Saga ו- FarmVille 2: Country Escape יופיעו כברירת מחדל כמשבצים, אך תוכלו למצוא אותם גם ברשימת כל היישומים.

חלק מהיישומים מקבלים פשוט אריח, אך עדיין אינם מורידים. כדי להסיר אריחים אלה, פשוט לחץ לחיצה ימנית על האריח ובחר באפשרות "בטל הצמדה מההתחלה". לא תראה אפשרות "הסר התקנה" מכיוון שהאריחים הם רק קישורים המעבירים אותך לחנות Windows שם תוכל להוריד את האפליקציה.

השבת אריחים חיים ובטל את הצמדה של אפליקציות Windows

קשורים: כיצד לגרום לתפריט ההתחלה של Windows 10 להיראות יותר כמו Windows 7

בזמן שאתה יכול להסיר את היישומים המותקנים כחלק מתוכנית חוויית הצרכן של מיקרוסופט, Windows 10 כולל גם לא מעט יישומים שלא תוכל להסיר את ההתקנה שמפרסמים לך. לדוגמה, אריחי החנות ו- Xbox משתמשים לעתים קרובות בתכונה "אריח חי" כדי לפרסם אפליקציות ומשחקים שמיקרוסופט רוצה שתוריד.

כדי להשבית אריחים חיים המפרסמים עבורך, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על אריח ובחר עוד> כבה את האריח החי. אתה יכול גם פשוט ללחוץ לחיצה ימנית על אריח ולבחור באפשרות "בטל הצמדה מההתחלה" כדי להיפטר מהאריח לחלוטין. אתה יכול אפילו לבחור לבטל את הצמדה של כל האריחים ולהשתמש רק ברשימת כל היישומים להפעלת יישומים, אם תרצה בכך.

הימנע ממשחק הסוליטר המובנה

קשורים: אתה לא צריך לשלם 20 דולר לשנה עבור סוליטר ושואף מוקשים ב- Windows 10

הישאר הרחק ממשחק "אוסף סוליטייר של מיקרוסופט" המותקן מראש ב- Windows 10. לאפליקציה זו אין רק פרסום - יש לה מודעות וידאו שאורכן 30 שניות. תוכלו להימנע מהפרסום על ידי תשלום של 10 דולר לשנה. המשחק Minesweeper של מיקרוסופט אינו מותקן כברירת מחדל, אך גם לו דמי מנוי משלו הם 10 דולר לשנה. אלה מחירים תלולים למשחקים שהיו בחינם.

שחק במקום אחר משחק סוליטייר בחינם. כעת גוגל מציעה משחק סוליטר - פשוט חפש "סוליטייר" ותוכל לשחק בסוליטר ללא מודעות בתוצאות החיפוש של גוגל.

הקמנו גם משחקי סוליטייר ושורש מוקשים בחינם משלנו בכתובות אתרים שכולם יכולים לגשת אליהם בדפדפן שולחן העבודה. לא הכנסנו מודעות למשחקים האלה, כך שתוכל לשחק ללא מודעות:

solitaireforfree.com

minesweeperforfree.com

הסר מודעות מסביבת העבודה של דיו של Windows

קשורים: כיצד להשתמש (או להשבית) את סביבת העבודה של דיו של Windows ב- Windows 10

סביבת העבודה של דיו של Windows כוללת את הקטע "יישומים מוצעים" משלו המפרסם אפליקציות המותאמות לעט הזמינות בחנות Windows. אתה יכול להשבית את אלה ופשוט לבקר בחנות Windows אם תרצה למצוא אפליקציות נוספות המותאמות לעט.

עבור אל הגדרות> מכשירים> דיו עטים וחלונות והגדר את האפשרות "הצג הצעות יישום מומלצות" לאפשרות "כבוי" כדי להיפטר ממודעות האפליקציות המוצעות הללו.

תראה את הקטע "דיו ועט של Windows" באפליקציית ההגדרות אם המחשב שלך תומך בקלט עט.

הסתר הצעות אפליקציה בחלונית השיתוף

עדכון היוצרים של Windows 10 הוסיף חלונית שיתוף חדשה לסייר הקבצים. לחץ על הכרטיסייה "שתף" ברצועת הכלים ולחץ על כפתור "שתף" כדי לפתוח אותה ולשתף קובץ לאפליקציה מותקנת.

כברירת מחדל, תיבת דו-שיח זו אינה מפרטת רק את היישומים המותקנים שלך - אלא גם מראה אפליקציות "מומלצות" ש- Windows רוצה שתתקין מהחנות. כדי להסתיר את היישומים המוצעים הללו, לחץ לחיצה ימנית בתיבת הדו-שיח שתף ובטל את הסימון של "הצג הצעות יישום".

צפו לראות את מיקרוסופט תוסיף עוד פרסום ל- Windows 10 בעדכונים גדולים בעתיד. עדכון יום השנה של חלונות 10 הפך יותר מאריחי ברירת המחדל בתפריט התחל ל"אריחים ממומנים ", למשל.