כיצד לתקן דילוג ופיגור ב- VLC בהפעלת קבצי וידיאו ברמה גבוהה

VLC הוא המלך של כל המדיה ... הוא משמיע כמעט כל דבר בכל פלטפורמה, בכל זמן ובכל מקום. זה מעולה. בזמן האחרון, עם זאת, נתקלתי בבעיות עם דילוג על VLC בכל פעם שאני משמיע הזרמת מדיה גבוהה ברשת.

שנה כמה VLC מטמון את הסרטון

ראשית, פתח את העדפות VLC על ידי מעבר אל כלים> העדפות.

לאחר מכן לחץ על "הכל" תחת האפשרות "הצג הגדרות" בתחתית החלון. לחץ על "קלט / קודקים" בסרגל הצד השמאלי.

אם הקובץ שמדלג מנגן מכונן קשיח מקומי, חפש את האפשרות "קבצים במטמון (ms)" תחת "מתקדם" בצד ימין. ערך המטמון כאן מוגדר באלפיות השנייה, לכן הגדרת הערך ל- 1000 תגרום לחיץ שנייה (ברירת המחדל היא 300, או 0.3 שניות). הבעיה בהגדרת אפשרות זו גדולה מדי היא שאם ברצונך לדלג ידנית לנקודה חדשה בקובץ, תהיה עיכוב גדול יותר בזמן שהתוכן נאגר שוב.

אם הקובץ שאתה מנסה להפעיל נמצא בשיתוף רשת, באפשרותך לשנות את ערך המטמון עבור "רשת מטמון (ms)".

לשם המחשה, הראיתי את הערך שהוגדר לשנייה אחת, אך ניתן להשתמש בהגדרה זו כדי לחוצץ ככל שתרצה, בין אם זה 5 שניות או 20 שניות. עם זאת אתה צריך כדי למנוע את הדילוג ברשת שלך.

החלף התאצת חומרה (בחלק מהמחשבים)

קשורים: כיצד לגרום ל- VLC להשתמש בפחות סוללה על ידי הפעלת האצת חומרה

הקורא אוליבר כתב להודיע ​​לנו שהוא מסוגל לפתור את הבעיות שלו על ידי השבתת האצת חומרה. בדרך כלל הייתם רוצים האצת חומרה של תהליך הפענוח, אך במקרים מסוימים זה עלול להתנגש עם מנהלי ההתקנים שלכם, וכדאי לנסות.

בחלונית העדפות, לחץ על "פשוט" בפינה השמאלית התחתונה ואז עבור אל Input / Codecs. לחץ על התפריט הנפתח "פענוח מואץ חומרה" ובחר אפשרות אחרת, או השבת אותה לחלוטין. (אתה יכול גם לנסות להפעיל את זה אם זה עדיין לא.) תוכל לקרוא עוד על האצת חומרה ואיך זה עובד כאן.

נסה מודול פלט וידאו אחר

ניתן גם לבדוק באמצעות מודול פלט וידאו אחר. מתצוגת "הכל" או "הגדרות מתקדמות", עבור אל וידאו> מודולי פלט. שנה את התפריט הנפתח "מודול פלט וידאו" כדי לנסות את אחד האחרים. שימוש בפלט הווידאו 3D של DirectX אמור להוריד חלק מהעיבודים לכרטיס המסך, אך ניתן לבדוק את OpenGL או GDI כדי לראות אם זה עוזר. (במערכת שלי, ממילא Direct3D הוא כברירת המחדל.)

הפחת את איכות התמונה כמוצא אחרון

הדבר הבא שתוכלו לעשות הוא להתאים אפשרות שעושה הבדל עצום כאשר אתם מתעסקים במדיה גבוהה עם חיבור קלט / פלט איטי: מורידים את איכות התמונה. זה יהפוך את ההפעלה לחלקה יותר, אך ברור שהיא תיראה קצת יותר גרועה, אז נסה קודם את ההגדרות האחרות והשתמש בה רק כמוצא אחרון.

מתפריט 'העדפות פשוטות', עבור אל Input / Codecs ולחץ על "דלג על מסנן הסרת חסימת הלולאה H.264). שנה אותו לכולם.

אתה יכול גם לעשות זאת מתצוגת העדפות "הכל" ב קלט / קודקים> קודקי וידאו> FFmpeg, אם הסרטונים שלך אינם H.264.

אני מקווה שלפחות אחד מהטיפים האלה יפתור את בעיות המאגר שלך.